Yeni okulumda nasıl arkadaş edinicem?

Merhaba bu sene yeni okula kaydoldum ve arkadaş edinemeyeceğimden korkuyorum annem kardeşimle beni aynı okula kaydettirdi özel okul ama kardeşimin o okula kaydolan arkadaşı var ve o yalnız kalmayacak ama ben biraz utangacım galiba dış görünüşümden dolayı fazla kısayım ve kendim gibi davranamıyorum okulda tekli oturucaz yanımdakiyle arkadaşta olamıycam süper okul ama arkadş edinmekte sıkıntı çekenlerdenim 3 gün sonra okulun 5 günlük bir kursu başlayacak.. nasıl arkadaş edinebilirim okulda nasıl herkes beni sever ve nasık biraz daha uzayabilirim.. lütfen yardım edin... volleybolldada beceriksizim beden dersinde kimse benle eş olmakta istemiyor.. beni gören 3 yaş küçük sanıyo beni.. ney yapıcam yarıdm edinnn...

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence kendin ol ve kendine güvenen bir şekilde dur rahat ol illaki gelip tanışmak isteyen olucaktır merak eden sohbet açmaya çalışan

0|0
    0|0
    • 3ay

İşte öyle olmuyo kimse gelmiyo zaten hem ben kendimde olamıyorum özgüven sorunum var ;(

• 3ay

Kardeşim baya küçük 5e gidiyor

• 3ay

Hadi ya bence kendini çok sıkıp o kadar düşünme illaki olur

• Meraba diyerek basliyabilirsin sona gerisi gelir

0|0
    0|0
  • Aslında arkadaş edinmek çok basit bir olay. Yalnızca kendin ol.

0|0
    0|0
    • 3ay

Özgüven sorunum var...

• 3ay

Şöyle düşün okuldaki insanları hayatın boyunca bir daha görmeyeceksin rezil olsan bile insanlar hayatları boyunca bunu hatırlayıp gülmeyecekler hatalar yap hiçbir şey olmaz sende onlarla beraber gül nasıl içinden geliyorsa öyle davran ki kendini tanı iplerini eline al başkalarının elinde olmasın

Yükleniyor...