İnstagramda veya face'te insanların mutlu anlarını paylaşmasına dayanamıyorum sinir oluyorum manyakmıyın ben?

yahu herkes mi mutlu mesut? herkesin mi süper bir arkadaş grubu var? kimsenin çalışması gereken bir işi yok mu? ya ne biliyim sürekli seyahat halinde kankalarla arabada pozlar plajda pozlar olmadı çay bahçesinde... sevgiliyle sarmaş dolaş... ya bende artık onlar gibi mutlu olmak istiyorum acayip kıskanıyorum artık ya içime gömmüştüm o kıskançlığı :D ama artık saklayamam kıskançlıktan twitter face instagram ne varsa kapattım valla

0|1
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Emin ol öyle insanların hemen hemen hepsi aslında içten içe mutsuz eksiklerini böyle kapamaya çalışıyor günümüz insanlığı yalan hayatın paylaşımını yapıyor şöyle düşün eksik olan bir şeyin olsa onu gidermek için çabaya girişirsin dimi misal evde eksik bulgur olur hemen gider marketten onu alırsın ya da evde eksik kıyma olur onu gider marketten alırsın işte huyda böyledir bilinçaltında kendindeki eksiklerin farkına varmadan çabaya girişirsin tüm o paylaşımları neden yaptığını aslında pek bilmezsin cevabın hep tek yöndedir işte herkes paylaşıyor ne olucak gibisinden ama aıl cevab farklıdır. Farkında değilsindir ama sen bir yarışa dahil olmussundur gibi gibi uzar gider yani sosyal medyayı az kullanan biriyle aktif kullanan biri arasında fark vardır sanmaki sosyallik internet sayesinde olur hayır o sosyla medyadan ne kadar samimi olabilirsinki o sosyal medya ile ne kadar ünlü olabilirsinki yani bunlar boş uğraşlar dır takılma böyle şeylere (Olayları iyi analiz ederim)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• arkadaslarima arama mesafe koydum, sevdigim Adam bana tavirli sevgilim dahi degil özledigimden habersiz savasiyorum hala, icimde tarifsiz bir dert var
    mutlumuyum sence?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sıkıntı sende değil, öyle paylaşanlar da..

Sanıyorsun ki herkes çok mutlu dünya da derdi olan bir sen varsın.. Tek mutsuz sensin..

Fakat, insanlar mutsuzluklarını resmetmezler..

Sonra niye nazar değdi?

Koymamak lazım.. Nazara davetiyedir..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • mutsuzluklarını niye paylaşsınlar arkadaşım :D bu kadar takmayın internet alemini herkes sevdiği şeyleri mutlulukları vs.. paylaşır ama ben en çok hergün selfie gibi fotosunu çekip çekip atanlara gıcık oluyorum :D yani mekanı falan da çekmiyor sadece kendisini ama hep aynı tip hep aynı bakış hep aynı effectler :D yani onu atsan ne olur atmasan ne olur

0|0
    0|0
    • 3ay

takmayın demekle olmuyoki keşke takmasam ama takıyomuşum demekki :D

• 3ay

mutsuzluklarını mı atsınlar :D ne istiyosun insanlardannnnn

• 3ay

yooo herşeyi gözümüze gözümüze sokmasınlar

• Onların aslında pek de güzel bir hayatı yok.. merak etme... sadece sosyal alemde harika gözükmeye çalışan... biraz da gösteriş yapmayı seven kişiler onlar.. sen üzülme.

0|0
    0|0
  • Yalan dolan oralar, en iyisini yapmışsın kardeşim

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • sahte mutluluklar hep onlar hepsi de yalandan sadece kadraja gülümsüyorlar kadraja indir hepsi de mutsuz

0|0
    0|0
  • Allah mesut etsin ne diyelim

0|0
    0|0
  • gereksiz eleştiri hayranlıktır

0|0
    0|0
  • normaldir bendede biraz var öyle Asosyal olursak öyle olur tabi :D

0|0
    0|0
  • Manyak değil ama mutsuzsun sanırım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• çok kıskançsın bu durum iyi değil insanlara nazarını değdiriyorsun ama zamanla bu huyun yüzünden yanlız kalırsın

0|0
    0|0
  • Herkes mutlu seyleri paylaşıyor sadece mutlu olmadiklari seyleri niye paylaşsinlar

0|0
    0|0
  • Kiskanclik cok kotu bir hastalik:)

0|0
    0|0
  • tescillii

0|0
    0|0
  • Samimi gelmiyo sinirden ziyade... umrumuzda değil gozumuze sokuyolar bananee

0|0
    0|0
  • Halil sezai cok guzel demis nerden bulur bu insanlar ben mutsuzken gulunecek seyleri...

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim açayip kıskaniyorum

0|0
    0|0
  • Aynı kafadayız 😬😞

0|0
    0|0
Yükleniyor...