Batılı biriyle doğulu biri arkadaş olabilir mi?

Geçen yıl en yakın 3 arkadaşım kürttü. Ben balkan göçmeniyim.

Öğle yemeği yiyoruz, biri diyor ki "kuzenim benden hoşlanıyormuş" haliyle garipsiyorum sonra diğeri "bunda ne var benim annemle babam da kuzen, 15 yaşında evlenmişler" diyor.

Ben yediğim yemeği kusmayayım da ne yapayım?

Kesinlikle ırkçı değilim, hatta kürtlere karşı ırkçılık yapanları öldürmek istiyorum ama arkadaş olmak için çok zıtız ya.

Ens*st, pedofili falan her şey var. Psikolojim bozuldu.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bahsettiğin kuzenle evlenme dinen nikah düştüğü için helal sayılıyor kusma hissiyatının oluşmasına sebep ne onu anlamadım. Senin büyüdüğün ortam farklı olabilir fakat en sonda yazdıklarını haklı çıkarmaz. Ensest , pedofili dediğin şeyler Batılı doğulu kuzeyli güneyli herkeste olabilecek şeyler bunu sadece bir ırka bir yöreye göre söylemen hiç hoş değil. Ayrıca batılılarda da kuzen kuzene evlilikler oluyor. Sığ bilgilerinle genelleme yapmana gerek yok

0|2
    0|0
    • 3ay

30 yaşında bir adam dinen 13 yaşında çocukla evlenebilir. Nikah düşüyor diye sübyancılık normal mi?

• 3ay

Bunu düşünce sana ait. Din bunu emretmiyor zaten dini bilgin sağlam olsaydı bu örneği vermezdin bile. ben senin söylediğini savunmadım zaten yazdıklarına yaptım yorumumu.

En İyi Kız Görüşü

• Bende Eskişehirliyim göçmen tarafımda var ve en yakın arkadaşım kürt. Bana da sürekli birilerini buluyor annesi ablası bu çok tuhaf geliyor. Annem rahatsız oluyor artık pek bizimle durmuyor. Arkadaşımı seviyorum ama ailesi biraz değişik. Onlara gittiğimizde annesi bir kadına telefon açtı. Bak sana dediğim kız geldi dedi. Ay gibi maşallah vs kadın geldi eve sürekli yanımızda durdular. Arkadaşımı bize çağırıyorum artık ben gitmiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben de Eskişehir'liyim :D Ben bu kızlarla fazla konuşmuyorum artık, merhaba merhaba seviyesine düştü arkadaşlığımız. Bundan sonra bu kültürden insanlarla arkadaş olurken başta bu konulardaki tutumumu belirteceğim.

• 3ay

Oo hemşehrim 😘 Bencede ben arkadaşımla samimiyim hala ama ailesine evine adımımı atmıyorum. 17 yasında kız kardeşimi kuzenine istediler biz okuyacak diyoruz siz ona söyleyin kabul eder belki deyip duruyorlar. Kuzenle evlilik bir bizde yok galiba. Üniversitede arkadaşlarla konuşmuştuk bunu. Yozgat, Çorum, Kütahya, Afyon, Ankara bu illerden arkadaşların ailelerinde epey vardı kuzen evliliği. Ve çoğu da bunu normal oldugunu söyledi. Eskişehir ve Bursa dışında yok galiba bizim gibi düşünen ☺️

Erkekler Ne Diyor 5

• ne kadar kaba ve kötü kalplisiniz ya, onlar senin gibi modern değil kuzenle evlenme falan köylerde hep oluyor. Ayrıca bunun pedofiliyle alakası yok. İşte bu beyazların hepsi böyle, hepsi beyazx ya işte yüce ırk oluyolar. Hadi avrupalı fransaya ingiliterye falan git senin için orda iyi arkadaşlar var. Orda işine devam et.

0|0
    0|0
  • Ens*stle ne alakası var kaçtane benim gördüğüm istanbullu ankaralı izmirli var da kuzeni ile evli senin beynin baya sığ görüşlü olmuş Pedofili diyorsun açaba senin deden neneni kaç yaşında almış sordun mu? eskide kaldı bunlar

0|1
    0|0
    • 3ay

Doğudan batıya göçle ilgisi olabilir mi?

• 3ay

15 yaşında evlenmiş olsalardı derdim. Herkesin köylü be sapık ailelerden geldiğini sanıyorsun galiba.

• 3ay

Senin atan yani geldiğin soyun villalarda geldi sanırım köylü veya değil insanları sınıflandırmaktan ne zaman vazgeçiceksiniz? Evlenen insanlar ne ara sapık oldu anlatsana biraz? Bu akraba evliliği ortadoğuda olan bir şey tek kürt laz çerkez ırk ayrımı yapmadan araştırırsan beynin bir şeyler kapabilir.

• Doğusuyla batısıyla bu vatan hepimizin kardesiz biz kardediz

0|0
    0|0
  • Aslinda haklisn cevre etkenlerinden olan bisy

0|0
    0|0
  • Ne alaka ensest Batı'da daha çok bunlar yöre yöre değerlendirmek hiç hoş değil

0|1
    1|0
    • 3ay

Ben batıda kuzeniyle evlenen görmedim hiç. Ailede biri gündeme getirse herkes onunla iletişimini keser, sapkınlık bu.

• 3ay

İğreniyorum sizden ya. Bir insan nasıl akrabası ile böyle şeyler düşünür?

• 3ay

bir defoll git buradan bebe senii

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuzenle sevgili olmayı ne var bunda diyerek normalleştireni ben arkadaş diye yanımda gezdirmem şahsen.
    "bunda ne var benim annemle babam da kuzen, 15 yaşında evlenmişler"
    Şuna verilmesi gereken cevap da belli zaten, asla çekinmem.

0|0
    0|0
    • 3ay

Arkadaşlığımı kestim zaten. 3'ü de normal kabul ederken ben yalnız kalınca fazla tepki gösteremedim.

• Benimde Doğulu arkadaşlarım var ama böyle değiller, seninkiler sığır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...