Ne yapmalıyım sizce?

Merhaba. Olayı kısaca anlatayım. En yakın arkadaşım kardeşim dediğim arkadaşım Selma ben ve Esma 3 arkadaştık. Ve Esmanin benim arkamdan atıp tuttuğunu herkesi bana karsi doldurmak istediğini bana başka biri söyledi. Esma böyle böyle diyor diye. Bende zaten biliyorumdum ilk olay değildi. Selmaya söyledim olayı ben artık bana heryerde küfür eden biriyle arkadaş olamam iftira bile atmış vs anlattım. Haklısın Esmanin sorunları var zaten dedi sonra onlara gittik ben son defa gidip arkadasligimi bitirecektim. Masanın üstünde defteri vardı ders notları ve şiirler olan. İçini açtığımda şok oldum sayfalarca benim adım ve yaşama öl tarzı nefret cümleleri. O an eve geldim ve hiçbişey söylemedim ve konuşmayı kestim Esmayla. Aradan 2 hafta geçti Selma bugün Esmayla buluşmuş. Gözlerime inanamadim en yakın arkadaşınız böyle yapsa ne hissedersiniz yani ne yapmalıyım?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 4

• Gercekten Esma'nin psikolojik sorunu var. O kizdan uzak dur. Selma'ya da sor neden gidip onunla bulusmus boyle bir sey oldugunu bile bile. Eger mantiksiz bir cevap alirsan onunlanda iletisimi kes

0|0
    0|0
    • 3ay

Esma herkesle aramı bozmaya çalışan bütün arkadaşlarımla tanışmak isteyen bir kız. Bize geldiğinde bile tüm sırlarımı ailemin yanında söyleyip ah pot kırdım sanırım diyen bir insan orası tamam. Ama Selma gibi bir dostumu onun yüzünden kaybetmek beni çok üzüyor

• ya ama sende haksizsinki. sen tek bağımsız bir insansin. esmayla slma ve sen kankaydiniz. selma kimseyle arkadaşlığını bitirmek zorunda değil. ustelik bu olayları başbaşa konuşmak istemiş olabilir.

0|0
    0|0
    • 3ay

En yakın arkadaşımın tüm bu olayları izleyip bunu yapması bana samimi gelmiyor

• 3ay

Derdinin benden nefret etmesi olduğunun farkında zaten , görüşün için teşekkür ederim bu arada farklı bir açıdan baktım

• 3ay

Rica ederim

• Konuşma ikisiyle de

0|0
    0|0
    • 3ay

Selma çok yakın arkadaşım olduğu için kendimi çok kötü hissediyorum 😢

• 3ay

ara kızı sen niye bulustn de baktin saçmalıyor kus

• 3ay

@deren55 he evet bak o da mantıklı

• İkisinide sal kimse vazgeçilmez değil sonuçta