Arkadaşımdan giderek soğuyorum ne yapmalıyım?

Çok yakın bir kız arkadaşım var aramızda sır olmaz. Fakat arkadaşımın bir ilişkisi var ve her konuşmamızda kendi derdimi anlatırken bile bir anda konuyu sevgilisine getirip onu anlatmaya başlıyor bana nasılsın diye sormadan direk sevgilisi ile sorunlarını anlatıyor. Benden akıl istiyor akıl veriyorum onu uygulamıyor bile. Gerçekten kızdan soğuyorum yavaşça. Ne yapmalıyım?

1|0
16|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili bul bir tane. Senin sinir olma nedenin içinde büyüyen farkına varamadığın kıskanma duygusu.

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır hayır asla kıskanmam hele onu aldattığı halde barıştığı sevgilisini. Sadece kendi dertlerim dururken başkalarının dertleriyle boğulmaktan sıkılıyorum.

• 3ay

Ben de onu diyorum farkında değilsin ama içinde gizliden gizliye benim niye sevgilim yok ben de dertlerimi anlatsam düşüncen var. Kızlar kendi aralarında onun var da benim niye yok psikolojisine sıklıkla düşerler genelde farkına bile varamazsınız sorunun bu olduğunun. Benim fikrim bu yönde.

• 3ay

Belki de haklısındır etraflıca düşünmek gerekiyor...

En İyi Kız Görüşü

• Aslinda benimde bir arkadasim var kizin ailesi nasil desem disariya hic cikartmiyorlar her yaz babasinin yaninda calisiyor ne telefonu falan yok gorusemiyorlar ben cocukla konusuyorum kiza anlatiyorum kiz bana soyluyor been sevgilisini iletiyorum ikisi de arkadaslarim ama yani bu bir ara cok sık olmaya basladi ve benimde o ara kafam da cok sıkıntı vardi cekemiyordum yani bunalmistim cunku anliyorum ikiside cikarlari icin bana mesaj atmaya basliyordu arkadasim mesela sevgilisi icina riyordu tel de konusuyoz hemen konuyu sevgilisine ceviriyor bende artik tel leri acmiyorum kapatiyorum yuzune okulda sorarzada soylerim acik acik bunalttiniz diye

0|0
    0|0
    • 3ay

Seninki de zormuş. Yani arkadaş ilişkisi değilde çıkar ilişkisi olmuş sizinki

• 3ay

Yani bana da bazen boyle geliyor da yine de bahsettigim kiz arkadasimla aramizda guclu bir bag var her seye ragmen seviyorum onu

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 15

• Arkadaşını uyarabilirsin son defa.. Bak boyle boyle yapiyorsun bu benim canımı sıkıyor diue uyar ilk önce uymazsa ver yolu gitsin

0|0
    0|0
  • Konuş

0|0
    0|0
  • Gerçek dost değil işte salla

0|0
    0|0
  • Sevgilisini çok seviyordur. Bu yüzden sürekli onu dile getiriyor ve onunla sorunlarını seninle paylaşıyordur. Veya da amacı kıskandırmaktır. Yapacağın tek şey biraz mesafe koymak.

0|0
    0|0
  • Bencil demek ki uzaklaş ondan

0|0
    0|0
  • Cok var malesef boyle tipler sogu en iyisi

0|0
    0|0
  • Bence oturup açık açık söyle zaten sana değer veriyorsa oda davranışlarına dikkat eder

0|0
    0|0
  • Böyle insanlardan uzak dur.

0|0
    0|0
  • Ya anlayışlı ol sevgili işi kolay değil bir zaman sonra ayrılır bile o kadar sorunkuysa sende açık sozlu ol bu kadar dert veriyorsa ayrıl de

0|0
    0|0
  • Bağını kopar

0|0
    0|0
  • Arkadaş bu sevgili değil alttan almalısın

0|0
    0|0
  • Kendini düşünen bir insan

0|0
    0|0
  • Ayrılmalarını bekle herkeste oluyo yapıcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Arkadaşınla konuşmalısın bence içten dürüst ve samimi olursan anlayacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ya tam olarak aynı durumdayım ya sürekli bana dertlerini anlatıyor bıktım usandım

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen çok moral bozucu bir durum

• 3ay

Ben dedim bir kere uyardım hemen kırıldı küstü gönlünü alıncaa yine devam etti ama sürekli bana erkek arkadaşıyla konuşmalarını atıp ne düşünüyorsun diyo fikirlerimi söylüyorum 10 defa aynı soruyu soruyor ben bir şey diyecek olsam hiç takmıyo kendi dertlerini anlatmaya devam..

• 3ay

Bende söylicem artık yapacak bir şey yok o kendini düsünuyorsa bende düşünmeliyim.

Yükleniyor...