Atatürk ve Cumhuriyet düşmanları kendi fikirlerinde çelişmiyormu?

Ozellikle bir guruh dikkatimi çekti. En son su kamuda basortusu duzenlemesi uzerinden... Atatürk inkilaplarindan olan lâikliğe laf konduruyorlar... bugun biri demiski Turban 1400 yillik cumhuriyet 100 yillik diye alaya vurmus...

Peki ala soruyorum... ulan cumhuriyet sistemi olmasa Atatürk ve silah arkadaslari o zamanki sistemi degistirmese... siz kadinlar nasil secme ve secilme hakki alacaksınız. ... o Atatürk e laf sokma zemini hazırladığınız partiniz bile Cumhuriyet sayesinde var

Türk merttir delikanlidir ekmek yedigi kaba isemez... hem cumhuriyetin laikligin ve Atatürk inkılâplarından faydalanican hemde laf sokucan oyle bir dunya yok... Şu an dan itibaren butun Ataturk ve cumhuriyet dusmanlarini engelliyorum...

TÜRKİYE LAİKTİR LAİK KALICAK NOKTA !!

• aynen bu ne perhiz ne lahana tursusu
    50%(4)63%(12)Oy Ver73%(8)
  • Bende Atatürk düşmanıyim kadir misirlioglu denilen zat benim akil hocam ol de olelim vur de vuralim... hulogggg
    12%(1)11%(2)Oy Ver9%(1)
  • Şeriat yanlisiyim ama totosum yemiyor acik acik soylemeye
    38%(3)26%(5)Oy Ver18%(2)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bakin bakalim Ataturk din dusmanimiymis
Laikligi sizin sandiginiz gibi batidanmi almis yoksa selcuklu sultani Tugrul beyin mi yonetim tarzından. .. okuyun olum arastirin lan beyniniz eskimez... Ama tek tarafli okumayin

Isteyenler icin kaynak muratcalik.com/...i-ve-turan-uzerine-istisare.html

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...