Çok pişmanım ne yampalıyım?

Instada takılıyodum bir erkek mesaj attı konustuk falan birden o şey konulara girdi bende neyse 1 defa olsun dedim konustuk yazıyo falan o konuları hayal et dio sonra ben ağlamaya başladım adamı direk engelledim kirlendim dedim. Çok pişman oldum. Normalde hiç böyle şeylere bulaşmazdım. Ama çok pişmanım ne yapmalıyım?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Abartmışsınız. Konuşmakla ne olacak, bilinç altınızı böyle düşüncelerden temizleyin... Cinsel konular konuşulmadığı için, insanlar kendilerini bu konularda baskıladığı için psikolojik sorunlar oluyor... Önce ruhunuz özgür olsun... Kendinizi sevin... Kendinizi yargılamayın...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• yaw seninkide kemal sunalın cam arada halde ekmeğini tavuğa banaması lokantacının çık bakalım 200 lira demesine benziyor. :)

1|0
    0|0
  • Yaş itibari ile olgun bir bayansın, erkek arkadaşında yoksa nefis bu konularda ister istemez insanı içine çeker. sadece yazışmakla kendini neden kirlenmiş hissediyorsun.. herkesın bu tur konusmalara donemsl olarak ıhtıyacı olur... buna gerek yok... stresede gerek yok...

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Akıl sağlığını düzelt derim hayatta bir ton mesele varken düşündüğüne bak yapmışsın işte bir şey neyse kıllatma yani

1|0
    0|0
  • Allah seni alsın kalk sigit iki rekat namaz kıl

2|0
    0|0
  • Ya ulan pişman olucan ilerisini düşünmedinmi gerçi bişide olmamış anasını neyin pişmanlığı bu

2|0
    0|0
  • Evet çok kirlisin bence en azından beynin iğrenç bir yer

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok. Bir daha yapma yeter

1|0
    0|0
  • Ya takıldığın şey gereksiz :)

1|0
    0|0
  • yapcak bişi yok kank günah Çıkarmaya kiliseye gitcen :) son pişmanlık bişeye yaramaz ama bir kere yaptıysan emin ol bir daha yaparsın

0|0
    0|0
  • Sen artık cemiyetin kabul etmeyeceği tiksinerek bakacağı kirli bir kadınsın bacım.

0|0
    0|0
  • heeey küçük kızımız büyümüşş :D fddfbfgjhgjh

0|0
    0|0
  • Cehalet başa bela.

0|0
    0|0
  • Yaw bişey olmsmışki olmuşmuydu yokssa :))

0|0
    0|0
  • Bunlar normal seyler

0|0
    0|0
  • bir daha yapma. Tövbe diye bişey var

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın 13-14

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şu kirli temiz zihniyetinden vazgeçin artık

0|0
    0|0
  • Hahaha sacmalama

0|0
    0|0
  • Tövbe et pismansan kâfi

0|0
    0|0
  • BİR DAHA ASLA YPMICAM DİCEKSİN AMA ARTIK BAŞLADIN DEVAMINI BEKLE

0|0
    0|0
  • temas olmadan nasıl kirlendin onu anlamadım ve ayrıca senden daha kötü eyleri yapanlar da var

0|0
    0|0
    • Temas olmadı ama ne bilim daha önce yapmadım

• temas olmadıysa sıkıntı yok

• Tövbe et. Pişmansan Allah affeder İnşallah. Seni o duruma sokan şeylerden uzak dur

0|0
    0|0
  • Kirlendin mi? Adamla ilişki mi yaşadın ne saçmalıyosun ahaha

0|0
    0|0
Yükleniyor...