Azize Bebegin Başına Gelenler Hakkında Ne Düşünüyonuz? Bu Kadarmı Düştük?

Azize Bebegin Başına Gelenler Hakkında Ne Düşünüyonuz ? Bu Kadarmı Düştük ?Sabah bu haberi gorunce insanlıgımdan sogudum...

Güncellemeler:
3ay Arkadaşlar Resimi Baska bir yerden kopyalamıştım Yanlış Olmuş Yapan Çobanmış Bilginize benim suçum Araştrmadan kopyladim k. bkmayın

1|1
12|15

En İyi Kız Görüşü

• İmam, çoban, rektör, otobüs muavini ne meslek sahibi olduğunun ne önemi var hepsi bir şerefsiz değil mi?

Burda bile vardır o potansiyelde şerefsizler. Sabah sabah gerdiniz yine beni. O kadar boktan bir Milletiz ki her şeyi yapıyoruz ama şu bebek için kimse kilini kipirdatmadi. Gerçi Ensar vakfini koruyan piclerden farklı bir performans beklenemezdi.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Müslüman bir ülkede yaşanan normal şeyler bunlar. Millet sexe aç. Deli bulsa deliyi yapıyor, Bebek bulsa bebeği yapıyor.
    Yalansa yalan deyin. Askerdeyken mesela bırak eşek mikenleri, at mikeni bile duydum. On başı hadi itiraf edin hesabı soruyordu. Askerler gururlu gururlu ellerini kaldırıyordu. Böyle rezil insanlar bir tek araplarda, müslümanlarda başka nerde var, videoları bile internete atıyorlar bakıyorsun hep arap, müslüman

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Suç sadece gelişmeyen zihniyetlerde değil, suç bu zihniyetlere engel olmayanlarda! İdam yasası gelmedikçe daha nice kız/erkek çocukları, kadınlar cinsel istismara maruz kalacak. Daha bu haberleri çok göreceğiz çook.

0|1
    0|0
  • Şerefsiz.

0|1
    0|0
  • Bunların ziklerni kesip eline vereceksin böyle ibreti alem olsun..

0|1
    0|0
  • Allah onu kahru perisan etsin. Su insanlari imam etmeden once sinava sokmak yerine icinde bir musluman var mi diye baksalar bunlar gelmeyecek baaimiza.

0|1
    0|0
  • 9 aylık bebeğin neresinden tahrik oldunuz lan? Biberonun dan mı neyinden, bu insanları Allah ıslah etsin aklım almıyor. Sinir oldum.

0|1
    0|0
  • Bebeğe tecavüz mü ! Abi millet iyice mallaştı ya karaktersiz şeytan Allah belasını versin

0|1
    0|0
  • Acikcasi inanmiyorum boyle haberlere ama asli varsa boyle pislikler asilmali.

0|1
    0|0
    • 3ay

var 9 aylik cocuga tecavuz ettilerbyaz cikiyo ama imam degil bn fotoyu kopyalamistim yanlismis

• Ne zaman biticek böyle haberler vicdanım kaldırmıyor artık

0|1
    0|0
  • Adi p*zevzenk.

0|1
    0|0
  • ohaa yaa ohaa
    imam bide seref fukarasi
    ALLAHım belasini versin

0|1
    0|0
  • Imam değil tecavüz eden çoban.. (Daha önce soruldu yakınlarına Allah sabir versin yapanın da tez zamanda canı yansın hem bu dünyada hem ahirette)

1|1
    0|0
    • 3ay

ben Boyle okudum imam olup olmadigini bilmiyrum utanc duydum haberden

• 3ay

Bu gidiş (onun) cehenneme. Allah aileye sabir versin bir ateşten kaçtılar daha buyuguyle karşılaştılar (suriyeliler)

• 3ay

aynen katiliyorum

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir haber izledim. Almanya'da karı koca 6 aylık bebeğe aynı kötü şey. ikisi de ruh hastası. Napmak lazım bu pedofili hastalarını acaba. Yani işgence yapsakta hırsımı alamam. Böyle sapıklık mı olur...

0|1
    0|0
    • 3ay

Şimdi okuyorum da çoğu kişi idam diyor. idam edilirse kolay çözüm hemen kurtulur. Tamam eyvallah hemen kabir azabı başlayacak ama ölüme yaklaşma stresi daha büyük etken. Ömür boyu hapis ve gizli işgence uygulanmalı. İçerde saykoya bağlasın kansız...

• Tecavüz cüler idam edilsinde su bılıncı yaratmaya calısan kım ılk basta coban sonra ımamatip mezunu sımdıde ımam oldu yakında dıyanet işleri başkanı

1|1
    0|0
  • bu o. çocuklarını yaratan Allaha isyan etmemek için kendimi zor tutuyorum ama etmemem lazım çünkü iyi bir müslüman sabredendir ancak.. o pisliğin üstüne jiletle saldırmak isterdim..

0|1
    0|0
  • Muebbeti hucreye dayasinlar

0|1
    0|0
  • idam ne zaman gelecek acaba?

0|1
    0|0
  • Bu memlekette daha neler göreceğiz kim bilir.

0|1
    0|0
  • idam ıcın sosyal paylaşım sıtelerınde yogun gundem oluşturunda gelsin artık bu ıdam

0|1
    0|0
  • O bebek ölmüş mümü :(

0|1
    0|0
  • Hemen islama laf at
    Yapan kişi ateist çıktı

0|1
    0|0
  • Allah bunu yapanın gani gani belalarını versin

0|1
    0|0
  • yalan haber her şeye inanma

0|1
    0|0
    • 3ay

degil coban 9 aylik cocuga tecavuz etti yazar

• 3ay

başka haberlerde bak neden hocalara mütevazi insanlara devamlı bir kusur takma kendileri ensest ilşkilerde tavan yapmış

• 3ay

fotografi kopyaladim guncellemeye yazmistim dstm yanlis yaptim diye bir bakarsan anlarsin tesekurler

• Bunu yapan bir türk deği hele din adamı hiç değil.. Bu lavugun sonunu soyleyimmi? Yanarak olmek !

0|0
    0|0
  • allah belalarını versin pislikler

0|1
    0|0
  • Oha yani

0|1
    0|0
Yükleniyor...