Kızlar hiç sizden güçsüz bir erkekle karşılaştınızmı?

Sevgilim benden fiziksel olarak güçlü olduğunu sanıyor benden 8 cm uzun ve sporcu olduğu için benden güçlü olduğunu düşünüyor hiç böyle bir durumla karşılaştınızmı yani kendinizden güçsüz bir erkek gördünüzmü
Ama unutmayın erkek kadın arasında fiziksel fark var

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet sevgilimle aynı boydaydım neredeyse aynı kiloyduk, sinirlendirmek için yoldan geçen kıza bakardı kolunu sıkardım iki saat mızmızlanırdı falan

0|0
    0|0
    • 3ay

Boyun kaç kilo kaç

• 3ay

Önemli değil ama bunu korktuğum için en iyi görüş seçtim

• 3ay

Ya ahhaah 😂😂

Kızlar Ne Diyor 4

• Karşılaştım

0|0
    0|0
  • Gormedim sporcu da olsa erkekler guclu oluyor. Istisna belki olur bilemedim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Milyonda 1 onun dışında imkansız

• 3ay

Kiz arkadasin yanlis dusunuyor bir insan neden sevgilisiyle guc yarısına girsin ki

• Bilek güreşi yapin

0|0
    0|0
    • 3ay

Yani kızları güçlümü diyosun

• 3ay

Sen hiç kendinden güçsüz bir erkek gördünmü

• 3ay

Hayır hep yenilirim ama hep kaslı erkeklerle bilek güreşine girdim

• Lisede sınıftan 4 erkeği bilek güreşinde yendim. Diğerleri cesaret etmedi hatta kızlar bilek güreşi mi yapılır ehujeu diye gevelediler. Üstelik zayıf kemikli bir kızım

0|0
    0|0
    • 3ay

Sana nazik davranmasınlar hani zayıf bir kızsın diye

• 3ay

Hayır kaslı olsalar da öyle kas yığını gibi olmuyor. Hafif oluyor her seferinde ağırlık gittikçe artırılmazsa, kararında olursa. Hemen fıtness salonundaki o erkek gibi kaslı kadınlardan olacaklarını zannediyorlar. sen spor yapıyor musun

• 3ay

Sürekli degil yapıyorum desem ayıp olur yapanlara :) ama kickboxa basliyacagim

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkek güçlü kadın güzel yaratılmıştır. Bir kız ne kadar güçlü olursa olsun bir erkek kadar olamaz

0|0
    1|0
  • hiç güreştiniz mi la.

0|0
    0|0
  • Senden güçlü olabilir olsa nolacak ki?

0|0
    0|0
  • Fark mark hikaye. İstisnalar var işte. Eski sevgilim 1.85 boyunda benden kilo ve kalıpça çok fazlaydı muay thai sporcusuydu. İstese suyumu sıkardı. Var böyle şeyler. Takıntı yapacak birşey değil Allah yaratıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...