Abimin evlenmesini istemiyorum sizce ne yapmalıyım?

abim yakında evlenicek fakat ben evlenince beni unutacak aramıza mesafe girecek diye çok korkuyorum evleneceği kızda bana hep soğuk davranıyor zaten pek anlaşamıyoruz. sizce de evlenince de her şey değişir mi napmalıyım onu kaybetmemek için çok üzülüyorum günlerdir :(

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• malesef oyle nerden bılıyon dersen dayımın kızı abısıne cok duşkundu evlendı kız resmen uzaklastırmak ıcın her yolu denedı ve basardıda

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende senin gibiydim abimin sevgilisi olduğunu ilk öğrendiğimde ne kadar ağladığımı anlatamam nasıl kıskanmıştım ama. Sonrasında kızla ben de tanıştım birbirimize baya ısınmıştık öylelikle kıskançlığımda son bulmuştu. Hatta abim sevgilisini bana anlatırdı paylaşırdı hemen hemen her şeyini. Askere gittiğinde bile ben aracı oldum hep aralarını iyi tutmak adına ikisine hep iyi ve motive edici şeyler söyledim ama gel gör ki kız abimi askerdeyken terketti.

0|0
    0|0
    • 3ay

yaa cidden mi bende öyle ağlıyorum hep inşallah o da bırakır abimi :(

• 3ay

Hayır ya öyle deme çocukluk yapma. Yengen sonuçta sen sevmesen de abin onu seviyor abine saygı duy. Belki kızla iyi olabilirsiniz. Belli mi olur. Abinin kararlarına saygı duymak zorundasın. Sen abinle aranı iyi tut kız hakkında kötü şeyler söyleme. Abin seni unutmaz merak etme. Bak bemim abim bile sevgilisinin yanında bazı durumlarda önceliği bana verirdi bir yere gittiğimizde ilk beni bekler ilk bana sorardı ama hep önceliği o kız olsa bile ben takılmazdım sonuçta o onun sevdiği. bir ömrü ikisi geçirecek. Ha nasip olmadı o kız ama başka biri olursa da düşüncem aynı.

Erkekler Ne Diyor 13

• Abin evlense zalım kadın olan yengen aranıza duvarlar örecek.

0|0
    0|0
  • Ne olacaktı kızım hep başında mı duracak adam. : )

1|0
    0|0
  • Aranıza mesafe girecek tabi çocuk değilsiniz artık böyle şeylere hazırlıklı olman lazım

0|0
    0|0
  • mutlaka gircek araniza mesafe :(

0|0
    0|0
  • kendi çıkarın için abin mutlu olmasın yani

1|0
    1|0
  • artık vaktini karısıyla geçirecek alışsan iyi olur.

0|0
    0|0
  • engel olma

0|0
    0|0
  • Nasil bir cocukluk yasadin? Abimle nasil bir iliski kurdun? Bu davranislar normal degil!!

0|0
    0|0
  • abini cokmu sevi10

0|0
    0|0
  • çok saçma

0|0
    0|0
  • bırak be evlensin adamın niye kötülüğünü istiyon senlemi evlesin töbe töbe ya

0|0
    0|0
  • Ne yapcan cocuk musun

0|0
    0|0
  • Sen gorumcesin agirligini koy taviz verme yeter artik söz gorumcenin

Birak evlensin ama ona yapılacak birsey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ister istemez evlennce evin derdi tasası geçimi derken biraz açılır bence aranız

0|0
    0|0
  • abine bagli bu yeni bir ailesi olacak elbet ama kardesiyle arasina mesafe girmemeli

0|0
    0|0
  • fesatlıktan vazgeç bir gün sende biriyle evlenmek isteyeceksin araya çalı girmesini istemezsin herhalde o zaman sende kimsenin arasına çalı olma.

0|0
    0|0
  • Siz görümceler niye böylesiniz?

0|0
    0|0
  • Üzülme ya yarın bir gün sen dr evlencen duygusal davranma abin seni unutmaz

0|0
    0|0
  • Evlenmesini engelle ya ister istemez soğukluk girer ama illa bir gün evlenecek

0|0
    0|0
  • Evlenince eş kardeşten bir tik üstte oluyor tabi bu kiz kardeşin tavrina da bağlı abine sicak davran eşine de nezaketen öyle davran.
    Eninde sonunda evlenecek ya Allahin emri

0|0
    0|0
  • Ya kızım s alakmısın nesin psikolojinmi bozuk rahat bırak insanları ergen

1|0
    1|0
Yükleniyor...