Inanmak ya da inanmamak? Kişisel bir karar değil midir?

neden inanmıyorsun diye sorabiliyor? Herkes için buna inanmak mecburi olsa zaten adı iman olmazdı.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kişisel bir karardır ama hoşgörü (höşmeri) topluluğundan olanlar insanların inançlarına karışmayı çok sever.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden inanmadığını öğrenmek için bu kadar basit , sen de neden inanıyorsunuz diye sor bu sorudan korkmana gerek yok , tabi ki verecek güzel bir cevabın varsa..

0|0
    0|0
    • 3ay

soru var amaç var. kimse tomet altına bırakılama

• 3ay

Tabi ki orası öyle inanmakta inanmamakta senin tercihin sadece bu kadar kasma , sinir yapar sonra.

• 3ay

Senin konuyu uzatman sinir yapar. Lafı bir kere de anlasan daha zeki olurdun.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yalnız İman sadece inandım ya da inanmadım demekle olan bir durum değildir daha derin bir konudur İman ve inanmayanların çoğuna acıyorum çünkü namaz ve İman sorumlulukları zorlarına gittiği için kaçış yolu olarak inanmıyoruz diyorlar ne birşey okudukları var nede araştırdıkları :(

0|0
    0|0
  • Kişisel

0|0
    0|0
  • Doğrusu biz ona, gerçek yolu gösterdik; ister şükreden (mümin) olsun, ister nankörlük eden (kâfir)...
    Tabi ki insan istediğini secmek de özgür ama bir Müslüman ın vazifelerinden biri de irşad yani doğruya cagirmaktir

0|0
    0|0
  • Haklısın insanlar anlatmakla bilgilendirmekle mükellef inanıp inanmamak sana kalmış ;)

0|0
    0|0
  • İnsanlar yardımcı olmak istiyor yanlış birşey yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...