Arkadaşlar lütfen yardım edin lütfen. Çıkmazdayim. Yardiminiza ihtiyacım var lütfen. Soru detayda?

İşe benim sevgilim yok ve daha önce hiç olmadı demekle başlıyım. Samimi olarak konuştuğum 4-5 kız arkadaşım var ve onlarla sürekli konuşuyoruz telefonla. Haliyle telefon da çok vakit geçirmiş oluyorum. Twitter falan derken telefon nerdeyse elimden düşmüyor. Telefon elimden düşmediği için de abim sevgilim olduğunu ve sürekli onunla mesajlastigimi düşünüyor. Açık açığa bana bisey soylemedi ama ortada hicbir sebep yokken bağırıyor bana tersliyor falan. Dediğim gibi sevgilim olmadı. Kendimi nasıl açıklarım? Telefonu eline versem al bak hic bisey yok diye her şeyi silip öyle verdiğimi düşünecek. Ne yapacağımı şaşırdım. Akıl verin bana nolur.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Neye bağırıp çağırdığını öğren. Telefona ise istediği zaman sen yazışırken ansızın kontrol edebileceğini söyle. Baksın görsün içi rahatlasın madem öyle.
    Ne bilim aklıma bu geldi...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dert ettiğin şeye bak :D sen oynarken istemiyo mu? O sıra rahtatca ver.

0|0
    0|0
    • 3ay

İstemiyor iste. Istese hemen verecem. Karistirmiyorda alıp

• 3ay

O zaman yanına geldiğinde seni izlediğini falan fark ettiğinde, kiz arkadaslarina ses at isimlerini soyliyerek gül

Erkekler Ne Diyor 7

• Kankilerim var de doğrudan

0|0
    0|0
  • Bence sevgilim var de fake birini goster. Korkma

0|0
    0|0
  • Telefonunun kilidi varsa kaldir ortaliga koy o bakar zaten kurcalar. boylelikle anlamis olur 😏

0|0
    0|0
    • 3ay

Telefonun kilidi yok. Şu ana kadar hiç karıştırmadı da

• 3ay

koy sen bir kenara karistirir o merak etme 😊

• Teli ortada bırak oda unuttun zanneder inceler zaten

0|0
    0|0
  • Sen kendini biliyosun bırak kim ne düşünürse düşünsün

0|0
    0|0
  • ya bence bırak böyle temiz kal evleneceğin insanla yaşa herşeyini

0|0
    0|0
    • 3ay

ya bide neden açıklama ihtitacı duyuyorsun abine şüphelendiğini hissediyorsan açıkca sor...

• sev onu sev

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Belki başka bir şeye sinileniyordur onu öğrenmen lazım ilk önce. Onun dışında ya telefonu kullanmak azalt, ya abin yanındayken telefonla çok oynama ya da abinin yanında otur arada ne yaptığını görsün yani jejdj

0|0
    0|0
  • bişi yapma niue kanıtlama istegi

0|0
    0|0
    • 3ay

Sürekli ortada bisey yokken bağırıyor çünkü. Tahminen telefonla ultra ilgilendigim için sevgilim olduğunu düşündüğünden bağırıyor bence

• 3ay

saçma bence hem görsün sonuçta kız bişi kanıtlama istegi duymanda saçma sallla

Yükleniyor...