Starbucks bir kahve? ?

Herkese merhaba dostlar Starbucks dan bir kere kahve içen insan bir daha bırakmıyormuş ki bencede öyle. Benim favorim laktozsuz sütlü filtre kahve. Sizin de bu tarz alışkanlıklarınız var mı? Starbucks anılarınız oldu mu? 😅😅Starbucks bir kahve?<br /><br />?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• valla defalarca içtim ama istemezsem gitmiyorumda. bence bu emperyalistlik merakıyla alakalı ülkemizde.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok , ben pek sevmedim :) sadece adı var işte

0|0
    0|1
  • Amerikanınne kadar oyunu huyu suyu varsa bizde sorsan içermisin içerim bu kadar aptalım işte

1|0
    0|0
    • 3ay

Bu uluslar arası bir kahve şirketi ve ot kopsa amerika amerika diye bağırıcaksınız anlayamıyorum. Öyle denmesine rağmen bir kahve deyip geçebiliyorsun

• 3ay

Nedense hep aynı çıkıyor evet nerden çıkıyor bu amerikanın ürünlerinin manyaklığı bende anlamıyorum -,.-

• 3ay

Demek istedigim herşeyde heryerde her zamanda ortadalar 👍🏼

• Türk kahvesi

0|0
    0|0
  • Hic gitmedim oyle yerlere meraklisi da degilim :)

0|0
    0|0
  • Starbucksa hiç gitmedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Birisi içmiş, hamam böceği gelmiş ağzına, tükürmüş yutmadan neyse ki. Yani ben böyle şeyler görünce, bana denk gelmez diye de içemem. Bir kere huylandığımda, asla girmem oraya. Benim için bitmiştir...

0|0
    0|1
  • İnan ki hiç gitmedim ve gitmemde.. kemeraltına gider okkalı bir kömürde önümde pişen Türk kahvesi içerim afiyetle..

0|0
    0|0
  • ula bak paran olmasın aklına gelmez

0|1
    0|0
  • Çok ihtiyacım var biliyor musun? Hem içiceksin hemde dertleşecek arkadaşın olucak seni anlayacak.

0|1
    0|0
  • içtiğin kahveye göre değişir arada bende gidiyorum ama bağımlısı değilim :)

0|1
    0|0
  • oldu bro mesela hiç gitmedim

0|1
    0|0
  • White mocha 💫

0|0
    0|0
  • Hic gitmedim ole mekanlar. bana gore degil

0|0
    0|0
  • kışın sütlü misto yazın irish iced latte ya da cool lime.

Yok Amerikaymış yok bilmemneymiş demesin kimse. Aynı kaliteyi ve ortamı sunan Türk kahvecisi göstersin biri bana oraya gidelim.

Bir starbucks ta 5 tl ye oldukça iyi filtre kahve içersin, çalışanlar en fazla 3. gidişinizde sizin adınızı ne içtiğinizi nasıl içtiğinizi öğrenir, bırakın 5 dakkada bir yanınızda biten garsonu aldığınız 5 liralık kahveyle 5 saat otursanız napıyon sen hayırdır demez kimse, içerde hanzo müşteri olmaz çoğunlukla.

Bana bunları sağlayan Türk markalı kahve mekanı söyleyin oraya gidelim. Söyleyemezsiniz çünkü Türk mentalitesi değil anlattıklarım.

0|1
    0|0
    • 3ay

Helal olsun dostum çok güzel izah etmissin. Ellerine saglık. hep gidilen cafedeki samimiyetsizlik burda ki samimiyetle karşılasınca değişiyor. Zamanı geliyor oturucak yer kalmıyor başkalarının yanına geçiyorsun ve büyük ihtimal bunu başka biryerde yapamazsın. zengininde fakirinde bir arada buludungu dört dörtlük yobaz içermeyen mekan.

• 3ay

Birazdan arkadaşlarla gideceğiz yine. Kaliteli hizmet veren kazanır, bunu Amerikalı sağlıyorsa demekki o hak ediyordur kazanmayı.

• dıskıdan çıkan cekirdekle yapılan kahve lezzetli olsa gerek

1|0
    0|0
Yükleniyor...