Ne kadar saçma kurallarınız var. Bizi siteden soğutuyorsunuz. Bu mu sitenin amacı 😡😡😡?

Az önce intihar edeceğini söyleyen bir bayan arkadaşımız vardı. Ona bir insanı yapacağı şeyden vazgeçirecek bir görüş yazdım. Ve gönderdiğimde kaldırıldıgını gördüm.
Belki bu gece o kız intihar edecek. Ama bizim onu vazgeçirecek bir şansımız vardı. Ve siz bunu elimizden aldınız. Umarım içiniz rahat değildir. Saçma sapan şeyleri bırakıp asıl sitenin amacına uygun şeyleri nasıl kaldırırsınız? Mantıklı mı bu akıl alır şey mi? Sitenin saçma sapan kurallarından bir ben mi bıktım? Gerçekten şu an çok sinirliyim. Yönetici mi mod mu kaldıran admin mi her neyse adınız sıfatınız. Herşeyden önce insan olmalı.
Vicdanınız rahatsa denilebilecek birşey yok. Ben bu siteye milletin nasıl seviştiğini sekste hangi pozisyonları sevdiğini öğrenmeye gelmedim. Belki bir insana yardımcı olurum diye geldim. Burda aldığım her Teşekkür benim için gurur kaynagı. Saçma sapan şeyler yapsakta asıl amacımız bu.
Bir kez olsun şu ülkede vicdan insanlık kurallardan önce gelsin be.. Yazık.
Sorum kaldırılmasın şimdi zorlarına gider. Alın size soru..
BU MU SİTENİN AMACI? BU MU İNSANLIK?

9|9

Erkekler Ne Diyor 29

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor...