Evleneceğiniz insanın durumu iyi değil. Kaynananızla yaşamanız gerekiyor. Yaşar mıydınız?

Evlenmeyi düşündüğüm insan köyde yaşıyor. Fakat bir iki seneye kadar şehre gideceğiz. Birbirimizi seviyoruz. Durumları abartacak şekilde iyi değil. Babası yurt dışında başkasıyla evli bir kızı var. Iki üç senede bir geliyormuş köye. Sevdiğim adam annesi ve kız kardeşiyle kalıyor. Evlenirsem annesiyle yaşamak zorundayım çünkü annesinin oğlundan başka kimsesi yok. Görümcem elbet evlenecek ama kaynanası kalacak. Birkaç kez kavga edebiliriz dedim annem iyidir seni kızı gibi bilir dedi. Korkuyorum anlaşamamaktan. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
19|9

En İyi Erkek Görüşü

• Analar ortada kalmasın sen o adamı nasıl seviyorsan onu doğuran anayida öyle sevmelisin sen onu öz annen gibi belleki oda seno öz kızı gibi sevsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum zor bir durum.. Gercekden cok seviyorsam karsimdaki kadinida dusunurum. Onun icinde cok zor bir durum, ilerde kocan olicak adam icinde. Konusup iyicene konusmak lazim. Yaninizda degilde yakininizda olma ihtimali ola bilir belki ilerde. Anne ve babayla bir arada evlilik yurutmek bana gore cok saglikli bir evlilik olmiyor. Ama gercekden yapilcak birsey yokysa hayirlisi buymus derim elden baska birsey gelmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Adam ne yapsın kendinden önce önyargılarından önce onu düşün !

1|0
    0|0
    • 3ay

Onu düşünüyorum. Bunlar ön yargı değil ki korku :(

• 3ay

Inşaallah Allah razı olsun

• 3ay

Cümlemizden !

• allah yardimcun olsun

1|0
    0|0
  • Maddiyat önemli değil gönlü zengin olsun

0|0
    0|0
  • Anlasirsiniz ya on yargili olma hemen pozitif ol

1|0
    0|0
  • soyle dusun ; hersey gulluk gulustanlık... parasal olarakda manevi olarak da... gun gelecek parasızlık da cekebilirsiniz... gun gelecek annesi sizden uzak olsa bile aranızda tartısmalar cıkabilecek.. istese zaten belki ayrılmanıza bile neden olabilecek... zor bir ihtimal olsa bile olabilecek seyler bunlar... evlenecegin kisiye guveniyosan hic bir seyin onemi yok zaten... bu hayatın da inisli cıkıslı oldugunu unutma... ona gore

0|0
    0|0
  • Bayanların genelde kabül etmeyeceği bir durum.. Eski zamanda olsa sorunun cevabı evet olurdu. Şimdi gunumuzde imkansız :)

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Mk köylü adam bile kız götürmüs bir biz bulamadık ya :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• hiçbir şey tek taraflı değildir. sen ona kaynana gözüyle bakarsan o da sana gelin gözüyle bakar. sen anne olarak gör, o da seni kızı yerine koysun...

1|1
    0|0
  • Esimin annesini kendi annem gibi sevmek isterim, severim de. Kaynana gözüyle bakmam. Ama öz annem de olsa birlikte yasamak istemem cünkü göz önünde olunca ister istemez karisiliyor. Fakat gecici bir durum ise sevdigim icin herseye katlanirim galiba.

1|1
    0|0
  • İstemem 1+1 olsun az eşya olsun ama bana ait olsun. Ben ailemle yaşamıyorum yıllardır kimsenin evinin düzeninin bir parçası olamam

1|0
    0|0
  • Bilinçaltına yıllarca saçma sapan seyler empoze ettiler haklısın böyle düşünmekte de lakin bence sen onun suyuna gittiğin sürece hic bisey olmaz. Güleryüzlu de olcan tabii

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya yemin ediyorum hangi siteye sorsam nereye sorsam hep olmaz anlaşamazsın. Ben çok güler yuzluyum saygıda kusur etmem o bana bir adım gelse ben ona on adım giderim. Içimi rahatlattin Allah razi olsun senden 😔 @Relecames

• 3ay

Korkma ☺️ Güzel haberlerini bekliyoruzz😂

• 3ay

Amiinn ınşallah :)

• Hayır.

1|0
    0|0
  • canım sen karışma ne yapıyosa yapar zaten yazık kadına zaten az ömrü kalır hiç bulaşma bence kadına yaşlanıca yaşlılar çocuklaşırmış ama yinde senin kararın karışamam biyandan kötü bir yandan iyi ama orası senle eşin ve kayınvaliden arasında

1|0
    0|0
    • 3ay

Sen benim yerime koy kendini ne yapardın?

• 3ay

Ama yani o nasıl geçinecek? Eşimin zaten kazandığı fazla değil.

• 3ay

orası sana kalmış bişy köyde yaşama sende kocan seni seviyosa her dediğini yapar

• ben genel olarak kendi annemde olsa annelerin eşlerin yanında yaşamalarına karşıyım. ev ev üstüne olmaz bir kere. hastalık olursa her ikisi de baş tacı ama sağlıkları el verdiği sürece tercih etme şansı varsa tabiki ev ayrı olmalı. ayrıca olgun anneler de bunu ister zaten bir yaştan sonra huzur bulmak isterker her dk bir arada hem de eşler de basbasa oldukları kadar rahat edemezler. ama dediğim gibi hastalık olsa şartlar onu gerektirse olur tabiki baş tacı

0|0
    0|0
  • Sema maraşlı gelin kaynana ilişkilerini tatlıya bağlayalım,
    Yazarını unuttum ama kaynana münevver hanim,
    Nurten ceceli tüm eserleri,
    Sema maraşlı tüm eserleri.
    Bunları okumani tavsiye ederim derdinin dermanlari.
    Ve soruna gelirsek, evet yaşardım. Ama durum müsait olunca eve kat falan çıkardım, ayni evde içim rahat etmez bir çok yönden sürekli duramam

0|0
    0|0
  • Evlilik tarihini uzatır ama evlenmezdim o yapı da değilim Kendi evim kendi düzenim olmalı annesi annemdir başımın üstünde yeri vardır ama bir evde 2 düzen olmaz gelinin anneye uyması gerekecek ve sonun da kavga çıkacaktır ya da karı koca arasın da kavga olacaktır bu stresten dolayı
    Karı koca hallerini hiç yazmıyorum bile ben rahat edemezdim ufak olsun sorunları olsun ama sadece ikimiz olalım çok gerekli bir gerekçe olmadıkça aileler ile oturmazdım

0|0
    0|0
  • Nekadar cok birbirinizi sevsenizde muhakkak kavga olur ve ben tavsiye etmem

1|0
    0|0
  • Yani annesinin nasik olduguna bagli. Sevdin mi annesini?

0|0
    0|0
  • Sevgilimi annesi eve almaz zaten kari fakirleri sevmiyor

0|0
    0|0
  • Eğer sürekli beraber yaşayabileceğine inanıyorsan evlen. Ayrı eve çıkmazsınız

0|0
    0|0
  • kaynanan ne kadar iyi bir insan olsa da her işe karışıcak seni acemi görücek her yaptığın işe el atıcak, kendi evinde gibi hissetmiyceksin zaten ne biliyim zor yani senin yapına da bağlı ama biraz daha düşün derim ben

0|0
    0|0
  • Maddi olarak denk olmadığım biriyle evlenmem zaten dolayısıyla da yaşamam.

0|0
    0|1
  • Bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Gülü seven dikenine katlanır..

0|0
    0|0
  • Ben yasadim sen iyi olursan oda olur ama baktin o kotu sen yinede iyi ol annesini ogluna sikayet edip durma ben kaynanama basta dedim anne bir derdin benden bir sikayetin olursa cagir al beni karsina konus hatam varsa duzeltirim dedim oylede oldu basta nasil baslarsan oyle gider simdi hersey istedigim gibi

1|0
    0|0
Yükleniyor...