İnstagramda 150-200 takipçisi olan insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

150-200 takipçisi olması sosyal olmadığı veya popüler olmadığı anlamına veya çok sevilen biri olmadığı anlamına nasıl gelir?

Sanki 3000 takipçisi olup sadece 100-200 kişiyi takip eden lavuklar popüler olduklarınimi zannediyor

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayır alakası yok, az kişi varsa seçicidir daha çok tercih edilir bana kalırsa çok takipçili olanlar bir halta yaramıyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman her konuda nicelik değil nitelik esas olmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ya valla şahsen ben takipsi fazlalığı şeysini saçma buluyorum. yani takici kazanmak için yapmadıkları yok bazılarının. bence çok saçma. yani tanımadığın insanlar needen takip etsin seni dimi ama.

0|0
    0|0
    • 3ay

ayrıcada yani popüler oldukları anlamına felanda gelmiyo. o takipciyi kazanmak için yapmadıkları yok. popülerlik felan hiç önemli şeyler değil. ayrıcada popülerlik o anlama gelmiyo. çok haklısın kardeş onlarda populer değil zaten.

• Hicbisey

0|0
    0|0
  • Öyle zannediyor

0|0
    0|0
  • iki bacak bir dekolte fotografi atsan takipci 2000 olur zaten. takipci sayisinin ne onemi var

0|0
    0|0
  • Sosyal medya sacmaliklaroyla ilgilenmediği aklı başında, olgun er kişi olduğu anlamına geliyor.

0|0
    0|0
  • 5000 küsür takipçim var bir işe yaradıkları yok takılma bu konulara 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ajajjaajja sacmalik lan takipci kasmak hic gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Boş iş

0|0
    0|0
  • istek gönderip takip ettiriyolar sonra da kendi takiplerini çekiyolar noluyosa sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...