Bir bekleyeniniz var mı?

Bir bekleyenin olmalı, sen kendinden vazgeçsen de.. Senden vazgeçmeyen...

7|2
233|97

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• insanlardaki bu arayışın sebebi nedir hala anlamış değilim insan kendi kendine yetebilmeli neden hep ikinci bir kişi aranıyo herkes sevgili yapma çabasında yalnız kalmıyım yoksa biterim nokta kadar kendinize güvenin biraz ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 232

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 96

• Bence yapılabilecek en doğru şey seni koşulsuz bekleyecek bir insanı sevmek-sevilebilmek..
    "Bence yapılabilecek en iyi şey seni olduğun gibi sevecek birini bulmak; İyi, kötü, çirkin, güzel, yakışıklı, o anda neysen… Doğru kişi her koşulda güneşin senin üzerinde parladığını düşünecektir."

0|1
    0|0
  • Ne bekleyenimiz var ne de beklediğimiz. Sadece şanslıysan arada bir, çok nadir ve bir ömre bedel olabilecek görülemeyen düşsel bir dünyanın bir kaç yansımasını görür gibi olursun.

0|1
    0|0
  • Yok maalesef ki

0|1
    0|0
  • internet falan olmasa hersey kendinden hall olacaktir hersey tere yagi gibi kayacaktir smooth nice & clean insanlari bozan bu sosyalmedyadir bu televizyondur bunlar olmasa herkes daha mutlu olacaktr.

0|1
    0|0
  • bekleyenim yok

0|1
    0|0
  • Nerde böyle seven

0|1
    0|0
  • Hayır yok.

0|1
    0|0
  • Hayır kanks

0|1
    0|0
  • Biz otobüs durağında vapur bekliyoruz bir ihtimal gelir hani bir umut

0|1
    0|0
  • bekleyeninde beklemeyeninde :)

0|1
    0|0
  • Kendimden vazgecer ve kidi beni yine seviyorsa bu iste bir anormallik vardir.. seviyorsam kapisinda yatarim cunku o varsa vazgececek degerli birsey yoktur..

0|1
    0|0
  • Beklentim o denli derin ki, duâ'm ile büyütüyorum, Rabbim ile ferahlıyorum ve kalemim ile de beklentimi kitap haline getirip içimi döküyorum.

0|1
    0|0
  • var tabiki olmazmı. azrail orağıyla son nefesimi bekliyor. canımı alıp arşa ulaştıracak. benki dünden hazırım oysa. beklemene gerek yok her an gelip alabilirsin diyorum. her şeyin bir zamanı varmış peh...

1|1
    0|0
  • Olsun isterdim benden vazgeçmeyen..

#Vesselam

0|1
    0|0
  • Ailem bekliyor beni

0|1
    0|0
  • I ıh yok

0|1
    0|0
  • Ömürlük insanları bulmak zor :D

1|1
    0|0
  • Annem bekliyor beni

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • hayır yok..

0|1
    0|0
  • Var evet canımdan çok k seviyorum onu.

0|1
    0|0
  • Var...

0|1
    0|0
  • Yok ya kimsem yok hayatimda aslinda herseyin yalan oldugu bu dunyada insanlarin birbirini cok cabuk harcadigini ogrendigimden beri ne bekleyenim var nede kimsem

0|1
    0|0
  • Beni bekledigini dusundugum biri var. Onu bu kadar beklettigim icin kendimi affetmiyorum en kisa bir zamanda yanina gidecem.

0|1
    0|0
  • Güzel günler inşallah 🙏🙏🙏

0|1
    0|0
  • Yok olmadıda... Yalnızlık güzeldir

0|1
    0|0
  • Beklememızı ısteyenlerle yer degistıresım var !!!

0|1
    0|0
  • Ben otobüsmüyüm 😂😜

1|1
    0|0
  • Yokk

0|1
    0|0
  • yok maalesef

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    66

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...