Kapalı doktorlar hakkında düşünceniz?

biliyorum bu soruyu sormak bile saçma sonuçta kapalı bir insan istedigi meslegi yapmak isteyebilir. Bende tıp okumak istiyorum ve kapalıyım o yüzden merak ediyorum düşünceleri çünkü ben küçükken hep hastaneye gittigimizde pek yoktu hatta hiç yoktu kapalı doktor ama şu an görüyorum var ne düşünüyorsunuz?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet güzel bir meslek yani kapalı olmakla bir bağlantısı olmaması lazım. Haram olan şeyler var evet ama doktorluk, hemşirelik ayrıdır. Bazı yerlerde diyorlar suni teneffüs gerekirse ne yapacak diye. Erkek de olsa kadın da olsa farketmez zaten suni teneffüste peçete vs konuluyor. Koymayanlar var ayrı mesele onları saymıyorum. Kimse senin düşüncelerini felan kırmasın sevdiğin bir işi yapacaksan hedefine odaklan.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu soruyu sorarak niye kendini garip bir duruma sokuyorsun ki bu çok ama çok doğal birşey birçok kapalı inşaat mühendisi bile var mesela bende kapalı bir plancıyım bu şekilde kendini kısıtlama ve insanlar ne düşünür diye merak etme o zaman onların hayatına müdahale etmesine izin vermiş olursun bütün herkesi kapı dışarı et bu senin hayatın ve senin kararın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Bir şey düşünmüyorum. Doktor olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Neden olmayasin? Insanlar hasta , caresiz , her yil doguma yetistirelemdigi icin yüzlerce bebek dusukten ölüyor... doktora ihtiyaci var bu milletin... kendini hazirla... ve tip fakultesini kazan 👍

1|0
    0|0
  • Hangi acıdan bakalım olaya? Dini dersen bunu söylemeye bile gerek yok çünkü farz. He saglik acisindan bakalım. Hastanede ameliyata bile baslarina bone gecirerek giriyorlarsa demek ki hastanede başı kapatmak doğru olacaktır e o zaman kapanmakla ilgili hicbir doktora hicbir soz soyleyemezler. Bilmem anlatabildim mi

2|0
    0|0
  • Düşünecek bir şey yok her mesleği yapabilir insani bir yönetimde bu şarttır giyim kuşamla ülke rejiminede bişey olmaz gerçi küçük bir güruh hala amanın başörtüsümü laiklik elden gidiyor laikiz taammı diye dizlerine vuruyorlar onların babalarıda vuruyordu dizlerine

0|0
    0|0
  • Ay abdestleri bozulur. Hastalar ölsün abdestleri bozulmasın. Bide onlara erkek hasta da gider şimdi of of of kesin abdest bozulcak.

0|0
    4|0
  • Kapali olup olmamasindan bizene isini yapsin

0|0
    0|0
  • Valla bir şey düşünmüyorum ama beni korkutuyoarlar kulagımda küpeyi gören kapalı bir doktor veya hemşire acımadan basıyor iğneyi

0|0
    0|0
  • Kıyafetine ne giydiğine ne taktığına takılmam. İşini yapıyor mu aldığı maaşı hakediyor mu bana o hizmeti verebiliyor mu o önemli... Gerisi beni alakadar etmez, herkesin kendi yaşamı kendi tercihi. Eleştirmek ne haddime.

0|0
    0|0
  • doktorlar yani bayağı normal doktorlar. kapalı tıp okuyan arkadaslarımda var okuyorlar normal yanı garıp bı durum yok ortada. ama bılerek gıt oradakı egıtımlerı bıl oyle gıt bazı kapalılar ben onu yapmam bunu yapmam dıyorlar sonra sıkıntı cıkmasın.

0|0
    0|0
  • Ne fark eder ki?

0|0
    0|0
  • Olumsuz.. Kadın erkek hasta ayrımı yapacaklarını düşünüyorum bazı durumlarda.

0|0
    2|0
  • İşini iyi yaptiktan sonra kapali acik diye ayirmak olmaz.

0|0
    0|0
  • Olabilir problem yok tam olarak ne doktoru olmak istiyosun?

0|0
    0|0
  • Siyasi politika boşver.

0|0
    0|0
  • Gayet normal, bence sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon uzmanı kapalı bir bayan doktorun kitle var mı diye muayenesi nasıl olur acaba? Bu tür şeylerden kaçınmayacaksa neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Bence çok hoş ve çekiciler.. işlerini de güzel yapıyolar.

0|0
    0|0
  • doktorlar işte ne düşünelim

0|0
    0|0
  • kapalı açık değil önemli olan iyi doktor olması

0|0
    0|0
  • Ben insanların giyim tarzlarına değil, yaptıkları işin ehli olmasına bakarım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 18

• Oldukça memnunum, birileri bu durumdan rahatsız oldukça ben mutlu oluyorum. :)

1|0
    0|0
  • sadece başını bağlayıp onun haricinde diğer herkes gibi uzun kollu birşeyler vücud hatlarını belli eden saçma kıyafeter giyeceksen aç zaten başını tamam insanlara ve tercihlerine hoşgörülüyüz ama kur andaki tarif gibi örtülmeyeceksen ayete riayet etmemiş o meslektende hayır gelcekmiş gibi görünmüyot

0|0
    0|0
  • gayet normal bir şey..

0|0
    0|0
  • Eskiden kamu calisanlarinin basortusu takmasi yasakti o yuzden sen kapali doktor goremiyordun

1|0
    0|0
  • Üniversitede çoğu meslektaşım kapalıydı. Bunu bir ayrıcalık kazanmak, siyasi simge meselesine dönüştürüp nizipcilik yapmadıkları sürece sorun yok.
    Ha şöyle de bir durum var güzellik ve estetik uygulamalar yapan kapali kadın dermatolog yerine açık olanı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • İşini layigiyla yapiyorsa her daim bas tacidir acik veya kapali farketmiyor 😊

0|0
    0|0
  • işini güzel yapması önemli her zaman gittiğim bir hastanede kapalı bir doktor vardı suratsız filandı herkesi azarlıyordu onun gibi olmadığın sürece hastalarına güler yüzlü bir şekilde davrandığın sürece senden rahatsız olacaklarını veya yadırgayacaklarını sanmam işini severek yaparsan her zaman için insanlar iyi düşünür

0|0
    0|0
  • Bence bunu sorarak hata yaptın. Kapali açık kendini sınıflandırdın. Buradaki insanların cevapları seni tatmin etmicektir emin ol. Hatta siyasete ve Atatürke kadar varabilir. Kapalı ya da açık fark etmez iyi doktor olduktan sonra hiç önemi yok.

0|0
    0|0
  • İşinin hakkını verdikten kadın erkek ayırmadıktan sınra sorun yok bence.

0|0
    0|0
  • Şok güzel oldu

0|0
    0|0
  • Gayet Normal

0|0
    0|0
  • Kapalı da olur neden olmasın çok var hmde

1|0
    0|0
  • ? !!!