Ya ben anlamadım yaa bir insan arabasını niye başkasına verirki?

ya şimdi bir araban var gidiyosun komşundur arkadasındır istediğinde veriyorsun abi o arabaya o verdiğin paraya hiçmi acımıyorsun sen abi anlamıyorum bende olsa isterse arkadasım olsun benle bir daha konuşmasın isterse komşum olsun acelesi olsun vermem abi vermem yaa ben 40 -50 milyar mesela para harcıyorum alıyorum adam hiçbir emek harcamadan etmeden senden arabayı istiyor var mı oyle bir dünya yaa abi kaza yapacak masraf cıkartacak hor kullanacak

Güncellemeler:
3ay gfggdsffgds

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne demek acelesi olsada vermem ne kadar da paragoz bir insanmissiniz

0|0
    0|0
    • 3ay

gitsin taksiye binsin ya da ben götürüyüm işim olmazsa

• 3ay

he bide bugune kadar akrabam olsun komşum olsun kimse bana arabasını vermedi

• Mini Cooper var bende ve veriyorum. İzmit merkezdeyim. Kartepe ilçesinin köyünde kalan anne babası için haftada 1 isterler. Şile de sevgilim var, İstanbul'da işi olanlar ister o da verir arabasını

0|0
    0|0
    • 3ay

oha mini cooper bide veriyon bende olsa ya mini cooper değil hani hangi araba olursa olsun vermem hayatta arabamı

• 3ay

Akşam 5 gibi işten geliyorum. Karşı komşunun annesi babası rahatsızlanmış aksam 8 de arabayı istedi gece 12 gibi getirdi. Depo full oldugu icin dolduramadım deyip anahtar ile 100 tl para uzattı. Almadım. Köyden yumurta, salça, tarhana vs taşıdıkları da oluyor.

• 3ay

aşırı samimiyet yok ve sen arabayı veriyon :( ayıp olur? yok abi yok millet harbi elindekinin değerini bilmiyo :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...