Çok fazla iyi niyetliyim ne yapcam?

arkadaşlar çok fazla iyi niyrtliyim kimseyi kırmayayım üzmeyeyim die düşünüyorum. mesela ailem napıyor bu çocuk dediklerinde size ne namaz kılıyom desem onları kırcam die namaz kılmıyorum. arkadaşım emre nin var benim nie yok die üzülmesin die sevgilimden ayrıldım. ayrıca arkadasım sınavda 2. olup uzulmesin die sınavın yarısını yapıp onu birinci yaptım yemiinlen dediklerim doğru. ne yapmam lazım yardım ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ağır ergen falansın galiba arkadasimin yok diye niye sevgilimden ayrılıyım ayrıca namaz kılmamak için böyle şey mi olur toparlan kendine gel bu iyi niyet değil kendine bahane üretmek

0|0
    0|0
    • 3ay

yoo cidid ciddi öyle

• 3ay

na0cam peki oyle ypmazsamda benş sevmez ki

• 3ay

Emin ol cogu insan benim sevgilim yoksa arkadasimin olmasın diye düşünmez bunu sadece kıskanç insanlar düşünür tam tersi mutlu olsun arkadasimiz isteriz , dini ibadetlerini yerine getiren evlatlarla övünür gurur duyarız evet bencil insan ve kıskanç insan çoktur ama bunları yapmak etrafındaki kotu insanlara taviz vermek olur hicbir zaman bu kadar ince dusuenin nazik olmanın karsiligini alamazsın

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Ciddi olmadığını varsayiyorum değil dimi?

0|0
    0|0
    • 3ay

yo evet dogru insanlara cok deger verdigim icin onlsrın hakkımda ne dusundugunu benıu sevıp sevmemlerını cok umursuyorum beni biri sevmeszse dunya kupcek gibi gelio sırf baskalarını mutlu etmek icin ugrsdıyorum

• 3ay

ya demek istediklerini anladım ama öyleyim konusmalık bişey değil zaten ne kadar da konusulsa yin aynıyım

• 3ay

Ama bu böyle gitmez ki böyle kazandığın arkadaşlar kalıcı mi olur sence ya da insanlar bu yaptıklarının farkındalar mi sonradan üzülen sen olucaksin eğer imkan varsa bir uzmanla gorusmen daha iyi olur ya da kendini hep zorlamalisin düşünce olarak çünkü bu senin hayatını etkiliycek bir sey ve ilerde çok pişman olabilirsin

• Bu çok fazla ama biraz kendine dur de.

0|0
    0|0
  • Saçmalama kendine gel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...