Nasıl arkadaş edinebilirim?

Benim iki tane arkadaşım vardı. Onlardan da hayır gelmeyeceğini anladım. Tamamen maddiyat peşinde koşan mahlukatlardı. Ve görüşmeyi bıraktım. şu an çok yalnızım. Hiçbir sosyal ortamım ve arkadaşım yok. Güzel bir sosyal ortamım olsun istiyorum. Ama Nasıl yapabilirim? Açık lisedeyim, her hangi bir kursa falan gitmiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz? Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum. Artık kafayı yiyeceğim sanırım.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle yalnız olmadığını bilmelisin, her şey arkadaşlarla bitmiyor sonuçta. Ama doğal, insan arkadaş eksikliğini hisseder. Umarım özgüveni sağlam bir insansındır, gün içinde sürekli dışarıya çık. Parka git, cafeye git ne bileyim git bir yerlere. En kötü sosyal medya hesaplarına yönelip, güvenilir insanlarla -ki bu biraz zor- tanışabilirsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sürekli yapıyorum. Dışarı çıkar gezerim. Ama sosyal ortamlara girmem. Tek başıma gezerim. Bana ortam yağabileceğim öneri lazım. Çok kötüyüm çünkü

En İyi Erkek Görüşü

• insanlarla tanış ama tanışırkende maddiyatı geri planda tut

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben zaten önem vermem. O yüzden hep harcandım. Nasıl yapabilirim hocam tanışmayı? Ortam yok ki

• 3ay

Kurs, hobi tarzı neler önerirsin hocam? İngilizce kursları çok pahalı

• 3ay

ne bileyim işte bilgisayar kursu olur, veya müzik aletleriyle ilgili bir kurs olur falan

Kızlar Ne Diyor 1

• Kursa falan yazıl bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl yani neler önerirsiniz?

Erkekler Ne Diyor 1

• Meyhaneye git sıcak kanlı insanlar var ( :

0|0
    0|0
Yükleniyor...