Ozguvensizim. Bu yuzden hayattaki zorluklar beni cok cabuk yikiyor ne onerirsiniz ozguven kazanmak icin?

Ozguvenim hic yok. Sevgilim de olmadi simdiye kadar. 1 tane oldu gibi o da beni kullanip atti. Hic sevilmedim dogru duzgun arkadasim da yok. Guvensizim cok. Hayalimdeki bolum icin okulumu biraktim. Hayalimdeki bolumun sinavini da gecemedim. Savrulup gidiyorum. Simdi daha 19 yasindayim bisy olmaz diyorum ama ya hep boyle surerse. Ozguven kazanmam lazim ne yapmaliyim. Sehir degistiril yeniden baslamak istiyorum

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda benim bir tezim var: ozguven kazanmak için tavsiye edilen şeylerden bir tanesi kişinin kendini acımasızca eleştirmekten vazgeçmesi ve başarılarını sık sık hatırlamasıdır.
    Şimdi eğer senin gibi bözgüven kazanmak isteyen biriyle yakın bir ilişki kurup birbirnizi telkin etmeden eksiklerinizi tamamlarsanız sosyalleşirseniz vs... yol alabilirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sinava tekrardan hazirlann vagecmee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gerçekten bir başarı kazanman lazım. Bu bir sınav olabilir, ilişki olabilir, iyi bir iş olabilşr. Ama 19 daha erken gerçekten 1 sene daha sınavlara hazırlanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Girişken olmayı dene

0|0
    0|0
  • Kafana taktığın şeyleri otur düşün ne kadar mantıklı diye ve kendine iyi şeyler empoze etmeye çalış , ayrıca millet ne der gibi bir kaygın varsa hayat sana çok zordur bende de aynısı vardı ama epey atlattım ben onu dua ile ;)

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitabı okuyun.

0|0
    0|0
  • Sen önce eğitimin için çalış. Sonra hepsi sırası ile gelecek. Özgüven sorunu bir çok kişide var. Bu sorunu sorun haline getirip kendini yiyip bitirme. Önce eğitimin için hedef koy. Sonra özgüven de gelecek

0|0
    0|0
  • merhaba istersen yardimci olurum sana

0|0
    0|0
    • 3ay

E yazsana iste nasil yardimci olucaksin baska

• 3ay

yaninda olmakla ne sekilde istiyorsan bu sekilde oz guvenini kazanmada yardimci olurum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...