Ne kadar derdin var?

Bu kadar var mı mesela? Hani her insanın sıkıntısı var zaten ne kadarı önemli.Ne kadar derdin var?

1|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin bir derdi var ve herkesin derdi kendine büyük. Dolabi açip, onca kiyafet arasından ' Ay giyecek bir şeyim yok' tasasina düşenlerden bahsetmiyorum tabii ama
    Başkalarinin içinde bulunduğu durumdan yararlanıp, kendi dertlerimizi ' Bizimki de dert mi" şeklinde yorumlamaya gerek yok. Bana bunlar çok saçma geliyor. Bu işin sonu , o insana acimak zaten. Acimak merhamet için tabiki gerekli fakat fazlasi şuna dönüşüyor,
    Baskasinin durumundan yararlanıp, kendi haline şükretmeye ki bu da 'bence' bencillik. Bunun yerine çareler filan arayın.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• aynen öyle bizdeki dertler hiç bişey millet ne sıkıntılar ne acılar ne dertler çekiyor ufak bişeye isyan etmek çok basit çünkü herşey önümüzde fırsat çok şükretmiyoruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 😔😔😔 gece gece üzülüyorum böyle şeyler okuyunca Allahım sen büyüksün

0|1
    0|0
  • Bin şükür.
    Allahım kimseye taşıyamayacağı yük vermesin.. Günahı ne o kuzunun daha süt kokuyordur o. Ulan şu dünya güldürmez mi insanı ya. Ben üzülüyorum be bunları görünce içim parçalanıyor

0|1
    0|0
  • Bu soruyu okuduktan sonra bu fotografi aticaktim ama senin attigini gordum. Benim kendi dertlerime bakiyorumda hepsi boş dert bile sayilmaz. Ancak bu haldeki insanlarin dertleri bizde oldugu surece anlicaz , eskid ertlerimizin nimet oldugunu..

0|1
    0|0
  • O ufacik çocugun derdi benim derdimden çok daha büyük ve anlamli.✌✌☺

0|1
    0|0
  • Var ama büyük şeyler değil

0|1
    0|0
  • Çok 😐

0|1
    0|0
  • hiç yok rahatım yerinde. Allah herkese bendeki huzuru versin

0|1
    0|0
  • Biraz var

0|1
    0|0
  • Ya böyle büyük dertleri görünce benimki bunun yanında ne kalır diyorum ama düşününce bende çok dertliymişim gibi geliyor😑

0|1
    0|0
  • Dertsiz insan yokdur malesef..

0|1
    0|0
  • Var iste

0|1
    0|0
  • bu kadar yok

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hic yoj

0|1
    0|0
  • yok bir derdim , kimseninde olmasin hic derdi insallah

0|1
    0|0
  • Film yüzünden ağladım şu an baya kötüyüm sevgiliden ayrılsam böyle olmazdım :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...