Hoşlandığım kız hep aynı pantolonu giyiyor. Fakir de değiller ama bu nedir ya hiç pantolon alamazmı başka, bir insan?

Kızdan soğudum resmen. Hep üstünde aynı pantolon var. Fakir değiller kesinlikle. Ve pantolon baya eskimiş cebindeki telefonun bile izi çıkmış kotun rengi solmuş resmen.
Yuh ya Sizce neden böyle giyer bir kız?

0|0
23|6

En İyi Kız Görüşü

• Kız pasaklı mı peki? Yoksa temiz mi giyiniyor? Seviyordur diyicem ama ne kadar sevsende hep bir pantolonu giymezsin. Maddi durumu da iyi diyorsun tek açıklama kalır geriye kız cimri.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ciddi iliski pesindeysen bu durumlara dikkat etmen senin adına olumlu. Flört ederken böyle özensiz olan birisi evlendiginde s. çar muhtemelen.

0|1
    0|0
    • 3ay

aynen abi ciddi ilişki peşindeyim. Doğru diyorsun

• 3ay

Kendi yaşantısından aile ortamına kadar incele. O da seninkisini incelesin. Uyumsuz evlilik olmasın.

Kızlar Ne Diyor 22

• Belki rahat pantolondur. Yani onunla rahat ediyordur. Olamaz mi?

0|0
    0|0
  • Ya bisey yazmiyim dedimde ne kadar terbiyesizsin ya kiz istedigini giyer pantolonu yuzunden bir kizdan soguyosan hic hoslanmamissinki

0|1
    0|0
    • 3ay

ya kız bizden zengin hor görmüyorum. Bizi 4 e katlar sadece anlam veremiyorum :D

• 3ay

iyide burda biyle dile getirneseydin keske

• böyle bir nedenden soğuyacaksan hiç durma. sana ne ne giyerse giyer. sebebini bilmeden arkasından yargılaman hiç hoş değil.

0|0
    0|0
  • Abi ben birinden hoslandigimda baktigim tek yer yuzu ve gozu olacagi icin hergun ayni pantolonu giydigini bile farketmem.. kiz pasakli gorunmuyosa varsin hergun ayni seyi giysin.. ayip gercekten

0|0
    0|0
    • 3ay

yanlış anlamada kimi kandırıyorsunuz arkadaşım siz? dürüst cevap ver. Giyimi önemsizmi senin için kız resmn elbise alacak parası yok mu yani.

• 3ay

ya tamam ona bişey dedigimiz yok ama rengi solmuş arkadaş :D yani yeni olsun tamam ama :D

• 3ay

Biz oyle bir psikopatiz iste.. giyiyoz.. benimkinin de cebi falan yirtilmisti:)))

• O pantolon hoşuna gidiyordur onu giyiyordur ya da pantolonun tarzı öyledir. Buna takılmanı yanlış buluyorum

0|0
    0|0
  • kendisine bu pantolunu yakıştırıyordur belki?

0|0
    0|0
  • Hatunla tanışıyor musunuz genç
    Trolluk etme-.-

0|0
    0|0
  • En sevdigi pantalonudur.

1|0
    0|0
  • Ahaha yuh bencede

0|0
    0|0
    • 3ay

tabi ya gitsin pantolon alsın alla allah

• Hdhdhdh ne giyerse giyer ne ilgilendirir seni kiz seviyor demekki onu

0|0
    0|0
  • Seviyordur

0|0
    0|0
    • 3ay

eskimiş diyorum yırtık pırtık nerdeyse :D rengi oslmuş

• 3ay

Ne bilim 😁 bende anlamıyorum öylelerini ama en mantıklısı o ya da durumu yoktur sen var saniyorsundur

• 3ay

durumları yok olmasına imkanı yok :D

• Üstüne yapışmış 😃 yeni bir tane al hediye et değiştirir belki

0|0
    0|0
  • bir pantolona bakarak sogunmaz ki başka bir sebepten sogumussundur bence alttan alttan laf sok kıza

0|0
    0|0
  • Hediye olarak bence pantolon al bence..😏

0|0
    0|0
  • Oha sosowjehehw😂😂

0|0
    0|0
  • Belki çok seviyordur, bedenine göre pantolon olmayabilir.

0|0
    0|0
    • 3ay

cok fit bir kız her şekilde bulabilir pantolon emin olabilirsin

• 3ay

Bu kadar rahatsız oluyorsan bilemiycem ama kız neden hep aynısını giyer ki.

• 3ay

oluyorum tabi eşek gibi calısıyoz ama giyim önemli oda calısıyor. Ezik gibi dolaşmasın

• Belki çok seviyordur o pantolonu

0|0
    0|0
  • Sen al ona asfsd

0|0
    0|0
  • Kendine yakıstığı icin vazgecemiyordur

0|0
    0|0
  • ya belki cok seviyordur 20 tane pantolonum var ama ne bileyim bir tane kotum var onu çok seviyorum en çok onu giyerim ben mesela

0|0
    0|0
  • yazın şort etek tercih ediyordur genelde o yüzden yazlık pantolonu azdır sende 7/24 görüyor musun kızı başka zaman onları giyiyordur

0|0
    0|0
  • belki çok seviyordur

0|0
    0|0
    • 3ay

Seviyor olamaz. Hep aynı 2 tane pantolonu var onlarda baya eskimiş artık yani :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Giysisiyle niye yargılıyorsun kızı...

1|0
    0|0
  • Kıza doğumgünü'nde sen alırsın bir tane pantolon.

0|0
    0|0
  • Allah bilir içinde ki ne kadar eskidir

0|0
    1|0
  • Seviyordur giyer bende hep oyle giyerim sevdigim seyi sık sık giyerim. bundan soguduysan hic bakma

0|0
    0|0
    • 3ay

durumu var soğudum tabi ne yani mezaramı goturcek.

• Sevdiği pantolondan bir kaç tane almıştır belki

0|0
    0|0
    • 3ay

olamaz aga olamaz rengi falan gitmiş öyle olsa anlardım :D

• 3ay

güzel fikir ama yanlış anlar aga :D

• 3ay

Sen en iyisi üstüne bir de bluz ceket felan da al anlamasın 😂

Yükleniyor...