Kapat

Sizcede erkekler bizim hakkımızda böyle düşünmüyor mu :D?

Bende şahit oldum böyle muhabbetler dönüyor gerçektende cok güldüm ya erkekler bizim hakkımızda böyle düşünmüyor mu sizcede :D
Sizcede erkekler bizim hakkımızda böyle düşünmüyor mu :D ?

Güncellemeler:
ahah :D
bide soluksuz olayı varmış ıyyyy

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ya kızın güzelliğinden konu açılır ve dediğin gibi "verse... misin?" diye cevap beklenmeyen bir soru sorulur. Soluksuz denir ve ah ah çekilerek muhabbet yön değiştirir. ulan varya at gibi kız dediklerimiz de oluyor, şu kız 1 kere verse yeminle birdaha başka biriyle beraber olmam da çok denir 😂😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar aşağılıkça birşey. Soruyu soran senin de böyle şeyler hoşuna mı gidiyor birilerinin senin arkandan böyle pislikler düşünmesi? 😂 😂 😂

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 19

• Böyle insanlarla aynı ortamda olmuyorum, kızların dedikodusunu yapan erkek sağlam değildir

3|0
    0|0
  • ahhssjjdjfkfflslsfksldfsjsdjdfkfk , 21. yüzyılın en realist ve gerçeği kesin olarak yansıtan analizi :D :D

1|0
    0|0
  • Doğru. Ama basit bir muhabbet.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle böyle. Saatlerce konuş yerin dibine sok bu soru geldi mi konuşma biter.

1|0
    0|0
  • Nokta atışı bir tespit :D :D :D

1|0
    0|0
    • püüü :D

• Şimdi siz kızlar bizden daha fenasınız bu konuda. Sadece bizim gibi ortaya dökmüyorsunuz. Yoksa sizin konuştuklarınızın üstüne su dökemeyiz :D :D :D

• kesinlikle dogru

1|0
    0|0
  • Abazaliktan o gün gelir devran doner

1|0
    0|0
  • :D aynen öyle doğruya doğru verse nefessiz sikersin var bir de :D

1|0
    0|0
  • Hersey tammda sonundaki ıyy a takıldım o niye be :))

1|0
    0|0
  • -sanki verse soluksuz s*kmeyecen kardeşim

1|0
    0|0
  • Ole..

1|0
    0|0
  • demek sadece bizim tayfaya has bişey değilmiş :))

1|0
    1|0
  • Bir nebze doğruluk payı var ama sadece bu değil şu muhabbet de gecer ya.10 tane yarr. ğım olsa bu kıza birini sokmam, ondan sonra öbürü de der ki böyle diyorsun ama verse sabunsuz kayarsın 😃Bir de sen de ske sürülecek akîl yok lafı var tabii ki 😂😃

1|0
    0|0
  • Bir keresinde ben şahit oldum arabada gidiyoruz abim falan önce baya önce arkadaşıda yanında off kıza baksana dedi arkadaşı abime lan manyakmısın küçük o kız dedi arkadaşıda küçükmü babanı terletir ulan o dedi bu yani yuhh dedim 😂zihniyete bak

1|0
    0|0
    • cok fenasınız canım :D

• Utandım resmen bide ayakları sandalyeye orurunca yere değiyormu tamam diyenler var çok iğrenciz fena değil 😆 direk cinsellik aslanın ete baktığı gibi bakıyoruz sebebi belirsiz işte 😛

• hahaha aynen :D

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...