Tiksiniyorum herkesten iğreniyorum😢?

Herkesten herseyden tiksiniyorum. Evlilerle düşüp kalkanlari gördukce zinayi normal gösterenleri gördukce nefretim tiksintim bin kat artiyo. Bugun moralimi kotu hissediyorum. Sevgilim de baskasiyla beraber. Hepten bunaldim. Herkes kötü herkes iğrenc biktim ulen nasil moralimi iyilestiririm ben😞

1|1
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• hareketli muzikler dinle... seni kaybetmekten korkmayan birini sen kaybetmekten hic korkma... biraz prensip sahibi ol... katı kuralların olsun... affetmicegin seyler olsun... ben senin yerinde olsam birdaha kaale almam o kekeyi :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Iyi soyledin hos soyledin de yinede insaniz be ya. Dayanamiyoz

• 2ay

teşekkurler

• 2ay

Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• şu an ki ruh halim.. fgdfg

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Biri 2 kisi birden idare eder olan biz garibana olur artik herkesten igreniyormuş !

1|0
    0|0
  • Söylüyorum ama yapacaksın anlastık mı? Namaz kılmıyorsan eğer bir sabah namaza kılmayla başla. Sonra onun ardından dua tamamdır. :)

1|0
    0|0
  • Sevgilin olunca zina olmuyor mu?

1|0
    0|0
  • Bravo

1|0
    0|0
  • Herkes te senden tiksiniyor tiksinç yaratık seni...

0|0
    0|0
    • 3ay

Allah cezanizi vermesin olum zina yaptigimi kim soyledi. Illa biseyler mi yassmak zorundasin. Gunaha girmeden edeplice sevgilin olamaz mi yani. Sutteb cikma akkasik misin sem

• 3ay

Lan yurugt burda evli olupta eski sevgilsinden hamile olan ruspular var ben daha eskis evglmle elek tutusmadim. Sen bna camur atacagina ne beterleri var onlara bak😠

• 3ay

😂😂👍

• Evlilerle düşüp kalkıyorum. Zina kadar normal bir şey yok.

0|0
    1|1
  • ayrıl abicim. ne kasıyorsunuz ki. adam çift teker gitmeye alışmışsa. ya da sizi teker gibi görmeye başlamışsa diyelim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ayriyiz zaten😂 ne demisim bak baskasyla beraber. Benleyken olamayacagina gore..

• 3ay

Oku bir zahmet sorulari oyle cevapla😄

• 3ay

@Hicbiseyim yw okudujkç da o ara hatlar karıştı.

• Bende bende

0|0
    0|0
  • hepinizden iğreniyorum

0|0
    0|0
  • Öl geberrr aqq

0|0
    0|0
  • Kollrma gel iyleşirsin:D şaka :)

0|0
    0|0