Neden boyle oluyor?

Ya Şu an dokunsalar aglicak durumdayim herkes cok sinirimi bozuyo insanlari sevemiyorum deniyorm ama kimseyi sevemiyorum beni sevenler oldu ama onlarida kendimden uzaklistirdim kimini isteyerek kimini istemeden cevremde hic kimsem kalmadi hem cevrem olsun arkadaslarim olsun istiyorum hemde insanlari sevmiyorum kendi koseme cekilmek istiyorum anlarim bile birbirini tutmuyo ben cok uzgunum gertcekten ya bu boyle devam etmesin artik :/

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• senin gibi aynısının tıpkısı benim teyze kızım var. 10 senedir seviyordum başka birini tercih etti anlaşamadı boşandı bir sene dolmadan geldi benimle çıktı 2 sene bana derdi ben acı biberim insanları sevmiyorum insanlarla oturup muhabbet edesim gelmiyor 20 tane kedisi vardı varsa yoksa kedilerim derdi onları çok seviyorum derdi. geçen sene ayrıldı benden ve geçen hafta başkasıyla evlendi. haa evliliği yürür mü bilemem ama bırakın şu huyunuzu yaaaaa ya bırakın bu huyu ya da insanların hayatlarına girip mahvetmeyin kardeşim. yani kusura bakma ama kardeş insanlarda sana bayılmıyor biraz insan olun ya adam olun sevme yoksada saygı duyun insanlara yaaa huyun huyu değil söyleyeyim kendini düzelt kişisel gelişim kitapları falan oku

0|0
    0|0
    • Kimseye bir kotuluk yapmadim ben o kisi mutsuz oldu evet ama onu sevememis olmak benim sucum degil hala da oyle sadece ilgisini ozlemistim zaten simdi baska biriyle iyiki de sevmemisim

• allah yardımcın olsun kardeşim

• Amin insallah seninde

• regl haftasındamısın

0|1
    0|0
  • Alayınız fason yeminle

0|0
    0|0
    • Niye boyle dedin simdi ya zaten moralim bozuk kimse yardimci olmaya calismiyo ki

• Guven sorunun var o zaman niye bu kadar abartiyosun bende erkeklere hic guvenmiyorum dogal bence su insanlarimizda

• 😊😊😊 boş ver şuna emin ol kime el uzatsam elim havada kalır seni seviyorum derler bırakıp giderler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...