Kediyi arabayla önümde ezdiler?

Yolda kediyi arabayla ezdi bir vatandaş ve hiç arkasına bakmadan gitti ve ben gazete kegidiyla sardım kenara koydum sizce bu yapılan serefsiz ligin vebali nedir?

Güncellemeler:
3ay Çok uzgunum
3ay Elimden bişey gelmedi uzgunum

0|1
65|11

En İyi Kız Görüşü

• Serepsizlik adi üstünde.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 64

• Kazaysa anlarım kimse bile bile bir canlıyı ezmez. Ama en azından bakabilirdi basıp gitmek olmuş kötü olan.

0|1
    0|0
  • Belki gerçekten farkedememiştir. Ama eziyorsun madem in aşağıya bir bak ben ne ezdim durumu nası bir yardım etmeye çalışayım bir şeyler yapayım demesi lazım. Bu kadar da vurdumduymaz olunmamalı. Allah affetsin...

0|1
    0|0
  • Yani durmamak yanlis son derece ama kaza ile olabiliyor maalesef.

0|1
    0|0
  • zaten bir deyişe göre kedi öldürürsen 7 katlı cami mi ne yaptırman gerekiyormuş yani bu gerçek değildir belki ama her ne olursa olsun hangi hayvan olursa olsun yaptığının vebali büyüktür elbet

0|2
    0|0
  • - “Kim bir canlıyı/hayvanı, bir kuşu haksiz yere öldürürse, kıyamet günü ondan şikâyetçi olacaktır. (Kenzu’l-Ummal, h. no: 39968
    Müslüman olan her insan bunu bilir ve buna göre yaşar zaten, fazla söze gerek yok

1|1
    0|0
  • Aynısı benim de gözümün önünde oldu ve pislik adam devam etti, kedi can çekişerek öldü. Gözlerim dolmuştu, onun da bir canı var ya! Nasıl bu kadar önemsiz görebiliyorlar? Benim aklım almıyor.

0|1
    0|0
  • Çok üzüldüm, vicdansizca bir davranış

0|1
    0|0
  • Vebalini kim umursar ki? O hayvancağız acı çekerek can vermiş. Keşke plakasını alsaydın, gerçi umursayan yetkili biri olacağını hiç sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Ha insan katlettin ha kedi ne fark var ikisi de canlı sonuçta insan nasıl kıyar ki bile bile

0|2
    0|0
  • Bilerek yaptıysa hesabi buyuktur gordude banane dediyse vebali buyuktur (kim carptiysa)
    Ama isteyerek olmadi ve de gormediyse carptigini Orasını Allah bilir.

0|1
    0|0
  • arkadaşım herif

0|1
    0|0
  • Şerefsiz adi insan inşallah o da aynı şekilde ölür

0|1
    0|0
  • Yazık ya hayvana 😞😞😞Allah ıslah etsin

0|1
    0|0
  • cok kotu bisey.

0|1
    0|0
  • Bir cana kıymış dilsiz bir cana. Cehennem bunlar için değilse kimin için var?

0|1
    0|0
  • Yavrum ya

0|1
    0|0
  • ben hçbişi diyemiyorum Şu an . tarifi yok bunun.

0|1
    0|0
  • o adama senelerce işkence edilmeli. şerefsiz psikopat.

0|1
    1|0
  • Ne serefsizligi ya adam kazayla carpmıs iste

0|1
    0|0
  • Vicdansızlık resmen

0|1
    0|0
  • İnsan olmak bu kadar uzak bize artık... Vicdan dediğimiz şey yok birçok insanda. Yazık...

0|1
    0|0
  • Yaa😢

0|1
    0|0
  • Senin ondan farkın ne lan kenara koymuşmuş veterinere götürsene

0|1
    1|1
    • 3ay

Can çekişti önümde oldu kedi elimden ne gelebilir geç kaldim

• Pislikler.

0|1
    0|0
  • Vicdansız

0|1
    0|0
  • Yazık çok üzüldüm :( fakat şöyle bir durum da var çok hız yaptıysa direksiyon kırması yanlış :(

0|1
    0|0
  • Yazik ya 🙁

0|1
    0|0
  • Dünde aynısı oldu herkes mal gibi bakarken ben kenara çektim

0|1
    0|0
  • ayyy ::(((

0|1
    0|0
  • şu an bile kötü oldum. İnsandan farkı yok oda can taşıyor. Şerefsiz zürriyetsiz adam ya. 😡

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    34

Erkekler Ne Diyor 10

• O işler o kadar çok oluyor ki ne yazık ki.. Çünkü insanımızda sevgi diye bir şey yok.. Öyle terkedilmiş veya çocuklarca alınıp başka yerde bırakılmış çok kedi yavrusunu enejektörle besleyerek büyüttük..

0|1
    0|0
  • Serefsizler

0|1
    0|0
  • İnancım var. Kediyi öldürsen arkanda belalar gelirmiş. küçükken bir ördek öldürdüm😞

1|1
    0|0
  • öyle şerefsizler var. yapacak bir şey yok. vicdansız pislikler.

0|1
    0|0
  • vicdansızlae

0|1
    0|0
  • Kazayla yapana bir şey demiyorum panik yapıp kaçmışta olabilir insanlık hali lakin bide bilerek ezen oc lar var

0|0
    0|0
  • Hani ateistler filan diyor ya tanrı ya da Allah nasıl olur da cehennemi yaratır ve insanlarına acı çektirir diye, işte bunlar için var cehennem.

0|0
    0|0
  • kasten ezdiğini nerden biliyorsun? günde kaç karıncayı habersizce katlediyor insanoğlu? ya ona ne demeli? kedi canlıda karınca cansızmı?

0|1
    1|0
  • kendi başlarına da gelsin

0|0
    0|0
  • İnsanlar umursamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...