Kuzenimden ufacık bişey istemiştim yapmadı bir kere evini gösterdi, telefona bile çıkmadı insanlar neden böyle?

Abla dediğim bir kuzenimdi küçükken daha yakındık hatta tabi büyüdük o 33 yaşı gördü bile uzaklaştık tabi zamanla, kocası bürokrat, bir şehirin Vali Yardımcısı idi. Benimde bir konum oldu yardımcı olurlar diye kalktık annemle ta o şehire gittik evine kabul etti bizi, eviyle yaşantısıyla hava attı herhalde sadece söyledik bakalım eşimle konuşayım falan dedi birdaha telefona çıkmadı. Sadece kendi annesine OHAL var Valilikler çok yoğun çok çalışıyorlar şu an ilgilenecek zamanı yok demiş kocası için. Basit ufak bir konuydu yanı bir telefon açsa yeterdi kocası. Kendisi telefonuma çıksa oda yeterdi dönmedi bile geri. İnsanlar neden böyle? Öz ve öz teyzemin kızı... Küçükken abla dediğim insan...

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bu duyguyu sadece ben yaşıyorum snaıyordum ulan herkese yardım ederim kalk karsa git şu işimi hallet dese üşenmeden giderim ama aynı şeyi ben istesem ya mırın kırın ederler ya da siklemezler hay ya yaaa

0|0
    0|0
  • Gemisini kurtaran kaptan boşuna demiyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşversene olcaksa gene olur kimseye eyvallahin olmasin

2|0
    0|0
    • 3ay

Öyle olması gerektiğini bir kez daha görmüş olduk ne diyeyim

Yükleniyor...