Kızlar bakımlı ve bakımsız erkeğin tanımını yaparmısınız?

ya da en çok nelere dikkat edersiniz

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben sakallı erkek hayranı değilim hoş duran oluyor ama bazı erkeklerimiz yalnış anlayıp at hırsızına çeviriyor kendini bu konuya bir açıklık getirelim artık imam gibi dolanmasınlar. Sakal bırakacaksanda suyunu çıkarma saçlarını az kestir karışmasınşar bari ama dimi?
    Dişlere çok önem veririm, diş doktorundan çok korkarım bu yüzden kendi dişlerimden biri çekilmesi gerek ama gidemiyorum sorun çıkarmasın diye bakımını hiç ihmal etmem. Ve göz zevki içibde önemli. Karşımdaki erkeğin güneş dişli olması sinirlerimi baya oynatır.
    Ben tırnaklarımı artık uzatamıyorum, ama temiz tutarım yinede karşımdakide temiz olursa iyi olur.
    bir vücut ölçülerine bakarım karşımdakinin beslenme şekli ve spor yapıp yapmadığı çıkar zaten görüntüden ortaya.
    Çok spor yapmam gerek duymam fiziğim çok düzgün çünkü. Beslenmeme dikkat ederim baya etle aram pek yoktur ama.
    Karşımdakininde beslenmesine dikkat etmesini ayrımcı hatta seçici olmasını isterim halkalı çöplüğü gibi olmasın midesi bulduğunu yemesin.
    Yüzü traş losyonu, vücudu parfüm kokmalı bir erkeğin , ter kokusuna katlanamam. Sanırım hijyenine temizliğine dikkat eden erkek zaten bakımlı erkektir. Sizin yapacağınız çok şey yok kadınlar ve bakımda makyajdan temizliğe hijyene , saç boyasından manikür pediküre , ağdasından vücut veya ter kokusuna kadar sorumlu.
    Erkekler giyimine önem versin
    Hijyenine temizliğine dikkat etsin
    Pis kokulu gezmesin yeter oysaki.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tırnaklara ve dişlere , Kokuya , saça sakala dikkat ediyorlar bide giyime. Ben bile ezberledim artık. Aslında bunları kız için değil bir insan zaten kendisi için yapmalı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkeklerde bakım olarak en dikkat ettiğim diş-ağız temizliği, saçları ve kokusudur ya

0|1
    0|0
  • ter değilde temiz kokması bakımlı olduğunu gösterir. en çok bencil olmayan erkek göz önünde bulundurulur centilmen. kısacası sempatik benim vazgeçilmezim. tip çok önemli değil koluna yakışsın yeter.

0|1
    0|0
  • Kişisel temizlik işte ben dişlere çok dikkat ederim aynı zamanda kokuya bir erkek ter kokmamali saçları temiz olmalı vs 😄

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...