Eşcinsel evliliğe mi daha karşısınız akraba evliliği mi?

Bunu gerçekten çok merak ediyorum karşı değilseniz ya da birine karşıysanız yoruma yazabilirsiniz. Ben kimseyi kınayıp yargılamak için ya da ölümüne ikisinede karşı olduğum için değil en azından ks halkının genel düşüncesini merak ediyorum

• Eşcinsel evlilik
    48% (20)43% (13)46% (33)Oy Ver
  • Akraba evliliği
    52% (22)57% (17)54% (39)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• İlk şıkkı işaretleyenler akraba evliliği mahsülü oldukları için ikinci şık.

1|2
    3|1

En İyi Kız Görüşü

• Akraba evliliği tartışmasız en yanlış, en mide bulandırıcı, en cahilce şeydir

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ya islama inanıyorsak eğer kalpten o halde eşcinsel evliliğin lanetlendiğinede inanıyoruz demektir. haa ateistsek o zman sorun yok mademki öteki dünya yok siksinler birbirlerini erkekler kime ne ama islam kesin bir dille reddetmiş kardeşim haaa yapıyorsa günahı kendine mi diycez yoksa ışid gibi damdan mı atıcaz orasıda benim aklımı karıştırıyor yeminle

0|0
    0|0
  • Akraba evliliğine karşıyım

0|1
    0|0
  • Akraba evliligine karsiyim, ama escinsellere karsi degilim onlara saygim var kendi kararlari sonucta istedikleri gibi yasasinlar hayatlarini

0|1
    0|0
  • İkisine de ama en çok Eşcinsel

1|0
    0|0
  • Senin ben sorunu skyim
    Eşcinseller evlenince akraba olmuyor mu ben buna karşıyım

1|0
    1|1
    • 3ay

Aradaki farki anlamadiysan o senin bireysel zeka yetmezliğin bisey diyemem

• 3ay

Ben sicak bakiyorum demedim zaten soruda iki şık var ama daha fazla olsa ikisinede karisiyim hicbirine karsi değilim birbirine girer şıklar net bir sonuç çıkmaz sadece anket gelipte bir kıza böyle küfrediyosan burda klavye kahramanligi yapiyosan benim tepkim buna ben ikisinede karsiyim akraba evliliginden dogan suçsuz cocuklar binbir hastalik anormallikle doğuyolar. Escinsel evlilik çok iğrenç bisey bence ama kimsenin ne yasadigini bilmeden yargılamak istemem öyle yaratilmakta onların suçu değil tabi doğuştansa.

• 3ay

@Etlimakarnaa herşey normal kıza küfür mü anormal geldi sana yani Onun sorusu çok normal ben anormalim ama sen çok normal ben yinemi anormal oldum zeki kız gibi görünüyorsun

• teknik olarak her ikiside yanlış ama insanların tercihleri arasında :D :D siz ne tür bulanıksınızki insanların tercihine karşı olabiliyorsunu?
    zorla yaptırılmaya çalışılan bütün evliliklere karşıyım bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Akraba evliliğine karşıyım.

0|1
    0|0
  • İkisine de net karşıyım

1|1
    0|1
  • ikisine de. karsiyiz illah biri olcak degil ya

1|0
    0|0
  • Tabiki escinsel

1|0
    0|1
  • Eşcinsel akraba evliliğine karşıyım o sülalenin adı çıkar bir daha gelin veren olmaz :))

0|0
    0|0
  • Escinsel tabikide

1|1
    0|3
  • eşcinsel evlılık şirktir

0|0
    0|0
  • Eşcinsel evliliğin kimseye zararı yok ama akraba evliliği doğacak çocuğun hayatını karartabilir.

0|3
    2|0
  • akraba evliligi yapacagina eşcinsel evlilik yapmak daha karakterli bir davranustir

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkek erkeğe evlensinler ya :-D

0|0
    0|0
  • Akraba evliliği. Kötü genlere sahip aptal çocuklar getiriyorlar dünyaya.

0|1
    0|0
  • İkisinede karşıyım. Öyle bir seçenek koymamışsın.

0|0
    0|0
  • Eşcinseller De Akraba Evliliğinden Çıkmadır Bence 😂 O yüzden Cevap Basit kanka 😎

1|0
    0|3
  • eşcinsel evliliğe karşı değilim kimseye bir zararı yok sonuçta

0|1
    2|0
  • Akraba evliliği

0|1
    0|0
  • Hiçbiri banane başkalarından herkes sevdiği kişiyle evlensin

0|0
    0|0
Yükleniyor...