Evlenirsem annesiyle aynı evde kalmayı kabul ediim mi?

düşünüyorum deliriyorum imkansız gibi benim için ama başka şansımz yok anamn kimsesi yok cart curt diye. kim ister ki böyle bir yaşamı. tüm hayatımı mahvedicegm bir şeyi kabul etmek istemiyorm ::::::((((((((

Güncellemeler:
3ay kızllarrr?
3ay her kız vazgeçer sanırım boyle bir evlilkten

0|1
17|16

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi kabul et kafayı yeeee :)
    Ev ev üstüne olmaz. Korkmasın tek başına da ölmez annesi. Gerektiğinde ziyarete gidilir. Sanki evde olsa annesinin bütün işlerini görcek hellam yaaa...
    Tam tersi olsa o zaman olabilitesi var. Ama erkek annesi zordur yani benden demesi :)

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden saf Mısın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Aynısı senin annen için olsa vazmı geçmeliydi sevgilin?

1|0
    1|0
  • Kabul etme mutsuz olma.

1|0
    0|0
  • Güzelim Türkçe'mizi ne hale getirdiniz

1|0
    1|0
  • Senin kararın.. :) Yinede düşündüğün dogru her kız bunu duyar ve vazgeçer. Eskiden böyle değilmiş ama :)

0|0
    0|0
    • 3ay

eskiden kadnlar köle olarak kullanıldıgı için onlar da çok kendi düşüncelerni dile getiremezmiş

• Etme

0|0
    0|0
  • Kızlar direk hayır iyi misin delimisin demiş 😊 evet annesine katlanamazsın siz başbaşa romantizim yaşarken bile odaya dalar mum ışığı şarap yemek falan bu ne diye oğluma içkimi içirtiyon der 😂

0|0
    0|0
  • bu tamamen sana bağlı sorun etmem dersen yaşarsın..

0|0
    1|0
  • Benim ablam kalıyor kaynanası ile anlaştıktan sonra sıkıntı olmaz gibi ama anlaşabilmek önemli

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun kabul et =)

0|0
    0|0
  • ya niye yaşamayasın ablam 3 yıldır yaşıyor ve sen bir ömür anasıyla yaşamican bir süreden sonra başka eve geçersin velevki geçmedin sen kaynanan hakkında iyi olursan oda senn hakkında iyi olur

0|0
    0|0
  • Annesi iyiyse kabul edin kötüyse kabul etmeyin.

0|0
    0|0
  • Günümüzde bu durum pek de huzur getirmiyor

0|0
    0|0
  • Oyle dusunme madfi imkan varsa alt daireye falan alin

1|0
    0|0
  • Sakınn kızım sana söylüyorum gelinim sen. dinle hesabi olursun

0|0
    0|0
  • İstemiyorsan bence kabul etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Etme

1|0
    0|0
  • Sevgilinin baska bir kardesi yok mu?

1|0
    0|0
    • 3ay

yok

• 3ay

Simdi cocukta da hak var ama cidden anlamasazsin kaynananla illaki bir pürüz çıkar, hadi anlassaniz bile rahat edemezsin. Acikcasi ben edemem yanii, özel şeyler paylasacagiz esimle evde annesi varken diken ustunde olurum ben. Konusmana hareketlerine dikkat edeceksin surekli. Esinle kavga ettiğinde kulak misafiri olacak. Belkide aranizi bozacak etkileri olacak. Vs vs
      Evde bile kisitlayacakmisin surekli kendini boyle? Kaynananin eli ayagi tutuyorsa abartmasin yakinlarda bir ev tutsun bence.

• Unut gitsin etme

1|0
    0|0
  • hayır ev üstüne ev olmaz

1|0
    0|0
  • ben vazgecmezdım ne varkı oturun bırlıkte sonra baska eve cıkarsınız belkı.. evet ınsan lk zamanlarını ayrı gecırmek ıster ama baska sans yoksa da sevıyorsan vagzceme

0|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Baska sansin yoksa anlasmaya bak ilimli ol ortayi bul bizde babaannemle birlikte yasiyoruz ve bir sikinti yasamiyoruz buyugumdur de insallah anlasirsiniz :)

0|0
    0|0
  • etme

1|0
    0|0
  • Kendin karar vermesini beceremiyorsan; evlenme.

1|0
    0|0
  • Evlenme ozaman

0|0
    0|0
  • Etme aman sakın

0|0
    0|0
  • olaya tamamen kötü yönden bakarsan evlilik sana zindan olur annesi iyi biriyse kaynanalık yapmicak biriyse neden aynı evde kalamayasın ki

0|0
    0|0
  • Kabul etmem.

0|0
    0|0
  • Tabikide hayır tatlım

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin ama senin annen yalnız olsaydı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...