Türkiyede din, siyaset ve insanlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Evleneceğiniz kız sağcı mı olur solcu mu? İdolojin ne?

Ben şahsen has Türk Milliyetçisiyim. Azılı gerçek bir milliyetçiyim. Benim evleneceğim kız %100 sağ görüşlü bir kız olacak. solcu kızla asyla evlenmem. Türkiyedeki bazı insanlardan dolayı islama karşı nötrüm. Oruç tutmam. Namaz kılmam. Ama evleneceğim kızın kapalı olmasını isteyebilirim. Başı açıkta olabilir. Türkiyedeki insanların arasında en çok milliyetçileri severim ben yaa. nerde bir milliyetçi Türk görsem kanım kaynar. Ben koyu Atatürk hayranıyım. solcuları çok sevymem ama. İyi niyetimden vede inada akpye oylar attım. Ama bir daha atmam desemde yine akpye oy atarım yaa. misal polislere türban izni hiç hoşuma gitmedi. tam bir yobazylk abidesi. Ama solcuyları sevmediğim için inada akpye oylar attım. Tanıdığım solcu kızların bir çoğu orysp yaa. bunlardan dolayı vede küryt alevilerindn dolayı cok sevmediğim akpye oylar atarım. Bu arada azılı bir küryt düşmanıyım. benim eşim benzerim bulunmaz bu ülkede

• SAĞA YAKIN BİR KIZ
    50% (6)22% (2)38% (8)Oy Ver
  • SOLCU KIZ
    50% (6)78% (7)62% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar evrensel konular hakkında sabit bir fikrim olmadı tek bildiğim güzel insanlar olduğumuz, milliyetçilik tarafımız çok kabarık, dinlerimizi özgür yaşıyoruz aslında bütün bu açılardan bakılırsa harika bir ülke burası sadece bazı kabullerimiz var dünya değişse bile onları değiştiremediğimiz için birbirimizi anlamaya dahi çalışmadan ön yargılarımızla hareket ediyoruz.
    Evleneceğim kişi ne sağcı ne solcu olsun haklının yanında olsun, gafil olmasın, araştırmacı ve kendini yenileyen, sabit fikirli biri olmasın yeter aksini düşünen insanlarla asla anlaşamam.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ciddimisin sen hem dindar hem namaz kılmayan hem chpli hem sağcı hem AKP'ye oy veren benim beynim zonklamaya başladı beyin. dLL not found

2|1
    0|1
    • 3ay

Atatürkçü olup dindar olman bunun üstüne Antiatatürkçü AKP'ye oy vermende düşündürücü

• 3ay

nickimi zevkine dindarchpli yaptım. aslında nickim nötrlaikakpli olmalıydıııı

• 3ay

Laik AKP'li de olmaz ki valla siz olmasanız biz AKP'liler zor iktidar olurduk AKP'li şeriatçıdır laik olmaz :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen sadece saçmalamışsın. Senin gibi beyni olmayıp fikri olan insanlar yüzünden bu ırkçılık. Üzgünüm

0|1
    0|1
  • Kalp soldan atar. Sağcı gibi faşist ırkcı olacagıma solcu olurum :)

1|1
    1|1
  • Yani milliyetci olmak guzel bir seyde seninki biraz irkcilik olmus

0|1
    0|0
  • Yani mesela akpartide sağ ama milliyetçi değil
    Mhp de sağ ama milliyetçi senin dedğin mhplimi oluyor?

0|1
    0|0
    • 3ay

akpli kızlada evlenirim mhpliylede

• 3ay

Ay sen kal öyle ben giyiyorum

• 3ay

Gidiyorum*

Erkekler Ne Diyor 2

• lütfen trolüm de :D

0|0
    0|1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...