Kamp yapmayı sevenler?

Ben bisiklet hastasıyım. İstanbul'da oturuyorum Edirne'ye gidip geldiğimi bilirim bisikletle. Yanımda bir insan evladı olsa nerelere giderim de işte.

Yaşadığımız semt Allah'ın defettiği bir yer sanırım, bisikletle dolaşmayı, kamp yapmayı, sosyalliğe atılmayı seven birisi yok denilecek kadar az. Ve ben bu az olan kitleyi de bulamadım burası da ayrı bir ironi.

Geçen hafta cumartesi günü öğlen bisikletle adalara gittim tek başıma. Akşam ordaydım, millet mis gibi çadırını kurmuş, biralarını, votkalarını, gitarlarını almışlar. On numara beş yıldız ortamı kurmuşlar şarkılar, türküler söylüyorlar. Kimse kimseyi tanımamasına rağmen herkes birbirine çok sıcak. Açıkçası kıskandım.

Yok mu buralardan beraber kamp yapabileceğimiz insanlar?

Kafa dengi kadınlar bu konu da çok mükemmel oluyor, içkini içer, gezer tozar birkaç şarkı söyler çadırına çekilirsin.

Geçen hafta gittiğimde eşcinsel bir arkadaş çadırıma gelip : merhaba ben pasifim biraz takılabilir miyiz dediğinde oraya gitmeme kararı almıştım 😂

Ama dediğim gibi kafadengi bir hatun çok mükemmel olur.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bende çok severim bisiklete binmeyi, turlara katılmayı.. Bulunduğun şehrin, şehir faaliyetlerine katılabilirsin.. Ben geçen yıl özel bir kampa yazılmıştım mesela.. Sende bu şekilde yapıp arkadaş çevreni genişletebilirsin. Kafa dengi birisiyle illa karşılaşırsın.. 🙅🏻

0|1
    0|0
    • 3ay

Yaşadığım şeyler sonrası insanlarla içli dışlı olmaktan ve normal muhabbet etmekten bile aciz oldum. O yüzden pek kimseyi istemiyorum, dosttur arkadaşlıktır sevgilidir bunlara kafa yoramam artık. O yüzden bütün çevremi sildim. Yanımda kafa dengi tek bir kadın olsun her yere gidelim istiyorum onu da bulmakta zorlanıyorum, buluyorum şunu yapalım bunu yapalım diyorum ailem izin vermez diyor eyvallah diyorum. Buluyorum şunu yapalım bunu yapalım demeden sevgililik şartı koşuyor :) bakalım bulabilecek miyiz

• 3ay

Allah hayırlısını nasip etsin, böyle dua et. Kafa dengi bulupta hayırsızıyla karşılaşacağına hiç olmasın daha iyidir değil mi

• 3ay

Kafa dengi birini bulup ondan sonra cevap vermek istiyorum soruna :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bisikletle Kocaeline gittim 2 arkadaşla vardığımızda bir yere çadır kurduk orda kaldık ben daha çok motorla bir yerleri gezmeyi seviyorum.

0|1
    0|0
    • 3ay

Motorun apayrı bir güzelliği var. Sağlam bir 800'lük Harleyim olsa dünyayı bile gezerim de onlarda çok ileride yapılacak şeyler

• 3ay

Aynen orası öyle dostum bisiklet yorucu olmasa daha güzel pedallı motor alsan oda çabuk bitiyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bisiklet sürmeyi bilmiyorum ^^ Kampı severim ama hiç yapmadım.

0|1
    0|0
  • Hic yapmadim :/

0|1
    0|0
    • 3ay

Yapmamak değil içinde heves, istek olmasıdır önemli olan. Dediğim gibi çevremde bu tür şeylere ilgisi olan insan yok. Ben biraz çılgınım bu konularda. En sonunda baktım kimsenin geleceği yok, kendim gittim yaptım kampımı. O heves, o istek ve heyecan istediğin şeyi gerçekleştirdiğinde içinde mükemmel bir his bırakıyor :)

• Yaaa bende istiyorum :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Severim

0|1
    0|0
  • Param olunca ilk yapicagim iş

0|1
    0|0
    • 3ay

Parayla alakası yok dostum, gidecek insan olsun yeter. İki gün yevmiyeci olarak bir yerde çalışsan günlüğün 50 tl olduğunu varsayalım 2 günde 100 tl. 100 tl ye gider, yer içer kampını yapar gelirsin 😁

• 3ay

Bende 2 tane var, gel birini kullan bro :D

• 3ay

Eyv saolasin☺

Yükleniyor...