Türkiyedeki dindarım diyen kişilerle vede solcuyum diyenler hakkında neler düşünüyorsunuz? İslama bakış açınız nasıl?

Öncelikle ben laik, beyfendi, terbiyeli, has Türk Milliyetçisiyim. Çok zeki biri olduğuma inanıyorum. Anadolu insanı diye lanse edilen muhafazakarım, dindarım diyen insanlardan dolayı ben islama karşı nötyrüm. Bu tür kişiler allah, bismillah, kabe der. Ama birçokları ileri görüyşlü değil, solcu orysp kızylarla gezen, eşine, evlatlarına bakmayan, temizlikten bir haber olan insanlar. ceplerını düşünen, dünyaya enerji, gıda lazımken bunların libdosu islam diyor. Solcuyum diyenlerde özellikle solcu olan kızlar, kadınlar kendilerine batıya örnek alıp onlar gibi olmak istiyorlar ama nafile. solcu bayanların %90 ı tam orysp yaa. o giyimler, makyajlar hareketler vb yaa. Erkekleride içkıcı, kadın hastaysı, saylak insanlar. Ben bu dindar ve solculardan aşırı gıccıyk alıyom. Bu ülkede doların 10 lira olmasını canı gönülden isterim. Sadece ve sadece yaşasın milliyetçi Türkler

Güncellemeler:
3ay Ben 4/4 has milliyetçiyim. laik Atatürk hayranıyım. zerre kadar solcuları sevymem. dindarım diyenlerinde bir çoğunu sevmem. ama tek tük gerçek dindarları severim. bu Türkiyede çok orysp cocgu insanlar var. Ama ben azılı solcu kız düşmanym. bencesolcu kızların %90 ı orysp
3ay Türkiyede doğup büyüyemesem belki avrupada yaşasam dindar olabilir, islamı sevebilirdim. nerde saylakinsanlar var hep türkiyede yaaa. gelde ondan sonra allah kabe dee camiye git

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben dindarım diyenlerin samimiyetine inanmıyorum çünkü bütün kötülüklerin onlardan çıktığını düşünüyorum. Tabi ki dindarlık derken aşırı derecede yobazlık boyutundan bahsediyorum. Yoksa gerçekten dinini yaşayan insanlara lafım yok. Solcular zaten belli 😂 hepsi değil ama içlerinde solcu olup dine saygısı olan da var solcu olup din düşmanı olan da var 😂

0|1
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Milliyetçiliği seçtiğin için zaten zeki bir insansın

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• çok dar bir bakış açın var belki de yaşın gereği, belki de görmedin okumadın bilmiyorum ya da okudukların hep taraflıydı.

dediğin dindarlar, dinden nasibini alamayanlar,
    dediğin solcular, neyi neden savunduğunu bilmeyen asıl yobazlar asıl cahiller
    milliyetçi türkler dediklerin de şu darbe girişimi olana kadar sesleri solukları çıkmayan sırf laf eden ama icraate gelince sıfır olan, pasif bir gruptur. bu da benim görüşüm.. bz de milliytçiyiz biz de türküz ne var yani etiketlemek marifet değil o etiketin gereği yapılmalı ve ben gördüm ki senin kendini dahil ettiğin grup ülkeye hiçbir şey katmıyor. yanlış anlamanı istemem, katkıda bulunmalarından yanayım keşke bişeler yapsalar mesela türki cumhuriyetlerle ilişkileri geliştirmek adına şu sizin kızıl elma falan.. ama cidden icraat yok.. sırf laf.

velhasıl kelam, sen dindarların da solcuların da en kötülerini görmüşsün. ben solcu değilim ama eminim ki tertemiz, kötü olmayan iyi kalpli solcular da var. şeytan değilya onlar da insan sonuçta.

0|1
    0|1
  • Çok doğru bir tespit. Bu nedenle bişeylere karar verirken insanları baz almamalısın. Aklı başında insan kalmadı eğer içinde dine dair bir ilgi varsa bazı aptallar yüzünden bu ilginden cayma çünkü hayat memat meselesi dedikleri işte tam da bu meseledir.

0|1
    0|1
  • Kesinlille katılıyorum. Taraf tutulmasın artık.

0|1
    0|1
  • dindarım diyenlere inanmıyorum

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Sağ da bizim sol da bizim
    Önemli olan birbirimize karşı saygımızı kaybetmeyelim
    Ortak Değerlerimize sahip çıkalım

1|1
    0|1
  • Milliyetçilik beyine yarayacak kardas