Siz hiç birilerinin rüyasına girmeye çalıştınız mı?

Siz hiç birilerinin rüyasına girmeye çalıştınız mı ?

0|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

• Bir rüya yakınımdasın ve bin şiir yılı uzağımda. Yaşanmayan bir aşkın mektubunu yazıyorum sana. Aşk nedir bilmiyorum aslında. Yapmadığımız ve yaşamadığımız her şey ise aşk; aşk değil benimkisi. Yapmadığımız ve yaşamadığımız her şeye rağmen tüm varlığımla sevmekse seni... hayalden ibaret olduğunu bile bile sevmekse ısrarla ve hesapsızca... "aşk"tan başka bir kelime bulmalı belki...

Akşam vakitleri usulca yanıma sokulup şiir okumadın bana. Ben de sevdiğin şarkıları fısıldamadım kulağına. Yanlış evlerdeydik çünkü, yanlış odalarda, yanlış zamanlarda. Farklı zamanların karlı gecelerinde ayrı battaniyelerin altında ısınmaya çalıştık. Ayrı yorganlar örttük üzerimize. Ayrı yastıkların izi kaldı yanaklarımızda.

Hiç yemek pişirmedim sana. Sen de akşam işten çıkıp benim soframa gelmedin zaten. Günün nasıl geçtiğini sormadık birbirimize. Söylemedin bana yorgunluktan kemiklerinin sızladığını, anlatmadım sana kitaplarla uğraşmaktan gözlerimin ağrıdığını...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• evet bir p*çin rüyasına girmeye çalışmıştım belki de girmişimdir..

0|1
    0|0
  • Hatirlatma ✋

0|1
    0|0
  • Ay yok kalsın

0|1
    0|0
  • öyle bir cabbaya girmedim sanirim

0|1
    0|0
  • evte hatta o gece dua etmiştim sabah bana beni rüyasında gördügünü söylemişti :D

0|1
    0|0
  • Rüyalarımda hiç görmediğim tanımadığım birini görüyorum hadi hayırlısı

0|1
    0|0
  • Hic boyle bir sey dusunmemistim

0|1
    0|0
  • Ne işim rüyasında

0|1
    0|0
  • Bilmem belkide..

0|1
    0|0
  • Lucid rüyayım ben ve ilerlettim istediğim kişinin rüyasına giriyorum

0|1
    0|0
  • Çalismadim
    Boş İş 😏😏

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • hayır sjsj

0|1
    0|0
  • Yok ya

0|1
    0|0
  • Haayııırrrr : )

0|1
    0|0
  • Keşke beni rüyasında görse, ona diyemediklerimi rüyasındaki ben söylesem. Dönse bana sağlığımı sorsa. Ölürken yanımda olsa...

0|1
    0|0
  • bence yşının adamı değilsin her gün her gün ne bu ergen soruları ya

1|1
    1|0
    • 3ay

Ergen isem kolayı var engelle gitsin :) Cevap vermek zorunda değilsin. Ve sana bana bunu deme hakkını kim tanıyor! Ergensem ergen yaşımın adamı değilsem bu beni ilgilendirir seni değil. Dediğim gibi sorularımı görmek istemiyorsan engelle gitsin :) Görmek ve cevap vermek zorunda değilsin. Ha sen engellemiyorsan çık gizliden ben engelleyeyim.

• 3ay

Bence şansını zormala istersen.

• 3ay

affet beni hdiii :/

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Kendi rüyama bile giremiyorum.

1|1
    0|0
  • Çalısmadım

0|1
    0|0
  • hayuur

0|1
    0|0
  • oyle bir düşüncem hiç olmadı ya

0|1