Akraba evliliği neden bu kadar fazla?

Bizde kuzen kardeştir, neden araplar gibi akrabalarınızla evleniyorsunuz? 7 milyar insan var dünyada!!!

Sokaklar zeka seviyesi düşük çirkin insanlarla dolu sizin yüzünüzden!

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• aferin lan. bence de öyle. aile içi fetiş seks ve ensest ilişkiye karşıyım

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Destekçisi değilim ama eskiden de yığınla insan varmış böyle yapan. Sorun teşkil etmiyor fazla demek ki, tercih meselesi. Örneğin "Çalıkuşu"ndaki Feride ve Kamran da kuzenlermiş.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ülkenin iq ortalaması 88 olduğuna göre sorun teşkil ediyor

Erkekler Ne Diyor 8

• allahın yasak kılmadığını niye yasak kılıyorsunuz. eğer isama inanıyorsanız tabi. aşk bu yaaaa ne yapalım seviyoruz

0|3
    0|0
    • 3ay

Din ve bilim çelişiyorsa bilim seçilir. Akraba evliliği toplumu genetik olarak olumsuz etkiliyor m

• Sanırım sen de akraba evliliği mahsülüsün.

0|3
    0|0
    • 3ay

Çomar bir aileden gelmiyorum, öyle sapkın iğrençlikler bizde olmaz.

• Cahillik çok fazla olduğu için

1|0
    0|2
  • dinimizde farklı insanlarla tanışın akraba olun denir sebebi vizyonunuz genişlesin diye ama zeka seviyesi ve çirkinlikle bunun bir alakası olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Akraba evliliği gen kalitesini düşürür. Çeşitlik arttıkça kaliteli genler oluşur ve zeka seviyesi artar.

• 3ay

sen birilerinin yaptığı uydurma demiyorum tabiki ama güvenilirliği şüpheli testlere göre konuşuyorsun sadece, ben bizzat gördüğümü söylüyorum , bildiğim hiçbir spastik kuzenlerin evlenmesi sonucunda değil, dayım kuzeniyle evlendi ama babalarının anneleri farklı ve çocukları gayet sağlıklı ve güzeller.

• Evlenen evlenir sana batan ne

0|2
    0|0
    • 3ay

Ülkeyi etkiliyor mk ensesti normal görecek kadar sapık olmayın

• 3ay

Devleti ben yönetmiyorum sayın ya

• 3ay

ya olcak o 🙃

• Çünkü akpliler arap aşığı

0|0
    0|1
  • Miras bölünmesin diye

0|0
    0|1
    • 3ay

Bu iğrençliği yapanların çoğu fakir kesimdekiler gördüğüm kadarıyla

• 3ay

Eskiden beri süregelen bir gelenek ama günümüzde azaldı

• Bizde de öyledir hatta yaşıtım olan kız kuzenlerimle süt kardeşi olmuşuz ileride böyle birsey olmasın diye

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Ve bunuda ak partiye mal eden mallar var..

0|1
    0|0
  • Eskilerden kalma bir olay ki hala devam etmektedir. Sağlıksız çocukları olma ihtimalleri her zaman varolacağından desteklemem. Göz göre göre kim ister ki çocuğu sağlıksız hastalıklı doğsun? Ama bu evliliği yapanlara da saygı duyarım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...