Toplu taşımada yüksek sesle telefon muhabbeti yapan angutlar hakkında düşünceniz nedir ?

bu akşam metro da, kızın biri 45 dk telde geyik yaptı, çok afadersiniz kulağımızı çoğalttı.
karşı taraf kapatmak istiyor bu kız sohbeti uzatıyor.. karşı taraf en sonunda kapatıyor ama kızda dur durak yok!!!
tekrar başkasını arıyor...
tesadüf aynı durakta indik, inince de annesini aradı anne eve geliyorum diye...
eve gidene kadar da annesiyle konuşmuştur allah bilir..
bu tip embesiller ile ilgili düşünceniz nedir? tek kızan ben miyim acaba

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben gripken başımın çatlayacak kadar çok ağrıdığı bir gün bağırarak uyardım. Neden bağırıyorsun düzgünce söyle hem Sanane sana mı sorucam dedi. Ben bişey demeye kalmadan şoför ve bir kaç yolcu azarladı kızı. İnerken o.. çocu.. ları demiş galiba şoförün yanındaki adamın elinden zor aldılar 😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nefret ediyorum.
    Birkere havaalanındayız uçağa geçicez işte sıradayız kız bir başladı uçağın büyüklüğünden tut bekleme salonunda kaç kişi kadara hepsinin dedikodusunu yapıp beynimizi sevmişti.

0|1
    0|0
    • 3ay

hepsine ölüm :) uyarmak lazım aslında ama yırtık tipler.. bir laf söyler kavga çıkar sonra.. :)

• 3ay

öyle işte ama içime de sinmiyor o saygısızlıklarının yanlarına kalmasına :)
      bidaha ki ne kendimi hazırladım, basıcam fırçayı :)

• 3ay

Peki :) kolay gelsin sana 😏 nesilleri tükenmez ama bir yerden başlamak lazım 😂

• Toplu tasimayi geçtimde yurtta kaliyosan ve 6 kisi varsa odada ve uyuman gerekiyosa o angutlarin kafasini kırasın geliyo 😐

0|1
    0|0
  • Saygisizca

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendilerini sosyal eğlenceli birey sanıyolar galiba😀

0|1
    0|0
  • rezalet cahillik düşüncesizlik bencillik ne dersen de

0|1
    0|0
  • Dün birine dalacaktim zor tuttum kendimi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...