Yaşlılarla sıkılmadan sohbet edebilir misiniz?

Ben en fazla 15 dakika dayanabiliyorum. Çok sıkıcı konulardan konuşuyorlar genelde

0|0
17|12

En İyi Erkek Görüşü

• cok ederim. ve severim yaslilarla konusmayi. aslinda cok. muhsbet etmeyi seven birisiyim her ortama illah. bsey bulup. dalarim. fethiye oludenizde yusuyordun. bir amca vardi. balok tutuyordu baya aciktaydik adamla. syak ustu demicem yusuyorum o sandalda 1 saat. muhabet ettik adam. vallah. helal olsun. 1938 litfi. darbeden acildi konu. 60 darbesinde. askermis. 36 askerlik yapmis hemde yasdiada da neyse. benim babsmda orda yapti dedim baya konu acildi yani. iyi muhabet oldu yani yaslilaro dinleyin onlar sadece dinleyin onlarin tecrubeletinden faydalanin. yaslilar iyidirler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kafa deNgim olmayan herhangi bir insan ile uzun sure muhabbet edemiyorum.
    Ama bazen içimden pamuk gibi bir insan çıkıyor ve saatlerce sohbet edebiliyorum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Uzun uzuna sohbet etmeye çalışıyorum. Her ne kadar sıkılsam da. Ne bilim göz çevrelerine bakıp yıllanmışlığı görüyorum. Üzülüyorum. Bir zamanlar onlar da benim gibi gençti ve yaşlıları pek umursamıyordu kim bilir neler yaşadı diyorum

0|0
    0|0
  • sıkılarak ederim

0|0
    0|0
  • Ben genelde onların konuşmasından haz alıyorum.

0|0
    0|0
  • ergenlerle, ayyy şuna bak yhaaaa çooook tatlışşşş. muhabbetlerini edeceğime yaşlılarla, o yıllarda durum öyleydi be evladım. muhabbetlerini gerçekten severek ederim...

0|0
    0|0
  • Muhabbetinin sarmasına bağlı

0|0
    0|0
  • Eskilerden konusuyorsa hosuma gider ama sürekli ayni seyleri tekrarlarsa sıkılırım

0|0
    0|0
  • konuşurum hiçte sıkılmam.

0|0
    0|0
  • Yaşlılara hürmet et...

0|0
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • Olgun insanlarla sohbet etmek benim için daha iyi

0|0
    0|0
  • ederim çok eğlenceliler :D ahgsdfah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bazılarının konuşmalarından anlamıyorum ama yine de sohbet etmeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • yaşlıları severim.

0|0
    0|0
  • ben seviyorumda yaşlıları bazen anlayamıyorum ne dediklerini onlarda beni anlamıyorlar ama sohbet uzayıp gidiyor

0|0
    0|0
  • Ben alışkınım her muhabbetlerine aşinayım bazen sıkılıyorum tabi de tecrübe sonuçta kulak vermek lazım

0|0
    0|0
  • Cok severim de sohbetleri bayıyor 😑

0|0
    0|0
  • Konuşurum tabii

0|0
    0|0
  • Gençler ancak 5 dk dayanabiliyor bana

0|0
    0|0
  • Hayır edemem

0|0
    0|0
  • Tabikide herazmn saygı ve sevgi sonsuz onlara😌

0|0
    0|0
  • Sıkılırım ama canlarım benim belli etmemeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • Sen yaşlı görmemişsin

0|0
    0|0
  • sıkılmam konuşurum

0|0
    0|0
  • Sıkılsam bile sohbet etmeye devam ederim

0|0
    0|0
  • Ben çok seviyorum yaşlıları