Sevgilimi terkettim?

5 senelik ilişkimiz var köpek gibi seviyorum ama güvenim yok hiç. Beni daha önce cok aldattığı için güvenmiyorum şimdi öyle değil ama güven bikerelik , sınav dönemim üstelik ailem de istemiyor onu,
içim cok kötü şu an nasıl unutabilirim mecburum buna :'( güven yok tartışma cok

0|0
9|2

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver arkadaş. Dünya fani ölüm ani yeri gelir ummadığın yerde sana gerçekten değer veren bir insan çıkar. Aldatmış seni boşver o iti babada alınma Hakkı'nda hayırrlsıı

0|0
    0|0
    • 3ay

5 sene önce 13 yasındaydık yani aldatmasa iyi olurdu ama şimdi öyle değil :(

• 3ay

Canını sıkma çok dertlenirsen arkadaşım yardımcı oluruz gel okey oynayalım unutursun bak 😂

En İyi Kız Görüşü

• Unutursun. Ağla bağır çağır içinden ne geliyorsa yap kısıtlama kendini zamanla bu davranışların sana lüzumsuz gelecektir zamanlada unutursun. Seni aldatan bir "mahlukatla" bir geleceğin olamaz! Senin bu temiz duygularını hakketmiyor o. Allah gönlüne göre birini verir sana inşallah.

1|0
    0|0
    • 3ay

sizede inşallah umarım cabuk toparlanırım :(

• 3ay

Amin cümlemize, inşallah canım, onun yapdığı tüm karaktersizlikleri gözünün önüne getir.. zamanla atlatacaksın.

Erkekler Ne Diyor 1

• Başka birini bul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Topla kendini ya cidden seni haketmiyormuş zaten iyi bile yaptınç şöyle düşün sevgiline henüz hiçbir şeyler hissetmediğin zamanlar ileride seni aldatacağını bilseydin sevebilir miydin? Sanmıyorum normal karakterler bunu kabul edemezdi. Duygularının esiri olma şüpheyle hayat geçmez sınavına çalış zaten ona odaklandıkça unutup iyi hissedeceksin umarım

1|0
    0|0
    • 3ay

insanın dengesiz birine aşık olması ne kadar kötü bir duyguymuş :( bilseydim sevmezdim tabi :(

• 3ay

Tabii tecrübe edindin hem biraz canın acır ama olgunlaşacaksın bir sonraki adımları daha sağlam atabilirsin hem tek sen yaşamıyorsun ne güzel demek senin farkın bir iraden var mış ki kendin bitirebilmişsin

• 3ay

evet uzun bir tecrübe :( cok teşekkür ederim <3

• Guven yoksa unutman kolaylasir hadi gecmisler olsun

1|0
    0|0
  • Sana zarar verecek o ilişkiden hayir gelmez unutamam deme unutursun hatta onu sevdigin gibi baskasinida seversin tek ihtiyacin olan zaman

1|0
    0|0
    • 3ay

onu başkasıyla düşünemiyorum ama :(

• 3ay

şu an düşünemiyosun :) gün gelicek nefret dahi etmiceksin hissizleşiceksin ya inan bana denendi tescillendi

• Bazen ailemiz haklılardır her zaman değil ama anlattığın gibiyse ailenin sözünü dinle derim

1|0
    0|0
  • belki unutmak zor olur ama güven olmayan ilişki çoktan bitmiştir zaten hem aldattıysa hiç muhattap bile olma

1|0
    0|0
  • Bnce en iyisini ypmissn hic uzulmee elbet unutucaksinn

1|0
    0|0
  • sakın dönme

0|0
    0|0
  • Zaman alıcak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...