Kapat

Boşanmış arkadaşlar buraya lütfenn?

Bosanmayi düşünüyorum çocuk yok ama toplum baskısından korkuyorum. Genelde milleti takmam ama ne gibi sorunlar yaşadınız. Çok etkiliyor mu sizi?

Güncellemeler:
Işim var çocukta yok ama eşimle anlaşamıyoruz. Başka biri çıktı herşeyimi zıt. Bazen sohbeti bile sarmıyor diyorum. Eşimi seviyorum ama sevmek yetmiyor
Boşanmış birileriyle dertlesmeye ihtiyacım var:(

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ilişki kafada tartışılmaya ve konuşulmaya başladıysa çoktan bitmiştir uzatmaları oynuyordur, zorlasan aynı sıkıntılarla 1 yıl daha gider, istersen yarı mutlu yarı mutsuz 1 yıl daha dene, ama benim ayrılırken ki tek pişmanlığım bu ilişki artık yürümüyor ayrılalım dediğinde savaşmaya kazanmaya çalışmamdı. Doğru olanı kimse için zorlaştırmadan biten sevgiden sonra saygıyı kaybetmeden bitirmektir, zaten düzelecekse seni kaybettiğini görünce düzelecek ya da o da mutlu olacaktır, önemli olan sensin sen mutluysan gerisini boşver kendi değerini zaten ayrılınca daha rahat göreceksin kimse için huzursuz ya da mutsuz 1 yıl değil 1 dk geçirmeye değmez.

2|0
    0|0
    • Eşimi seviyorum ama anlaşamıyoruz

• Anlaşamadığın bir eşle sevgi sadece sana zarar verir

• Kendinden gider sürekli bende ayrıldığım zaman seviyordum ama o sevginin mutlu olmaya yetmediğini anladım ve mutlu olmadığın bir hayatı ne zamana kadar sürdürebilirsin ki? Hayatta en önemli şey sensin sen mutlu ol ki etrafına mutluluk verebilesin

En İyi Kız Görüşü

• Söylemediğin sürece senin boşandığını kim nereden bilecek. Bana gelirsek ben evlenmedim daha ki boşanayım 😄

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• kardeş boşanmayı en son açre olaak düşün derim. kurtarabilirsen kurtar ilişkini baktın olmuyor boşan. toplumun ne düşündüğü çokta tınnnn. ben sen evde kahroldukça toplum mu baban mı annen mi akrabaların mı gelip seninle derdini paylaşacak.. hayırlısı ama eşinde psikopat tipliyse dikkatli ol görüyoruz işte karısını boşandığı için ödürenler falan

0|0
    0|0
    • Siz bosandiniz mi?

• Allah sabır versin kardeşim. Bulursun yenisini. Kadın olmak çok zor.

• valla kardeş iyi düşün henüz çocuk yokken yolunu seç çocuk olunca elin ayağın bağlanıyor ona göre karar ver. konuş onunla içindekileri paylaş bakalım ne diyecek ona göre hareket et.

• Adın bekar değil #dul olacak.

İlerde birine deli gibi aşık olursan ve o adam hiç evlenmemiş olursa ailesi karşı çıkacaktır senin daha önce bir evlilik yaptığın için.

Bekar adamsın dulla ne işin var gibi muhabbetler döner aile içinde.

Ha mutsuz bir evliliktense mutlu bir yalnızlık daha iyidir orası ayrı.

0|0
    0|0
  • Hickimseyi takmam. Kimse benim neler yasadigimi bilmiyor cünkü. Hickimse esimle iliskimizin detaylarini bilmiyor. Kimseye konusma hakki da vermem. Sakin ama sakin umursama. Ve genelde bu sekilde mahalle dedikodusu yapanlar ciddi ciddi söylüyorum evliliklerinde mutlu olmayan tipler. Mutlu ve nezih çiftler hic konusunu bile acmiyor. Bugüne dek kimseyi bilmedikleri konularda konustuklarinda tinlamadim. Bundan sonra da tinlamam

0|0
    0|0
  • Hic kimse icin evlenilmez kimse icibde bosanilmaz.. arti eksi hesaplar o yola koyulursunuz ve ardiniza bakmazsiniz.. alistiginiz duzen bozulacak mutlaka ama insan nelere alismiyorki.. tek basina hayatin herseyine kosmak zor.. oldukca zor..

0|0
    0|0
  • Hiç bişi olmaz
    He bu dul yanıyor diye düşünen çıkar küçük yerde yaşıyorsan
    ya da bu boşanmış duygusal davranıp yaklaşim diyen de çıkabilir

0|0
    0|0
  • Bu kararı vermek hepsinden daha zor

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yaşamadım ama boşver yani millet hep der derse kendine der

0|0
    0|0
  • Sorunlar nedir onu düşün.

0|0
    0|0
  • şartların iyiyse toplumu takma kafana

0|0
    0|0
  • kendin icinmi bisaniyorsun millet icinmi millete ne bea agzi olan konusuyor unutma

0|0
    0|0
  • Kafan rahat olacaksa bosan ne sorunu olacak toplum sana nasi bir baski uygulayacak

0|0
    0|0
  • Kendi ayakların üstünde durursan kimse bişi diyemez

0|0
    0|0
  • neye karar verdin.

0|0
    0|0
  • Toplum soyler ya takmicaksin ya da vazgececeksin

0|0
    0|0
  • Neden bosanmak istiyosun siddet varsa gecimsizlik varsa ve cinsellik skntısı varsa bisi diyemem ama. helede aldatma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin hayatın başkasını ne ilgilendiriyor

0|0
    0|0
  • Boşan

0|0
    0|0
  • Toplumsa derdin hic takma. Bir sorun yasamazsin takmadigin surece

0|0
    0|0
  • Korkunun ecele faydasi var mi topluma ne bakiyosun mutlu degilsen bosan

0|0
    0|0
  • Boşanma sebebeniz nedir:

0|0
    0|0
    • Geçiremiyorum evlendikten sonra başka biri oldu sanki.

Yükleniyor...