Atatürk ve Cumhuriyet düşmanları kendi fikirlerinde çelişmiyormu?

Ozellikle bir guruh dikkatimi çekti. En son su kamuda basortusu duzenlemesi uzerinden... Atatürk inkilaplarindan olan lâikliğe laf konduruyorlar... bugun biri demiski Turban 1400 yillik cumhuriyet 100 yillik diye alaya vurmus...

Peki ala soruyorum... ulan cumhuriyet sistemi olmasa Atatürk ve silah arkadaslari o zamanki sistemi degistirmese... siz kadinlar nasil secme ve secilme hakki alacaksınız. ... o Atatürk e laf sokma zemini hazırladığınız partiniz bile Cumhuriyet sayesinde var

Türk merttir delikanlidir ekmek yedigi kaba isemez... hem cumhuriyetin laikligin ve Atatürk inkılâplarından faydalanican hemde laf sokucan oyle bir dunya yok... Şu an dan itibaren butun Ataturk ve cumhuriyet dusmanlarini engelliyorum...

TÜRKİYE LAİKTİR LAİK KALICAK NOKTA !!

• aynen bu ne perhiz ne lahana tursusu
    50% (4)73% (8)63% (12)Oy Ver
  • Bende Atatürk düşmanıyim kadir misirlioglu denilen zat benim akil hocam ol de olelim vur de vuralim... hulogggg
    12% (1)9% (1)11% (2)Oy Ver
  • Şeriat yanlisiyim ama totosum yemiyor acik acik soylemeye
    38% (3)18% (2)26% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Bakin bakalim Ataturk din dusmanimiymis
Laikligi sizin sandiginiz gibi batidanmi almis yoksa selcuklu sultani Tugrul beyin mi yonetim tarzından. .. okuyun olum arastirin lan beyniniz eskimez... Ama tek tarafli okumayin

Isteyenler icin kaynak muratcalik.com/...i-ve-turan-uzerine-istisare.html

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Laiklik din dusmanligi degildir, dini korumak icin vardir. Laiklik olmasaydı dindar gecinen dindarlar, simdi ulkeyi ne hale koymustu.
    Seriat haktir Allahin kurallarini inkar edemeyiz fakat bu kurallari hile hurdayla kafalarina gore uygulatabilirlerdi
    Kaldi ki dindar bilinen Feto cemaati, ulkeyi basimiza yikmaya calismistir hic mi ders almazsiniz bir seylerden?
    Evet turban olayi da ozgurluktur yani turbanimla. istedigim yere girerim sene olmus 2017 ye giriyoruz bunu es geciyorum bile☺
    Cogu insana tuhaf gelir hem ataturkcuyum hem kapaliyim dinimi bilirim. hemde genis bir bakis acim var ve baski altinda da degilim boyle cok kiz vardir☺
    Umarim. herkes bir gun Atamizin degerini bilir, Ataturk dusmaniysaniz da saygi duyarim sıkıntı degil. Kaldi ki bu konular basit aslinda, daha onemli sey ulkece nasil gelisebiliriz, egitim sistemi nasil ust duzeye cikar, teror nasil biter gibi.
    Turkiye Cumhuriyeti; şeyhler, dervisler, muridler, meczublar memleketi olamaz.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İstisnasız hepsi ya gebersin ya arabistana defolsun. bu cennet ülkeyi rezil ettikleri yeter

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hainler var malesef Türkiye Cumhuriyetimizde.
    Tarihine saygı duymayan hainler var.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Atatürk'e küfür edenler üzerinde Atatürk resmi olan paraya muhtaçlar ne komik.

0|2
    0|1
  • Hem muslumanim hem laik bir vatandasim ataturkun ilkelerini yasatmak benim gorevim

0|2
    0|0
  • kadir mısıroğlu akıl hocam mı asdasdsadas koptum sadsadasdas

0|1
    0|0
  • Ne Ataturkmus arkadas sorsan hic biri Nutku acip okumamistir bile ama en iyi ataturkcu kendini saniyor adama sormazlarmi Ataturk bir cumhuriyet kurdu Chp ye birakti tek parti doneminde bu ulkeye Ataturk ilkelerinin hangini gerceklestirmis muasir medeniyelere ulastirmismi ulkeye bir cita atlatabilmismi yok sadece Ataturk ilkesinden Laikliyi tutmuslar baskada bir sey yok laiklik sizi kurtaracak tek basina devam edin Ataturk sadece onu emretti size cunki diger ilkaleri sizi pek irdelemiyor 90 senede Kendini Ataturkcu diye atfedenlerin bu ulkeye bir civisi bile olmamasi bunun kaniti Ataturk bugun olsa ilk bu zihniyeti ortadan kaldiri cunki ulkeye bir hayirlari yok zararlarindan baska...

0|0
    0|0
    • 3ay

Guncellemeyi oku

• 3ay

Ben zaten Ataturke bir sey demiyom onun dediklerini uygulamayip ahkam kesenlere diyorum o gelmis yapicagini fazlasi ile yapmis gitmis ama ondan sonra gelenler onun hedeflerinin hic birini uygulamamis onu diyorum..

• 3ay

Haklısın.
      Nutuk enaz birkez okunmalı

• hahah seninkide çok mantıylıdı sanki ne biliyon secme secilme hakkının verilmiceğini

0|0
    0|1
    • 3ay

Guncellemeyi oku

• 3ay

kardeş tek taraflı okuyan sensin müslümanlık ve laiklik çelişir bu kadar basit neyin kavgasındasın sen ya laikliği seçer Allaha şirk koşarsın ya da tam tersi
      laiklik var diyosunuz ama kadınları giyimine karışıyosunuz sonra kadınlara secme secilme hakkı verildi diyosunuz bu çelişki nedir?

• Memleketteki sorunlarin bu darbe girisiminin nedeni laiklikyen uzaklasilmasi ne isi var cemaatlerin devletin icinde.

0|1
    0|0
    • 3ay

Askeriyeye siyaseti sokarsan darbe olur... devlete dini alet edersen darbe olur... gelde anlat iste

• 3ay

Bosa anlatma anlamazlar adamlar hala diger demaatler rahat olsun diye mesaj yolluyor

Yükleniyor...