Ne kadar saçma kurallarınız var. Bizi siteden soğutuyorsunuz. Bu mu sitenin amacı 😡😡😡?

Az önce intihar edeceğini söyleyen bir bayan arkadaşımız vardı. Ona bir insanı yapacağı şeyden vazgeçirecek bir görüş yazdım. Ve gönderdiğimde kaldırıldıgını gördüm.
Belki bu gece o kız intihar edecek. Ama bizim onu vazgeçirecek bir şansımız vardı. Ve siz bunu elimizden aldınız. Umarım içiniz rahat değildir. Saçma sapan şeyleri bırakıp asıl sitenin amacına uygun şeyleri nasıl kaldırırsınız? Mantıklı mı bu akıl alır şey mi? Sitenin saçma sapan kurallarından bir ben mi bıktım? Gerçekten şu an çok sinirliyim. Yönetici mi mod mu kaldıran admin mi her neyse adınız sıfatınız. Herşeyden önce insan olmalı.
Vicdanınız rahatsa denilebilecek birşey yok. Ben bu siteye milletin nasıl seviştiğini sekste hangi pozisyonları sevdiğini öğrenmeye gelmedim. Belki bir insana yardımcı olurum diye geldim. Burda aldığım her Teşekkür benim için gurur kaynagı. Saçma sapan şeyler yapsakta asıl amacımız bu.
Bir kez olsun şu ülkede vicdan insanlık kurallardan önce gelsin be.. Yazık.
Sorum kaldırılmasın şimdi zorlarına gider. Alın size soru..
BU MU SİTENİN AMACI? BU MU İNSANLIK?

9|9
23|30

En İyi Erkek Görüşü

• Sitenin yöneticileri modaya uyuyor. :) Site seks sohbetleriyle dolu... Doğal olarak üye sayısı artıyor ve reklam gelirleri... Ticari kaygılar var... Ergen paylaşımları gırla! Onlar kaldırılmıyor ve nerede işe yarar bir soru var ya da güzel bir yorum, hemen kaldırılıyor... Benim de çok sorum kaldırıldı. Özellikle toplumu ilgilendiren konular...

Katılıyorum sana arkadaşım...

2|1
    0|0
    • 3ay

Maalesef cidden artık sinirden kafam kaldırmıyor

• 3ay

Erkekler regl olsa ne olurdu? :) Böyle saçma sapan sorular ve bunlara yapılan paylaşımlar kaldırılmazken, senin yorumunun kaldırılması içler acısı bir durum! İnsanın oturup düşünmesi gerek bence...

• 3ay

İşte inatla karşıyım.

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel demişsin. Tebrik ederim. İntihar edicem demenin nesi sakıncalı paylaşımda kalkıyor acaba. Sitede yaşını büyük gösterip takılan ergenler bunlardan etkilenir insanları intihara sürükler veya özendirir diye düşünüp kaldırıyorlarsa o zaman cinsellik kategorisini komple kaldırın. İnsanların bel altı muhabbetleri burda ilgi görüyor diye siteyi kerha-neye çevirenlere ses yok böyle ciddi sıkıntılar sakıncalı diye kaldırılıyor! Bu siteye de başındakilere de... anladınız siz.. canınız cehenneme...

2|0
    0|0
    • 3ay

Nefret ettim bende bu yüzden bundan sonra en mal şeyleri sorucam ya bu ne aynen kerhaneye döndü ortalık

• 3ay

Şu sitenin amacı neydi şimdi ne oldu!!

Erkekler Ne Diyor 29

• İnanma yaa trollüyorlar 😄
    İntihar edecek adamın burda ne işi var.
    Ama genede bu tutum hoş değil.
    Burayı boşver insanların amacı ne asıl.
    Amacı olması için önce şuur olması lazım toplumun büyük bir kısmıda bunlardan yoksun..
    Tamamıyla şuursuzlar
    Nasıl bu sefer kısa yazdım dimi 😂

1|0
    0|0
  • Gerçekten intihar eder ise bu KizlarSoruyor için büyük baş belası demek oluyor. Ayrıca bazı kendini bilmezler, et bencede gibi olumsuz görüş bırakıyorlar.

Ayrıca troll olanları da var.

1|0
    0|0
  • Site artık bir bilgi alışverişi yapılan sitenin çok dışına çıktı ve hala çıkmakta. seks erkek ve kadın ilişkileri aldı başını gidiyor ve bu durum herkesin işine geliyor. Düzgün paylaşım bulmak ve yardım istemek bile artık olanaksız bu durumda da bizim isyanımız da malesef yetersiz kalıyor. Bu konuda canı gönülden destekliyorum seni. Biraz insanlık (her konuda)

1|0
    0|0
  • Kalan sağlar bizimdir

1|0
    0|0
  • Sitenin amacı el ense döt bandik

1|0
    0|0
    • 3ay

Kusura bakma ağzımı bozucam ama göt baş meme açanlara 50 erkek yorumu gelmeden kaldırmıyorlar. Bu kadar acınası bir durum olamaz

• 3ay

Sitenin işine geliyo prim yapıyo

• 3ay

İşte maalesef. Çıkarcı yaratıklar heryerdeler

• Haklisin. Bende denk geldim öyle.

1|0
    0|0
  • İntihar edebilecek bir insan bu sitede geçirmez son dakikalarını sanmıyorum ama yinede haklısın :) Çok saçma sorular kaldırılmıyor ya da çok saçma benceler en iyi filan seçiliyor bir gariplik var :)

1|0
    0|0
  • Gerçek değil ki onlar. Bir arada olmuştu kız üyelere mesaj filan atmış sonra hesabını silip gitmişti daha sonradan anlaşıldı ki kız bunu herkese yapıyormuş. İnsanların dikkatini çekmek için yapıyorlar sadece sakin ol.

1|0
    0|1
    • 3ay

Ama ya gerçekse? Hala anlamıyorsunuz bu ciddi birşey

• 3ay

İntihar edecek insanın psikolojisini kimse bilemez. Sınıf arkadaşım da melek gibi sessiz sakin komik biriydi. Kafasına sıktı.

• 3ay

Belkide siz sessiz sakin melek gibi biliyordunuz. Herneyse eski konular açmaya gerek yok

• ben bu konuda sizinle aynı fikirde değilim..
    bu sitede öyle üyeler gördüm ki, akıl sağlığı yerinde değil..
    öyle bir soruda siz ne kadar yapıcı bir yaklaşımda bulunsanız da, aksini söyleyecek yani intihara teşvik edecek çok üye var..
    Sebebini sorarsan, inanmıyoruz diyorlar..
    Böyle soruların burada olması emin olun daha iyi..
    Saygılar..

0|0
    0|0
    • 3ay

Tamam böyle söyleyince mantıklı o zaman görüş kaldırsınlar.. Şikayet kasan bin tane şahıs var. Ama sitede düzen yok. Saçma sapan boş kurallar

• 3ay

bir düzen olmadığı ve kuralların herkese eşit uygulanmadığının maalesef ki farkındayım..
      bu konuda haklısınız..

• 3ay

Evet duymak istediğim bu. Ama keşke birde sevgili yöneticiler yapsalar. Görmemezlikten geliyorlar

• Ne yazıkki çok haklısın

2|1
    0|0
  • çok takmamak gerek

1|0
    0|0
  • Abazalık serbest

1|0
    0|0
  • Haklı !!

2|1
    0|0
  • Ama olumsuz görüş ve troll olanlarda var... :/

1|0
    0|0
  • nereye intihar ediyor kolay mı öyle
    onlar xper ci ergenler

0|0
    2|0
  • Adamsin 👍 ❤

1|0
    0|0
  • nereye intihar ediyor prim hepsi ilgi çekmek için

0|0
    1|0
  • Milletin kici basi daha onemli cunku

1|0
    0|0
  • Bravo!!
    Milletin kıçından başından bahsetsen o zaman yorumunu silmezlerdi.

1|0
    0|0
  • site manita hayali ( %80 i erkek ) , troll hesaplar falan ile dolu... sırf bu yuzden kapatmıstım da bu aksam uzun zamandan sonra actım cunku canım sıkkın bilgi almak icin geldim de... aynı tas aynı hamam uzun zamandan sonra degisen bişi olmamıs malesef... ama soyle bişi de var... bu baslıgı acıp kızı buna tesvik edebilecek yorumlar da gelebilirdi ( bilerek veya bilmeyerek ) ... keske o arkadasa ozel mesaj atabilseydin.. :/

0|0
    0|0
  • İntihar edecek eder. Senin görüşün ne olursa olsun.

1|0
    1|1
    • 3ay

Esas konu mantıksız gerekçelerle soruların görüşlerin kaldırılması

• 3ay

Site zaten mantıksız sorulardan oluşuyor. Ki intihar edeceğini söyleyen kendisini vazgeçirecek şeyler duymak istiyor olabilir, duygusal bir hareket. Anlayışlı olmak lazım. Ama zaten dediğim gibi bu soru kaldırma olayı sadece intihar ve benzeri konularla ilgili sorularda olmuyor. Muhakeme yetenekleri olmadığı için saçma sapan gerekçelerle kaldırıyorlar soruları, görüşleri

• 3ay

@kaliforniyalibalikci katılıyorum teşekkürler haklısın

• belkide ilgi çekmeye çalışıyordur...

1|0
    0|1
    • 3ay

Belki de gerçektir

• 3ay

Yanlışınız var bilin.. ama birşey demeyeceğim

• 3ay

bende destekliyor değilim kimsenin intiharını. ama buradan da bunu bilemeyiz böyle her ölüyorum diyene koşacak olursan işin iş...

• Kötü örnek olabilir sakıncalı bir paylaşım.

0|0
    0|1
    • 3ay

Neye? Kime? Belki de o insan burda bilr takılmadım diye su an bşr yerden atladı? Bu mu peki örnek?

• 3ay

İntihar edecek insanın psikolojisini kimse anlayamaz.
      Dediğim gibi sınıf arkadaşım 4 sene sessiz sakin biriydi. Melek gibiydi. Gülerdi. Sonra kafasına sıktı ve onu gömdük.
      Kime nasıl etkisi olacağını bilemeyiz.

• 3ay

Bu sitede intihar edecek adamları hayata mı döndüreceğiz? Kim ne istiyorsa onu yapr. Onları geri döndürmekte bizim işimiz değil. Sorunlaeı olan tedavi olsun. burada başka zor durumda olan insanların da aklına sokmasınlar intiharı. Yasaklanmasını doğru buluyorum.

• Sakin ol ve o klavyeyi yavaşça yere bırak evlat.

0|0
    0|0
  • Trol onlar

0|0
    0|0
  • forumlarda intihar ediyorum bu kadar ciddiye almamak gerek, inan bu tip soruların kaldırılması bin kat daha sağlıklı. intihar gibi hassas bir konuda herkes hissetiği gibi salla pati yazıyor belki doğru belki yanlış... Sen birilerini kurtardığını düşünürken, öteki ağrısız acısız bunu dene diye yorum yazıyor.. %99,9 kimse intihar etmiyor ama yazılanlar internette kaldığı sürece başkalarına yanlış yönlendirme olacaktır. ben intiharla ilgili bu tip soruların kaldırılmasına onay veriyorum.

0|0
    0|0
    • 3ay

Hala anlamıyorsunuz

• 3ay

profilini gördüm az önce, keşke hiç yazmasaydım cevap falan

• Keşke mesaj olarak atsaydin ona

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

• Çok merak ettim de..
    Gerekçeleri ne acaba?
    Hakikaten yazılan yorumları ciddiye alıp hayatını ona göre şekillendiren kardeşlerimiz var.. Kurallar bir gözden geçirilmeli.

2|0
    0|0
  • Sitenin kuralları bir tek modlara işliyor sanırım !
    Birkaç gün önce kendini bilmez bir modun sorduğu soruya cevap verdim. Anında cevabım kaba görüş gerekçesiyle kaldırıldı ki soruyu kaba paylaşım olarak şikayet etmiştim. tahmin edileceği üzere soru hala yayında. Sitedeki kurallar modlar için geçerli değil sanırım ve modlar işlerine gelmeyen yorumla karşılaştıklarında bu kuralları kötüye kullanabiliyorlar maalesef.. Ne yazık ki yönetime de şikayette bulundum ancak herhangi bir geri bildirim alamadım..

2|0
    0|0
    • 3ay

Böyle işte bunlar. İşlerine geldikleri gibi. Boşver meme açsan kalırdı yayında

• 3ay

Kesinlikle cinsellik konu etiketi olmayan kepazelikler yayında tutulmaya devam ederken , modlarin egosu sarsılmaya görsün aslan kesiliyorlar..

• 3ay

Maalesef ki bir çoğu reelde bir haly olmayıp burda sıfat kazanınca bir tarafı kalkan kişiler

• inanmıyorum ciddi misin.. çokkötü olmuş. başka görüş yazsaydın ya da mesaj atsaydın ne bileyim daha değişik şekilde ifade et görüşünü :s

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum aynısı benim başımada geldi uzun uzun yazdım soru kaldırıldı yapacak birsey yok vicdanlarıyla baş başa bırak

2|0
    0|0
  • Haklısın ne yalan söyleyeyim 😂

1|0
    0|0
  • ''İntihar edecek kişi buraya yazmaz'' demek mantıklı değil. Neden yazmasın? Mesela ben denemeden önce kesin ölür müyüm diye burada yaklaşık 10 kişiye sordum
    35 tane tansiyon hapı içmiştim

1|0
    0|0
    • 3ay

Al işte demk istediğim buydu.. Allahtan birşey olmamıs bu arada

• Çok sert oldu

2|0
    0|0
  • O sorularin cogu fake ama haklisin burda sorunu kaldirmamalarini istiyosan bos sorulr sorcaksin anca

1|0
    0|0
  • Gerçekten intihar etmeyi düşünecek kişi buraya gelip de bunu reklam etmez. O ruhsal bunalımda asla buraya gelip soru sormayı düşünemez. Az mantık

1|0
    1|0
  • Sitenin girişinde bu yazıyor.

Kadın-Erkek ilişkileri hakkında merak ettiklerini sor, hem kızlardan hem de erkeklerden anında, samimi ve dürüst cevaplar al.

1|0
    0|0
    • 3ay

O zaman Sadece. aşk ilişkileri kategorisi yapılacaktı.

• 3ay

Maalesef öyle. İşte hak etmeyen insanlar adam yerine konulup görev alırsa böyle olur

• 3ay

önlerine gelen editör mod seçilmiş. keyfi hesap dondurup keyfi soru kaldırılıyor!

• Sakıncalı paylaşım onlar kalkmak zorunda.

1|0
    0|0
  • Saçma sapan sorular sitede duruyor ciddi olarak çok saçma soru var bazen mantıklı sorular çıkıyor ama onuda ciddiye alan olmuyor site sadece reklama odaklanmış ben bunu anladım

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle. Prim kasıyorlar

• 3ay

Aynen öyle maalesef. Görmezden gelmeye devam etsinler bakalkm 😊😊 iyi geceler teşekkürler

• 3ay

Rica ederim 😊 iyi geceler

• Soruyu sonsuz kere beğenmek istiyorum. Kendi kafalarına göre soru, görüş kaldırıyorlar. Ve kaldıranlar da belli ki aptal. Muhakeme yetenekleri yok, bildiğin yok

1|0
    0|0
  • Umarım o kız troldür ki bence öyle çünkü gerçekten bu gece intihar edecek biri buraya yazmayı düşünmez

1|0
    0|0
  • Kanki intihar etse neden buraya yazsin ki :/

1|0
    0|0
  • Haklısın ama işte trollerden millette artık her soruyu troll sanıyor.

2|0
    0|0
  • Katılıyorum. Iyice sacma bir hal almaya basladi. 1-2 yil onceki siteden eser yok

1|0
    0|0
  • Canım onşar fake yalandan intihar öesajı yazıuor burdakilerin çoğu dalgasına burda yalan dolan yani

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum

1|0
    0|0
  • Bn bu sorudan sonra hesabimi kapatiyorum eyvallah

1|0
    0|0
  • Onları üyeler şikayet etmiyormu?