Çok sinirliyim ! Ailem ve ben?

Bende birisinin yalan atmasına ve iftiraya karşı çok büyük sinir var. Ve genelde ablamla çok tartışıyoruz. yani benim en haklı oldugum zamanlarda bile oyle bir konusuyorki sanki en hakli o. Bu sabah annemle tartistik daha dogrusu annem bana durduk yere sesini yukseltti tost yaptim kendime oturup yiyecegim durduk yere tost yapmam bile uyuz ediyor onu. ama benden 2 yas kucuk kardesimi ve ablami gel askim yemekj var diuye cagiriyor, bende yeter dedim tost yaptigim icin kizmasina cevap verdim , ordan sabahtan beri annemne bagiriyorsun diye ikimizin arasina girdi annemde ablamdan yuz bulup bana kizdi ustelik hic bir sey dememistim annemin o kadar soylenmesine ragmen, ama kendisi evde kime sorsaniz anneme benden kat ve kat sesini yukseltiyordur, bana boyle bir ithamda bulununca bulasiklari yikiyordum elimdeki bardagi kirdim sonra sinirden aglamaya basladim , aglkarken cok sinirli veya uzgun oldugumda nefes alamiyorum arkadaslar bu neden ve agladigim icin kendimi ifade edemiyorum aileme ne yaspsam batiyor annem ustelik bana sinir oluyor, disari cikacaghim diyorum 16 yasindayim 6 kiz arkadas grubum hepsi gidiyor bana izin vermiyor, neden vermedin izin diyorum. Sorma sekline uyuz oluyorum diyor sanirim sirinlik yapmam lazim. Bir tek kardesimle disari yolluyor o da kardesinin cani sikilmis gidin dolasin diye bunlarin nasil onune gecerim ailem benden nefret mi ediyor? :(

0|1
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• iftira kötüdür

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaşın daha küçük bazı. Seylere duygusal yaklasıyo olabirsin ya da yanlış. Davranışlarında olabilir bilemic3m yoksa anne bu sonucta ayrımcılık yapmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• zamanında kötü bişimi yaptında ailede bir Sana öle? Hayır sadece sana öleyse sorun sende gibime geliyo

0|0
    0|0
    • 3ay

Yo , hiç birsey yapmadim ne guvenlerini kirdim ne de kafalarini yere egdirdim. Annemin sozu lafi bana geciyor sanirim bazen oyle bir agiz aliskanligi sofrada benim oldugum halde 2 3 kere adimla bagiriyor hadi gel diye.

• 3ay

mantikli bir bakis :D

• 3ay

evet ben o yaşlardayken babamın yaptığı her hareket batardı sonra geçiyo :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle annenin Allah... Neyse. Ben de sinir oldum söyleme şekline sinir oldum ne demek ya böyle gaddar anne mi olur resmen ayrımcılık bu

0|0
    0|0
  • Uyuz br anne

0|0
    0|0
  • Cok yüz verme ailene. Mesafeli kal.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben yüz vermiyorum ama evde bos kırgınlık ve soğukluktan hoslanmiyorum suclu onlar bile olsalar yanlarina gidiuyorum istemsizce nasil mesafeli durabilirim?

• 3ay

Bu kalbini kirdikları anı dusun ve kendini frenle

Yükleniyor...