Polise mi şikayet etmeliyim?

Merhaba kardeşimin başından geçeni kısaca anlatmak istiyorum şimdi benim 18 yaşında kardeşim var zihinsel engelli sokak arasında çocuklarla beraber oynuyor diye bir kadın kocasına kardeşimi dövdürtmüş zarar verir diye ama hiç öyle huyları olmadı gayet sakin birisi polise mi gitmeliyim yoksa allah ne verdiyse kafasını gözünü patlatayım mı kardeşim bizden bile korkuyor artık

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Okudum sinirden ağlıyorum. Polise gjt gereği yapılmazsa dediğin gibi yap. O şeytaniçe de görsün bence.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aga şimdi hırsızlar bile salınıveriyor oda 1 ay kalır çıkar kafasını gözünü patlat böyle kanlar gelsin çıtır çıtır kemik sesleri kır kolunu bacağını öldür beni lütfen diye yalvart çin işkencesi yap parmaklarındaki tırnağı sök
    biraz abarttım ama kafasını gözünü yar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• darp raporu alın bence sikayette bulunacaksanız

0|0
    0|0
  • git polise şikayet et cezasını çeksin pislik hangi hakla yapıyo bunu

0|0
    0|0
  • Önce kardeşinin doktoruna git. Durumu anlat, rapor al ve polise git. Dava bile açılır. Sokak ortasında bir neden olmadan insan mı dövülürmüş. Asıl öyle girişimlerde bulunanlar tehlikeli.

0|0
    0|0
  • Polise git.

0|0
    0|0
  • Ah kıyamam çok geçmiş olsun. 😞 yani polise de gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Polise git burada olman bunu yazman bile vakit kaybı...

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • polise git direk

0|0
    0|0
  • Biz bile gelelim kafasını patlatmaya.

0|0
    0|0
  • Ağzını kır😤

0|0
    0|0
  • Hem polise git hemde tartakla haketmiş serefsiz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Önce yasal yollari dene baktın bir çözüm yok sende onu darp et ama öyle bir etki oda herkesten korksun karaktersiz adi insanlar yazık günah ya ne istediler o çocuktan

0|0
    0|0
  • Şikayetci olun zihinsel engelli bir insan a şiddet uyguladiği için.

0|0
    0|0
  • Şikayet etmelisiniz

0|0
    0|0
  • polise git polis cozmezse diger yollara basvurursun

1|0
    0|0
  • kardeş kavga edersen suçlu sen olursun en iyisi polise git derdini anlat polisler yapacağını yapar kavgayla halledilecek bişey değil

0|0
    0|0
  • polise git ondan önce darp raporu al dava etcem de gelsin özür dilesinler baktın yanaşmadılar dava edebilirsin

0|0
    0|0
  • git sikayet et sende ona saldirirsan bu olay kotu olur ver polise islerini yapsinlar hem yarim bir insani dovmek nedir

0|0
    0|0
  • Git ağzını burnunu kır. Engelli birine el kaldırmak nedir yaa? Veya kardeş sen adresi gönder bana... Ben ona engelli birine el kaldırmaması gerektiğini onun anlayacağı dilden anlatırım.

0|0
    0|0
  • Ben olsam gebertirdim o şerefsizleri

2|0
    0|0
  • Kesinlikle polise git hastaneden darp raporunu al anasına doğduğuna pişman olsun engellilere destek olmamız gerekiyor çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Tarp raporu al mahkemeye var donuna kadar alırdınız ben askerde dayak yemiştim darp rağıru ile şikayet ettim yüklü tazminat aldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...