Okumadan insanlara yardım etmek istiyorum, ama nasıl?

Karamsar değilim ama hayata dair çok bir beklentim de yok, alçak gönüllü bir şeylerde gözü pek olmayan eğlenceli bir insanım.
Aylık 500 lira bir gelirim var, aynı zamanda öğrenciyim.. Ama açıkcası okumak istemiyorum, sokaklarda bir emekli insan edasıyla gezmek istiyorum. Artık bir yandan insanlardan korkarken, bir yandan da onlarla bağı koparmak istemiyorum. Robot gibi çalışıp, sadece hayatımı para kazanmaya harcamak istemiyorum. Gelen paramla insanlara yardımcı olmak istiyorum, kendi ülkem olmazsa bile Afrika'ya gitmek gibi bir fikrim var.. Biliyorum komik ama bizim ki de sadece bir düşünce işte. :)
Velhasıl kelam, güzel anam ne yapabilirim, nasıl yapabilirim bilemiyorum..
Her şeyi geçtim, ailem var. Onlar okumamı istiyor.. :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Okumadan aylik 500 lirayla mi insanlara yardim edeceksin?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayalperestlik insanı darağacına götürür 😆

0|0
    0|0
    • 3ay

Hiç bir zaman, mal mülk veya başka bir hayal kurmadım ki kardeşim. Sevdiğim insan olursa belki o, birde bu düşüncem var :)

• 3ay

Teknik olarak ütopik değil mi 😆 biraz hırs yap.😆

• 3ay

Nedenütopik olsun ki, sonuçta elıme geçen o parayı da dağıtabılirim :)
      Hırs olsa zaten uzaya çıkardık be kardeş.

Kızlar Ne Diyor 2

• Okuduktan sonra da yapallbilirsin bunlari hem de fazlasıyla cunku daha cok paran olur.

0|0
    0|0
  • Oku okumadan olmaz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Okudundan sonra? Robot gibi sureklı para ıcın çalışma?

• 3ay

İnşallah, pişmanlığımın sebebı ne olur sence :)

• 3ay

Bir gün ah edersin okumadığın için çocuklarına örnek olmalısın. Ayrıca okumak illa çalışmak demek değil bir alanda ileri seviye bilgi sahibi olmalı insan artık neye merakı varsa. Diğer alanlardan da az az bilgi sahibi olmalı. Bir söz vardır yarın ölecekmis gibi yaşa, 200 yıl ömrün var gibi öğren diye. Eğitim bize hazır bilgi kaynağı sunuyor He bunun dışında insan kendini geliştirmez mi geliştirir. Ama zor kolayı seç. Kendini bunun yanında geliştir. Sevdiğin bölümü oku. Sevdiğin işi yap. İlla mesleğin olacak değil. Sonuç olarak yolun açık olsun.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...