Buz pateni için öneri verebilir misiniz?

meraba dün heveslendim ve ilk kez buz pateninde paten kaymaya çalıştım :) daha önceden paten tecrübem yoktu ilk defa yaptım. dengemi tam sağlayamadığım için yürümekte zorlandım biraz. ama hoşuma gitti bu işi devam ettirmeyi hobi olarak yapmayı düşünüyorum. Pateni yeni öğrenenler için öneriniz var mı? kendi patenim olsun istiyorum önerebileceğiniz uygun bütçeli bir marka? birde kayarken birden dengemi kaybedip geriye doğru gidiyo vücüdum onu nasıl ayarlayabilirim?

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de 5 yıl önce falan her hafta buz patenine gidiyordum. Oradaki eğitmenler çok yardımcı oluyor.
    Bence gittiğin yerdeki kişilere danışırsan daha çok yardımcı olabilirler.

1|1
    0|0
    • 3ay

açıkçası gittiğim avm de eğitmenler hiç ilgilenmedi ilk defa kayıyordum şöyle böyle yapcaksın demediler. kulaklığı takmış kendi hallerinde kayıyolardı. onlara sormak istemedim.

• bende çok öğrenmek istedim ama fırsatım olmadı artistik buz pateni videolarını izledin mi çok güzeller peri gibiler onlar gibi kayabilmek o hareketleri yapmak isterdim :)

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen bende avm de gördüm erkekler kuğu gibi süzülüyo kıskandım :D kolay değil ama öğrenince çok güzel :)

• 3ay

artistik buz patenini küçüklükten öğretiyorlar ben çocuğum olursa yüzme ya da artistik buz pateni için kurslara göndereceğim kesinlikle ve küçüklükten başlayacağım

• 3ay

en iyisini yaparsın.. ben 18 yaşındayım ailem gitar bağlama paten falan hiçbişeye göndermediler. küçüklükten öğrensin birçok şeyi hobisi olur..

Yükleniyor...