Uyumayanlar bir bakabilir mi :) ?

Şimdi diyeceksiniz neden tatilimi uyuyarak harcayayim falan filan 😊 sorum bu degil üzgünüm😝😏
Sorum, şu yaşınıza kadar canınızı en çok yakan olay neydi? Buraz dertleselim hazir gelmişken 😶

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi otur çayını al; aç zeus kabadayı - korkularım şarkısını ve oku.
    manitayı eve çağırdım akşam yemeği yicektik ama baya baya birbirimizi seviyoruz oda kırmadı beni geldi akşam yemeğini yedik birlikte puding yaptk geceye kadar birlkte sımsıkı sarılp film izledk sonra pudingleri yedik falan ondan sonra ben çıkardım kadehleri az içelm dedim içtik güzelce ondan sonra benim manitanın kafa biraz gitmeye başladı kaldırdım içeçekleri uyuyalm dedm beraber uyumak için yatağa geçtik tabi şu zamana kadar güzel. gece kalktm su içmek için kalkmışken telefonunu karıştıraym dedm benm manitaya askm falan yazan var ne oluyor dedm bir karıştırdım bir tabi masum masum uyuyor o içerde aradım cocuğu sert sert sen kmsn lan dedm oda küfür falan etmeye başladı ondan sonra elif benm evimde yatağmda uyuyor Şu an dedm cock bir sustu sonra sövmeye basladı falan ondan sonra ben adresini aldım, ( tabi film gibi geliyor ama öyle bişey olduğunda inan gözün dönüyor ) cocukla kartal sahilde blusacaktık ışıklarda bende tabi boş gitmedm muştayla beraber cocuğu gördüm direk koşuğ daldım kavga ettik ben muştayla ağzını yüzünü dağıttm taksiciler ayırdı bizi sonra eve geri döndüm üstüm başım kan elifi uyandırdım telefonla muştayı attım eline verdim al o orsp* cocu**yla güzel hayatlar dedim. uyku sersemi bana bakıyor mal mal sonra ne diyosn sen yaptı bilmiyormuş ayağına kapıldı, tuttum kolundan çektim kapının dışına attm kitledm kapıyı sonra ağlamaya başladm ben o namuzsuzla o kadar hayal kurarken onun bana bunu yapması hatta mutfağa gidp kendimi bile kesicektm yapamadım, odamın kapısını kapattım. banyoya girdm suyu küvete doldurdum içine yattım ağladım saatlerce öyle uyuya kaldım sabah kalktığımda o odaya giremedm. üstümü giyinip dışarı cıktım elifin bir kolyesi vardı kapı koluna asmış onu görünce içim yine bir parçalandı;aldım onu cebime koydm eczaneye gittim uyku ilacı aldm gittm migrosdanda dondurma cikolata ne varsa aldım eve geldm. 1 hafta 2 hafta uyku ilacı kullandım zar zor unuttum şimdi hayat iyi devam ediyor..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dost dediklerimin arkamdan bıçaklaması..

1|0
    0|0
    • 3ay

Lise yillarimi harcamis onlarca dostum oldu benimde sagolsunlar :(

• 3ay

Ben çok değer veririm dostlarıma ondan oluyor herhalde

Erkekler Ne Diyor 16

• canimi sikan. en buyuk olay. bir bakiyim hangisini secsem ya. bsbami. mi kaybetmek yoksa. abimi. cezaevine koymak mi yoksa. diger abimin sirketinin iflas edip eve. hscizin dayanmasi mi. neler cektim neler. Allaha sukur. ask acisi cekmefim. bide onu ceksem. tam olucak. Allaha sukur iyiyiz sma ya. he bide. ablamin dertleti var. hasta kendisi onada cok uzuldum. oda ayri bir dert. off ya. yazdikca yaziyor. ya insan. gecen gece icmistim bunlari dusununuce 2 saat aglafim biliyormusun. neyse. ya biyle iste. bizim kaderiniz

0|0
    0|0
    • 3ay

Gecmis olsun. Allah yardim etsin derdi de ondan ilaci da ondan. Hersey gonlunce olsun İnsallah. Bide uzduysem bu soruyla sebi ozur dilerim. 😔

• 3ay

Saol sanada iyi geceler :)

• 3ay

konusmak istesen ben gece boyunca burdayim iyi geceler dedim ama muhabet edelim dersen ederiz yani

• anaannemin ölmesi canımı çok yaktı sonra eski sevgülümün biz ayrılalı bir hafta olmamışken sevgülüsünüm olması :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Sevgili yalan dolan ya. Bu arada basiniz sagolsun

• 3ay

teşekkür ederim :) he he yalan dolan sevgilisinden yeni ayrılmış kız kokusu alıyorum bu kokuyu 900 km den alırım :D

• 3ay

Yoo hayir yaklasik 7-8 aydir sevgilim yok en sonuncusu da serefsizin tekiydi ben ayrildim zaten

• baktım

0|0
    0|0
  • Babamı bir kez ağlarken gördüm. İşte o an dünyayı yıkmak gelse de içimden, içim yıkıldı...

0|0
    0|0
    • 3ay

Anneler ve babalar ya ne biliyim Allah onlarin yuzlerini hep güldürsün

• 3ay

İnşallah hep güldürür cümlesinin yüzünü 😑

• 3ay

Amin :)

• Hep sevgililerim beni yedi bitirdi tipimde yerinde ayrıldıktan bir kac sene sonra arayıp ben sana yanlış yaptım barışalım dediler hep suana kadar 5bin kişiyi bulmuştur ama düzgün yoktu hiç

0|0
    0|0
    • 3ay

Oha bes bin ne lan toplama kampi gibi 😒 hic yorum yapasim gelmedi susma hakkimi kullaniyorum 🙊

• 3ay

:-P susma gari ama teklif eden onlar hep bendede kırma konusu yok napayım hem toplama kampı olsa iyi

• Uzak diyarlardan evli barklı..

0|0
    0|0
  • Biberonumun icindeki sutun bitmesi falan heral Şu an yas olarak kucugum canim daha yanmamistir.

0|0
    0|0
  • dert anlatamam ama dınlerım -_-

0|0
    0|0
  • Ölüm cano en cok o yakar. Yaktı

0|0
    0|0
    • 3ay

Ölüm ne yönden bakarsak bakalim kurtuluş bence ama yakinlari fazlasiyla üzen bir hâdise

• Vazgeçilmez hissettirdiklerimin ilk benden vazgeçmesi.

0|0
    0|0
  • hatırlatmasan...

0|0
    0|0
  • Sevdim kızın evli cikmasi

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilmedigim konudan geldi Şu an uzuldum ya :((

• 3ay

Neyse derdimle mesgil etmim kacirmaylm 😊 shbete geldnz

• 3ay

Baya harcamis seni. Allahindan bulsun yazik ya acidim o kadina piskolojisi bozuk heralde

• sevgilimi trafik kazasinda kaybetmek :(

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ölüm dışında can yakan birşey yoktur hayatta..

0|0
    0|0
    • 3ay

Öyle.. Allah gecinden versin

• Bilemedim buyuk bir sey yasamaddim

0|0
    0|0
Yükleniyor...