Hiç komik bir gorucu gelme ya da gitme anınız oldu mu?

hiç komik bir gorucu gelme ya da gitme anınız oldu mu?

0|0
15|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Birgün öncesinden haber verdiler kızkardeşimi görmeye geleceklerdi.. sabah geldiler;kızkardeşim kahve yaptı bunlara;oğlanın anası demesin mi bacıma biz senin için gelmiştik ama ablanı istiyoruz diye.. o andaki Şokumuzu anlatamam..
    Kendimi suçlu gibi hissettim.. bu kadar terbiyesizlik olur..

1|1
    0|0
    • 3ay

Hahaha abla 😂 Genelde ablayı isterken küçükte kız kardeşe göz kayarmış sizin ki biraz garip olmuş çok zor birşey 🙄

• 3ay

@Pîskopatûs garip değil bence terbiyesizlikti yaptığı kadının..

• 3ay

Evet öyle birşey olursa eğer kızı beğenmedik deyip ayrılmaları lazımdı vb bahaneyle

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • Görücü usulü kısmet olmadı daha

0|0
    0|0
  • Gitmedim gelmedilerde :))

0|0
    0|0
  • Komik derken

0|0
    0|0
  • Burdan bir kızla tanısıp macera olsun diye gitmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Olmadı daha.

0|0
    0|0
  • Olmaz mı hiç, sevgilime görücü geldiydi.

1|0
    0|0
    • 3ay

Hatırlamak bile istemiyorum o dakikaları. Kızla buluşup eve yollarken hele ulan simdi görücü gelecek kıza diyordum içimden çok garip bir durumdu. Kafayı yemiştim o akşam.

• Gorucu ne?

0|0
    0|0
  • Bana geldi:-) :-) :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Sabahın köründe gelmişlerdi annesiyle tokalaşırken kadın bana Hoşgeldin Dedi ben de hoş bulduk dedim uyku sersemi sanki biz onlara gitmiş gibi, çok saçmaydı😂😂😂

1|0
    0|0
  • Haziran ayi falandi sanirim. Babamlar maaslarini alacaklardi. Ben de onlarla gittim beni de yurda birakirlar diye. esyam vardi yanimda. babamlar islemlerle ugrasirken ben de oturuyordum. sonra ciktik. Annemler beni biraktiktan 10 dakika sonra bankada calisan cocuk annemi aramis. Abla yanindaki kiz kimdi ben cok begendim demis :D Annem de kizim o benim deyince bir gelsek size olur mu demis :D

0|0
    0|0
  • Ablami istemeye gelmislerdi. tuzlu kahve yapmisti... salak damada verecegine k. babasina icirmisti... adam garibim ses cikarmadan icti

1|1
    0|0
  • Olmuştu

0|0
    0|0
  • Olmadı hayır

0|0
    0|0
  • Bence hepsi komik

0|0
    0|0
  • Bana hiç görücü gelmedi.

0|0
    0|0
  • Hayır 😊

0|0
    0|0
  • Genelde kabul etmiyoruz :D

0|0
    0|0
  • Yook

0|0
    0|0
  • 4 defa istemeye gelmek istediler hayır dedik sürekli bu arada annemin kuzeniydi 26 yasinda geliba en son çocuğun düğününe gitmek zorunda kaldım akraba olduğu için 😂

0|0
    0|0
  • O degil de karsi komsu anneme demis bizim bir akraba var senin kiza alalim hem durumu iyi vali imis falan annem kapadi kapiyi suratina artik konusmuyoruz.

0|0
    0|0
  • Evet bir akşam aradılar geçerken size uğrayacağız dediler evde de kimse yoktu gelene de gelme diyemezsin bizde ama alttan alttan babalar yok ben arayayım siz buyrun gelin dedim o da biz konuştuk babanla annen de geliyormuş dedi😒 Sonra bir baktık ki Çiçek çikolata çoluk çocuk gelmişler hiç de geçerken uğramış gibi değillerdi😑 Neyse ki abim filan sinirlendi gitmezlerse olay çıkar dedi de gittiler 😏 ( babamın akrabalarıydı)

1|0
    0|0
  • Dügünde bir cocuk sürekli bakiyordu yasi benden 7 yas büyük sonra halsy cekerken yanimda bir kadin sürekli gülümsüyor yanimda halay cekiyor sonra ögrendim ki o cocugun annesiymis

0|0
    0|0
Yükleniyor...