Gençler yanlış anlamayın da fotoğraf paylaşıp nasılım diye soruyosunuz ya da soruyolar ya; ne bileyim bana über saçma ve gereksiz geliyo. Bana kızabilirsiniz ama O insanların ilgiye muhtaç olduğunu düşünüyorum ve bu tarz şeyler görünce sinirlerim bozuluyo çok çocukça geliyo böyle düşünen sadece ben miyim yoksa aranızda benim gibi düşünen var mı?

0|1
4|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bence de saçma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sadece sen değilsin bu soruyu soran ve bu duruma sinir olan çok var. Yalnız kimseyi yargılayamayız. İsteyen fotosunu paylaşıp insanlara fikrini sunabilir. Bizi alakadar etmez yani...
    Ee birde beğenilmek güzel bir duygu neticede. Beğenenleri gördükçe onore olup, hoşuna gidiyordur. Başka sebebi yoktur heralde...

1|0
    0|0
  • benim mesela sende bir insansın aynanın karşısına geç ve kendini nasıl görüyorsun herkes öyle düşünecektir

1|0
    0|0
  • sana göre öyle
    başkasına göre çok güzel bir durum
    nasılım konusunu engellerseniz soruları görmezsiniz

0|1
    0|0
  • bir ben yapamadım şunu kglfl

1|0
    0|0
  • Tek sen degilsin boyle dusunen. Ergenlik halleri işte.

1|0
    0|0
  • Evet haklısın bende soruyorum ve ilgiye muhtacım

1|0
    0|0
  • Bir güzel söz bekliyorlar 😂

1|0
    0|0
  • Yaa sendee böyle boş boş konuşma burada gizli takılıp sapır saçma sorular soruyorsunuz instagramda boy boy bikinili fotolarınız var orası neresi pardon?

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen benim instagram hesabımı gördün mü de bu şekilde konuşuyorsun?

• 3ay

Teşekkür ederim

• 3ay

Rica ederim

• ++++

0|0
    0|0
  • Zaten genelde çocuklar yapıyor bunu

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok ya 30 yaşlarında insanlar nasılım diye soruyo hayatımda gördüğüm en saçma şeylerden biri bu yani

• 3ay

Bu gençlik nereye gidiyor 🤔

• 3ay

Nereye gittiğini bir bilsem sadece iyiye gitmediğini biliyorum

• profile baksana bir nasılım

0|0
    0|0
  • katılıyıyorum. bundan önce bu gibi sorulara cevap vermiyordum zaten ama sonradan engellemek olduğunu bilmiştim engelledim kafam rahat.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Katılıyorum. Saçma.

1|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum

1|0
    0|0
  • Yani isteyen istedigini yapar baskalarina zarar vermedigi surece neden rahatsiz olayim k baskasinin fotosunu atmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...