Neden çoğu arkadaş gelip geçicidir?

Ya benim bir dönem acayip derecede çok konuştuğum beraber vakit geçirdiğim arkadaşlarım vardı ve bana çok iyi geliyorlardı ama şu an neredeyse hiç biri yok ve neredeyse kimsem yok sürekli kendimi yalnız hissediyorum bir derdim olduğunda paylaşabileceğim sıkıntımı anlatabileceğim güvenebileceğim bir insan yok kendimi yalnız hissediyorum ve bu histende kurtulmak istiyorum bazı şeyler anlatsamda geçmez bunu çok iyi biliyorum ama en azından rahatlarım belki diye düşünüyorum bu saatten sonra arkadasta bulacağımı sanmıyorum beni rahatlatıcak bir fikriniz var mı yani bir egzersiz olabilir bir aktivite olabilir bilmiyorum bunun gibi birsey

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşamın kendisi bile gelip geçiciyken beşeri ilişkilerin sonsuza kadar devam edeceğini düşünmek çok mantıklı değil bana göre. Tavsiyem havuza yazıl düzenli yüz bilmiyorsan da eğitimini al sana iyi gelecek. Kitaplarla haşır neşir ol. Bazı kitapçıların kafe bölümleri de var hem kitapları inceler hem de çayını kahveni yudumlarsın. Oralarda zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor insan.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnan benim de her dönem hayatımdan çıkardıgım insanlar oluyor istisnasız. Ama onlarsız daha rahat:) niye yeni arkadas bulamayasın ki onlar yokken de sen cerendin simdi de cerensin ne degıstı

1|0
    0|0
    • 3ay

Bilmiyorum ya çok kazık yedim kime güvenicemi bilemiyorum birine birşey anlatıyorum ertesi gün bakıyorum ki herkes öğrenmis falan doğru kişiyi hiçbri zaman bulamıyorum

• 3ay

😂 pekii çook teşekkür ederim

• 3ay

Bisey ypmadım ki😄 içini dökmek istersen yazabilirsin kader ortaklığı 😂

Erkekler Ne Diyor 19

• zaman gibi arkadaşlarda gelip geçicidir benim içinde aynısı geçerli şu anda kimse yok çevremde gerçi pek konuştuğum insanlar değildi ama şu anda hiç konuşmuyoruz zaten bir çoğunu ben sildim bazılarını unuttum bazılarını görmezden geldim diyelim...

0|0
    0|0
    • 3ay

Öyle oluyor sanırım biraz yas ilerledikce

• 3ay

düşünceler değişiyor hayata bakış açısı değişiyor herkes için geçerli olmayabilir belki ama 30 dan sonra bir çok şeyin değiştiğini hissediyorum önceden ilgi alanımda olan ya da yapmaktan keyif aldığım şeylerde dahil sanki kişiliğim ve karakterim değişmeye başladı sanki insanlara karşı bakış açım dahil olmak üzere...

• İstanbul'da yaşıyosan İSMEK in ücretsiz kursları var ücretsiz olmasına ragmen cok iyi güzel egitim veriyolar katılabilirsin hem cevren olur arkadaş edinirsin hemde yalnız kalmamış olursun İstanbul dışındaysan bişi diyemem param var diyosan her yerde kurslara katılabilirsin derdini anlatmak istersen özele gelebilirsin konuşuruz sorun degil

0|0
    0|0
  • insanlar gelip geçer. Yalnızlık kalır

0|0
    0|0
  • Çünkü arkadaştır. Dostun olsa ölümüne sana destek olur. Derdini buraya yazsanda kimsenin senin rahatlamanı sağlayacak kadar seninle uğraşacağınıda sanmıyorum. Oyüzden kaldır kafanı ve kendine bir dost bul.

0|0
    0|0
  • Anlattığın konudaki arkadaşların büyük ihtimalle okul arkadaşların. Öyledir maalesef arkadaşlar gelip geçicidir zaten burada önemli olan yıllar geçse de görüşmektir özellikle okul arkadaşlarını daha özler insan

0|0
    0|0
  • Bunum farkına erken varmam güzel buda demek oluyorki büyümeye yüz tutmuşun

0|0
    0|0
    • 3ay

19 yaşındayım ve bırakta büyüyeyim

• 3ay

24 yaşına kadar bırakıpda büyümesini beklediğimiz kızların halen arkadaş aklına uyduğunu gören benle; sadece bir şeyi farkeden sana tecrübe akssettirmem abes gibi karşılama... Sen büyüdüm sanarsın ama sadece büyüyen ergenligin olabilir

• Yuruyuse cik yuruyus yap veya el isi biliyosan yap bende seninle ayni durumdayim is skntı sigara is skntı sigara ki bir sevdigim olursa sigarayi bana bırktirir ama neyse sen skma canini arkadasm

0|0
    0|0
  • Şu fani dünya bile gelip geçici arkadaşmı olmayacak 🙂

0|0
    0|0
  • Kendine bilmiyorum dersen kaybedersin eskiden herkesin çok ve Şu an az olması geçmişe dönüp biraz düşünmeni gerektirecektir yoksa ileriki yaşantında bundan farklı olmayacaktır
    İnsan önce kendini eleştirmeli

0|0
    0|0
    • 3ay

Burda kendimi eleştireceğim ne var acaba? Hayır biriler gidiyor bunun suçlusu ben miyim?

• 3ay

Sen beni ne kadar tanıyorsunda egoist diyorsunki

• 3ay

Savunmanı çalıştırıyorsan bir kelimem ile tanımam gereksiz

• baglilik onemli

0|0
    0|0
  • lise bitti boştaysan normal iş hayatında düzelir

0|0
    0|0
  • cunku pek azı yurekten sever menfaat cıkar ılıskısı gozetmez

0|0
    0|0
  • Kitaplara ver kendini.

0|0
    0|0
  • Takilma

0|0
    0|0
  • muhteşemsin büyüleyicisin ışıltılısın fotoğrafçın olmak isterdim gördüğüm en güzel rüyasın

0|0
    0|0
  • Arkadaşdır çünki.

0|0
    0|0
  • Bende senin durumun dayım :) okulun falan yok mu varsa illaki arkadaşın olur

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya var ama benim görüştüğüm üç kişi vardı biriyle konusmuyorum diğeri kaydını dondurdu diğeride okul arkadası gibi birsey sadece okulda arkadasız sonrası yok sanaldan var iki tane onlarada ne anlatabilirim ki insanlarıda kendi dertlerimle sıkmak istemiyorum

• 3ay

Dedim. ya benim durumumdasin benimde üniversite arkadaşlarım aramaz normalde okulda can ciğeriz ama okul bitiyor kimse yok. Eğer yanlış anlamassan yaz bana canın sıkılırsa zaten benimde canım sıkılıyor

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Anlatmak istedigini kağıtlara dök cok iyi gelir

0|0
    0|0
  • Demek ki sadece arkadaslarinmis onlar, dostlarin degilmis. Arkadaslar gelip gecici. Anlamazsin bile bagin neden koptugunu yani araya bir sogukluk girer olur oyle. Sosyal biriysen imkanin da varsa bir kursa gidebilirsin. Ya da imkanin varsa bir hayvan sahiplenebilirsin😊 film kitap vs saymiyorum bile

0|0
    0|0
  • aynı yurttaydık 2 kız arkadaşmla yediğimiz içtiğimiz bir gitmezken yaz tatiinde birisi nedenini bile bilmediğim şekilde arkadaşlığımızı bitirdi. takıntı haline getirdim yemek yemek bile canım istemiyordu bazı şylerden soğuyor insan seni çok iyi anlıyorum diğeride bugun arkadaşığını bitirdi. engelledi.. kaldım ortada öyle. alışmaya çalışıyorum... seni çok iyi anlıyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Yaa 😭 Böyleleri yüzünden üzülme

• 3ay

hep kız whatsaap grbunda olayım istemişimdir ya da dedikodu yapabilceğim bir sorunlarımı anlatabilceğim devamlı yanımda olan birisi.. ama yok işte olmayınca olmuyor

• 3ay

Benimde yok inan yani çok özeniyorum twitterda falan tayma karşıma çıkıyor millet ss falan atıyor tivitlesiyor diyorum millet nası buluyor bu kadar arkadası nası grup açıyorlar falan hiç benim öyle grubum olmadı😂 Ama yalnızlıkta güzel ya takma fazla

• Sadece arkadaşmı özel hayatındakiler de öyle

0|0
    0|0
  • Arkadaş değil dost edin

0|0
    0|0
  • çünkü arkadaşlardır.

0|0
    0|0
  • Beni özetlemişsin yazları ben de öyleyim. Malesef gitmeyen tek bir kişi yok.

0|0
    0|0
  • arkadaş istiyorsan bulabilirsin onların seni aramasını bekleme sen ara onları.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya bulamıyorum ki

• 3ay

Aksine o kadar çok sıkıntım varki sanal aleme ayırıcak zamanım yok reeldende bulamıyorum

• 3ay

kitaplara ver kendini

• O insanlar sadece seni kandirmislar işleri sana düşünce sende iyi niyetten yardım etmişsin

0|0
    0|0
  • İnsanlar gelip geçmez. Siz yanlış dostlar ediniyosunuz.10 seneye yaklaştım çoğu arkadaşımla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...