Avrupa'nın Türkiye'yi gerici ülke olarak görmesine şaşıran var mı?

Akraba evlilikleri almış başını gidiyor, ülkede müslümanlar kamuda bile özgürleşirken diğer dinlere baskı devam ediyor, her gün insanlar ölüyor ve siyasetçiler bunu normal karşılıyor.

Sonra neden bizi gerici görüyorlar diye soruyorsunuz. Ulan kuzeniyle evlenen insanlar var KUZENİYLE!!!

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Peygamber efendimiz sav amca oğlu olan H. z Aliye kızı fatımayı vermiştir. Akraba evliliği caizmidir. Namahrem , mahremi bilmeden konuşmayınız. Örnek bir erkeğin halasıyla evlenmesi kesinlikle haramdır çünkü o mahremidir. Lakin hala kızıyla evlenmesi caiz ve helaldir. Çünkü hala kızı ona namahremdir. İşte ilim olmayınca insanlar böyle saçmalayabiliyor. Şimdi burada kardeşim benim o gibi cümleler kullanılacak. Tamamda zorla birşey yokki isteyen akrabasıyla evlenir isteyen akrabası olmayanla. Mevzu burada ilim bilmeden peygamberin yaptığı birşeye yanlıştır demektir.

0|1
    0|0
    • 3ay

Akraba evliliği caizdir yazıcaktım.

• 3ay

Dini açıklaması umrumda mı sence? 12 yaşında çocukla evliliğe izin veren din enseste de izin verir tabi.

• 3ay

Ensest ilişki haramdır. Ben sana gerekli açıklamayı yaptım. Namahrem olanlar evlenilebilir olanlardır. Bu kadar basit. Ayrıca din 12 yaşında çoçuğun evlenmesine izin vermez. Algı yapmaya çalışma. Evlilikte rıza mehir şarttır. Zorla evliliğin dinen geçerliliği yoktur.2tarafında bu evliliği yani erkeğin kadının kalben zihnen kabul etmesi gerekmekte. Kuru sıkmayı biliyorsunuz. Sorsan müslümanım dersin.

En İyi Kız Görüşü

• Normal öyle görmeleri. 3. Dünya ülkesiyiz, bu da çok açık. Ülkede bir çok barbar, yobaz ve cahil var. Bu gidisle de hep böyle olacak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• haklısın ne gunlere kaldık ulan bu ulkede kuzenıyle evlenenler var ınan bende senın gıbı duşunuyorum ne gunlere kaldık ah ulan ah

0|1
    0|1
  • Benim ağzımı açtırma. Avrupada annesiyle iliskiye girenler , hemcinsleriyle iliskiye girenler , babalarıyla öpüşenler , eve erkek atıp ailesinin de olduğu halde sevişenler daha neler neler. Sen avrupayı ne sanıyorsun? Yoldan gecen 10 kıza yatma teklifi et en az biri kabul ediyor. Sen benim ülkeme kurban ol

0|2
    0|1
  • Bu ülkede sakallı sarıklı neandertaller çoğalıyor, Avrupa çok haklı.

0|0
    0|1
  • Ben türklerin ab ye tepki göstermesine şaşırıyorum 😂

1|0
    0|0
  • Onlar bize gerici diyebilecek son kişiler !
    cf.kizlarsoruyor.com/.../...-b6f8-d43182bd6942.jpg

0|1
    1|0
  • Ben de avrupayı şerefsizler üçkağıtçılar terör destekçileri olarak görüyorum. Bu Avrupa'nın ne kadar umurundaysa Avrupa'nın öyle görmesi de benim o kadar umurumda.

0|1
    0|0
  • Bizi gerici ülke gormelerini geçtim. Malesef Türklerri ve müslümanlarımızı sevmiyorlar. Deli oluyorum boylelerine !

0|1
    1|0
  • Evlenilen kisilere gore yadirgandigibi sanmiyorum akraba evliliginin zararlari ve özgürlüğü tartisilir ancak geri olarak gorulmenin nedeni ulkede ki gikir ozgurlugunu kisitlayan sistwm ve bu sistemi destekleyen cogunluktaki halk ulkeyi temsil eden baskanlarin dikdatorlukleri saldirilar ve alinmayan onlemler okuma yazma orani ulkenin genelinde ki okuma dusuklugu bizi geri kilan seyler

0|0
    0|0
  • S.. mişim Avrupa'sını

0|2
    1|1
  • Ne var ki? Yurtdisinda yaşıyorum. Ne kadar da abarttiniz. Yunan arkadasim var kuzeniyle şu an nişanlı.

0|1
    0|0
  • ya bu ya avrupalıları kendilerini bir şey sanıyorlar biz içimizde ayrışımları birleştirebilsek zaten sıkıntı yok avrupanın ne dediği beni sıkmaz ama kendi içimizde bazı başı bozuk insanlar bizim ülkemizi eleştiriyor işte onlar tam bir kardeşim

0|0
    0|0
  • bazen haklilar hep geri gidiyoruz.

1|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar haklılar

0|1
    0|2
  • akraba evliliği ve gerilik? ne mana?
    diğer dinler mi? başka ne din var ki?

0|0
    1|1
  • Gerici değil ahlaklı olmamız lazım islamcı olup ne manyaklar var

0|0
    0|0
  • Çok haklısın 👏👏bizim ülkemiz cahil geri kafalı avrupa türkiye hakkında az bile söylemiş türk olduğumdan türkiyeli olduğumdan utanıyorum

0|0
    0|0
  • Helal olan bir evlilik neden olmasın Avrupa lı kuzeni ile gayri meşru ensest yaşarken sorun yok evlilik olunca gericilik öyle mi
    Yıllarca müslüman lar kamu da eziyet çekti biraz özgürleşsin ne olmuş

Uygarlığa engelmiş takke türban cübbeler
    Bize gerici diyor hippi ayyaş züppeler
    Necip Fazıl Kısakürek

Bize gerici diyenlere 'deh' demek için geriden geliyoruz Necip Fazıl Kısakürek

0|2
    0|1
    • 3ay

13 yaşında çocukla yapılan evlilik de helal.

• 3ay

Dini bilgin çok zayıf.

• 3ay

Sen kendine bak kişi herkesi kendinden bilir benim okuduğumun yarısını okumamıştır gelmiş burda konuşuyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Adam kuzenini sever ve evlenir bundan daha doğal bişey yoktur. En azından onlar gibi çocuğun yaşı çift basamaklara geçince ilişkiye girilmiyo! Onlarda lise bitmeden çocuk ilişkiye girmemişse bu utanç meselesi. Çağdaşlık buysa yere batsın! Onlarda taciz falan olmuyor sanıyorsunuz. Eğer benim insanım ölüyorsa vu zaten batı yüzünden. bir kısım insanlar bizi batılılaştırdığı için insanlar islamdan yoksun hale geldi. Insan oldurmek normallesti. Zaten o serefsizler yuzunden her gun asker polisimiz ölüyo. Bana kimse avrupayı amerikayı savunmasın! Avrupa Amerika benim için sadece bir domuz pisliği çağdaşlıkla alakaları yok

0|1
    0|0
    • 3ay

Ciddi ciddi ensest sapkınlığını normal görüyorsunuz ya

• 3ay

Senin dininde 13 yaşında çocukla evlenmek de yasak değil?

• 3ay

İslam’a göre çiftlerin evlenme çağına gelmesi evlenmek için yeterli değildir. Reşit olmaları şarttır. Reşit, işlerini düzgün yürüten, malını iyi koruyan, gereksiz harcama ve israftan sakınan kişidir.

• Kizina tecavüz edip cocuk yapan var COCUKKK.. Hemde ilerici avrupada.. hey gidi heyy

0|1
    0|0
    • 3ay

Türkiye'de de var?

• 3ay

Akraba evliliğinin toplum tarafından kabul edilmesinden bahsediyorum?

• 3ay

Yapacak bisey yok. dunyanin her yerinde izin verilen bir evlilik. ne diyeyim yapan yapiyor. biz cocuklarimizi kuzenleriyle kardes bilincinde yetistirelim. digerleri ne yaparsa yapsin

• Ya Türkiye'yi kötülemeye ne meraklısınız o çok çağdaş sandığınız Avrupa da daha saygı denen şey bile yok. Anca özentilik yapıp Avrupaya yamanmaya çalışın zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...